mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 00:17:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 229129 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
DODO
gost
« Odgovor #15 : sobota, 22.05.2004 : 09:04:33 »

Pri nas imajo eni 2 tibetančka, ki sta res prava cukra. Sicer nimam preveč rad malih psov, ampak tadva sta pa res super. Živilo v bloku, tik ob cesti in psom še na misel ne pride da bi šla na cesto, tudi če sta sama pred blokom

Tibetanski španjeli so res super kužati!!!!! Grin Grin Grin

lp
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #16 : sobota, 22.05.2004 : 09:32:45 »

No lepo da jih ne mika cesta (mogoče ju je že kdaj doletela kakšna slaba izkušnja)!
Za mojo psičko pa žal ne velja isto!
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #17 : sobota, 22.05.2004 : 12:01:40 »

Nely, res je, oce je Calypso, vendar noben kuza iz legla ni bil crn, moj je sicer najtemnejsi, ampak ima spodaj ze dokaj svetlo dlako, kaksen bo cez leto je pak tezko reci.
Se bomo pa gotovo videli na kaksni razstavi v bliznji prihodnosti, pa bomo se kaksno rekli o nasih tibijih  Wink

Pozdravcek
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #18 : sobota, 22.05.2004 : 12:22:20 »

A res noben ni črn?
Moram reč da je pri teh kužijih res čista mešanica barv - nekateri so že kot mali čisto svetli, nekateri pa čist temni - moja mala je bila ko sem jo prinesla domov pravi črnuh - potem pa je skoz mesece bila vedno svetlejša!
No saj so vsi luštkani (neglede na barvo)!
Tale Calypso je pa itak pravi mali šarmer - meni je prečudovit samček! Končno imemo veliko populacijo črnih tibetančkov!

PS: kdo je pa mami (če nisem preveč radovedna)Huh Grin
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #19 : sobota, 22.05.2004 : 13:49:34 »

kok so cotkani! Cheesy Cheesy Cheesy men so tibetanski španjel zelo všeč.  Grin

Lp
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #20 : sobota, 22.05.2004 : 13:49:50 »

Tudi sam sem si zelel crnega tibetancka, ampak so mi prav vsi tako zelo simpaticni, da so me po zacetni nenavdusenosti nad necrnimi tibetancki prav vsi ocarali.
Sicer Calypsa sam se nisem videl, sem pa videl popolnoma crno samicko pri Primozu, ki je tudi njihova najvecja ljubljenka, no, vsaj obcutek sem dobil tak Cheesy .
Mama je Callie in je bila pripeljana iz Amerike, ki pa je po 6 tednih skotitve odsla nazaj.

p.s. v zadnjem postu si gotovo zraven prilepila kaksne slikice, ki pa se zal ne vidijo (oziroma jih jaz ne vidim)...ce imas kaksne slikice svoje zverinice mi jih poslji na moj mail (dobis ga v profilu), pa ti posljem se sam kaksno od mojga zverinkota

Primoz
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #21 : sobota, 22.05.2004 : 15:56:28 »

ej YAgo ma saj vseeno kakšne barve so - samo da so  -A NE!!!
Jaz sem svojo že nabavla, ko se je začela parada črnuščkov - tako da mam namen v prihodnosti nabavit eno samičko - al bo čist črna al pa kakšna pisana (kaj vem kaj me vtrga)!

Ja saj Calypsota boš mel še ful šanse videt - je na vsaki rastavi (drugač pa lastnica iz LJ)  - res prečudovit fantič!

Tista črnuhinja je pa Rici (kličejo jo tako) - no Calypso pa je čist isti samo majčkeno bolj močen je (drugače pa ni razlike)!

Mi je pa zelo všeč Primoževa MIU (prababica od moje) - ki naj bi bila izvirnik tibetančkov!

No moram reč da mu kr zavidam vse te zverinice (samo jaz v bloku res nimam šanse met več kot 2)!

To pa sta starša od moje:

Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #22 : sobota, 22.05.2004 : 18:01:47 »

YAGO vem kako zgleda tvoj lepotec - sem na slikah videla celo družinico - Yumbu, Yesang,Yangra, Yago!

Pravi lepotci kaj naj rečem!

Jaz komaj čakam da nabavim novega!
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #23 : petek, 28.05.2004 : 12:27:35 »

Hojla kam ste vsi pobegnili - jaz sem čisto padla v tole TIBI debato - zdaj pa nobenga več  - YAGO kuku (a ti mrcinica nagaja), da te ni več nič gor?Huh Grin
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #24 : petek, 28.05.2004 : 13:47:06 »

O nene, mrcinica sam prinese uno pozitivno energijo  Wink , zgolj druge obveznosti, ki so prisle vmes. (Nagaja pa res malo hihi, odvisno ali se odloca kaj mu bo v danem trenutku bolj vsec; moja roka ali katera izmed gore igrac).

Bi pa pozval se kaksnega lastnika tibetancka, da se pridruzi malo nasi temi, pa tudi drugi, da ne bova samo midva z Nely klobasala  Grin

Nely tvoja tibetanka mora pa tudi biti prava lepotica, ce je vsaj malo po starsih.

Greva z Yagom malo na sprehod, ceprav jo bo spet kajhitro ucvrl proti domu v tem vremenu... Angry
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #25 : petek, 28.05.2004 : 13:49:50 »

Saj res Nikica, si si ti ze ogledala tibetancke pri Primozu?

Malo porocaj o tem, ko jih bos malo poblizje spoznala, da vidimo, ako smo dobili se enega ljubitelja tibetanckov.
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #26 : petek, 28.05.2004 : 14:32:27 »

HAHAHA - ja YAGo moja tud ne mara dežja - je čist blokarsko ustaljena!
Jo pripeljem do vhoda - pa vidi dež - pol pa črta not - nič več je ne tišči lulat!
Zanimivo - če se meni kdaj ne da - samo rečem dežuje, pa ji že več ni!
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #27 : četrtek, 03.06.2004 : 14:17:35 »

HOJLA - Yago kdaj nam boš pinesel pokazat svojga lepotca na rastavo?
Logiran
do-khyi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 376


« Odgovor #28 : nedelja, 15.08.2004 : 09:19:09 »

Dragi ljubitelji tibetanskih španjelov!

Na vas se obračam z eno prošnjo. Sicer sem vzrediteljica tibetanskih mastifov, imam pa tudi eno tibetansko španjelko s katero sem imela dve legli. Ravno danes sem izvedela, da se oddaja ena psička iz Gajinega prvega legla. in sicer zaradi nenadne smrti njenega lastnika Sad. Danes me je klicala njegova mama in povedala, da je žal ne more več imeti(gospa je blizu osemdesetih...). To psičko imam sicer v solastništvu.
Torej ta psička se oddaja! Sedaj je stara 2 leti in pol, je zelo svetle barve, je z rodovnikom in je že ocenjena in tudi vzrejni pregled je opravila. Primerna je za vzrejo. V naslednjem tednu grem ponjo, vendar je žal ne bom mogla obdržati, ker imam sedaj doma že 4 pse. Tudi vnaprej bi jo oddala v solastništvo.
Če veste za koga, ki bi jo vzel mi lepo prosim sporočite.
Logiran
littleman
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 1


« Odgovor #29 : petek, 20.08.2004 : 12:36:49 »

Živjo vsem ljubiteljem živali!

Že kar nekaj časa iščem psa majhne pasme in Tibetanski španjeli so me zelo prevzeli. A mi lahko kdo prosim sporoči kakšne so cene pri SLOVENSKIH vzrediteljih za pse z in brez rodovnika in če veste za kakšno leglo v bližnji prihodnosti? Psa ne nameravam voziti na razstave ali ga pariti, zato mi rodovnik kaj dosti ne pomeni.

LP Miloš
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines