mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 14:51:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 232434 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #255 : sreda, 27.07.2005 : 13:19:31 »

 Grin Ja v bistvu sem jo zadnjo uro samo slikala Tongue Roll Eyes Cool in sem ugotovila, da se barva na "oranžno"!
Lep to kajne? Grin Pa niti malo se ne vmešavaš v "naš" pogovor. Samo mi (posebej jaz  Wink )malo preveč gobezdalimo pa nikogar več ni tukaj!!! Grin Grin Jaz pa bom naročila obe knjigi(od Susan). Kje pa boš kupila svojega tibetančka? Shocked

Aja Tosca je ista kot tvoj Yago!Si me malo potolažil, da zdaj vem, da Tosca le ni mej "težkokategorniki" (sej se hecam) Koliko je pa Yago visok?

P.S. Danes pridejo slikice od Tosce še čisto "frišne". Da se ji boste lahko načudili!! Cheesy

Bye-bye
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #256 : sreda, 27.07.2005 : 13:25:20 »

Yago, sem si podrobno ogledala tvoj album. Ni večjega coteka kot je pa tvoj Yago (razen Tosce Grin). Kako lepa očalčka ima in kako je postaven...pravi mali mačo! Cheesy Wink Smiley Grin

Malo ga pocartljaj namesto mene!

P.S. Pa ne pozabi Grin
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #257 : sreda, 27.07.2005 : 13:33:03 »

sem imela čast spoznati Yaga v živo in je res super simpatičen in lušn in oh in sploh!!!
Tosy, od kod pa si pravzaprav? jaz sem iz mb, tako kot Nely.

varja
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #258 : sreda, 27.07.2005 : 13:43:53 »

Ja, jaz sem pa iz Slovenj Gradca - podrobneje iz Mislinje - natančno iz Dovž. Grin
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #259 : sreda, 27.07.2005 : 13:46:44 »

(VEDNO nekaj pozabim.... sram Angry ) Dovže si pa lahko pogledaš tule:

http://tosca.moj-album.com/album/771235/
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #260 : sreda, 27.07.2005 : 13:48:10 »

o, jaz sem se pa rodila v Slovenj Gradcu. In teto in strica imam v SG! pa me vsi zezajo, da nisem štajerka ampak korošica....
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #261 : sreda, 27.07.2005 : 13:49:12 »

 Smiley Grin....kaj pa če si korošica Grin Tongue Roll Eyes
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #262 : sreda, 27.07.2005 : 14:12:54 »

No tole knjigico imam pa celo jaz doma http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/0793807603/tibetanspaniel05/002-2203364-0358441

Drugače Nely ima 6,5 kg - in tole drži že kr nekaj časa - je bolj močne konstrukcije - pa saj tud mami njena ni majhna - tako da je bilo pričakovati malo več!

Tosy enako je pri tebi - Sony je kr velika psička ......

Yago a tud zdaj revčku ne paše voda?Huh

Jaz sem pa včeraj zapravljala v avstriji in ta mali kupila kuferček za na bicikl - tako da po novem sav vozni!
Pa šotorček končno - da bomo imeli v avtu več prostora ko se bomo kam pakirali - namest kovinske kletke - pa super praktična zadeva!

Zdaj pa že planiram potepanje po razstavah - smo že predolgo doma Grin

Varja kdaj bomo lahko šli skupaj na sprehod z tvojim novim članom.......
Saj še bo letos kr nekaj legel - kolk se je govorilo....
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #263 : sreda, 27.07.2005 : 14:35:25 »

Ja, a je knjiga vredu? Ja se strinjam Tosca je visoka 27.3 samo mormo odštet dlako.... Roll Eyes Ko jo kopam se mi vedno zdi, da jo moram še bolj pitat ko je tako suhcana....pa sovraži fen. Košarico za na bicikel pa moram tudi js kupit...vedno ko se peljem mimo Gorkona si rečem pa je sej bom na slednič  Grin Roll Eyes Pa se kar ne morem načudit, da ma Nely rada vodo. Tosca je kar naprej lajala na mene ko sem bla v vodi, ker je misla, da se mi bo kaj zgodilo (trotl na kvarat) samo razmišljam, da bi šli s Tosco prvo na Trbovlje samo gledat, ko se obema ne sanja veliko Grin ....ampak...potem boma pa verjetno Lendavo zamudile, ker se bo mogoče gonla Tongue Tk da prosim če mi lahko z Yagotom čisto natančno opišeta, kako je ko jo raztavljaš. Sej tk butasta nisem  Grin ampak vseeno PLIS!!! Grin Cheesy

Me malo daje trema!! Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #264 : sreda, 27.07.2005 : 14:55:29 »

Glede gonitve ti zna biti malo zmedena - če misliš gonečo peljat na razstavo!
Samčki jo znajo bolj ovohavat......
Pa tudi če boš prijavila in ne boš potem odjavila - ti vseeno zakasirajo prijavnino!

Drugače pa samo razstavljanje ni noben bav bav.... sčasoma se tudi tega naučiš!
Pelješ jo en krog ob levi nogi, potem pa ti sodnik-ca pokaže da daš na mizo, kjer jo pretipa in pogleda zobke -to je cela umetnost.

Drugače pa ti priporočam da  si prej na razstavi in tam probaš - lahko ti tudi pokažemo....

Drugače pa Nely resnično obožuje vodo - na vsakem sprehodu ob dravkem kanalu se skopa, pa zadnjič v parku v potoku, na morju se ji pa itak seka - valovi, mivka.....
Pa skoz ko prideva z sprehoda se sama vsede pred bano da si umejemo tačke (predvsem v zimskem času sem ji bila hvaležna za to).....
Najbolj je smešna ko rečem - pridi greva rit umit - pa beži do bane - da jo stuširam - zdaj ko je takšna vročina ji to ful paše - pa da se potem mokra suši.

Glede fena - moja ga tudi ni marala - samo pozimi je tole obvezno....
Kupila sem ful tih fen, pa tak ki piha tudi hladno - sedaj se fena več ne bojimo in se sama nastavlja kje jo še moram posušiti.....

Glede knjige - knjiga je tako tako - bi mi blo kr nekak škoda denarja če bi jo kupila....
Zato tudi tistih ne mislim kupit ki si jih našla ti na spletu...
Nič posebnega nisem noter zasledila.....
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #265 : sreda, 27.07.2005 : 14:57:58 »

AHA pa še nekaj Varji hvala za dobre fotografije iz MB-ja  Wink
http://nelly.moj-album.com/album/75904/?os=702289
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #266 : sreda, 27.07.2005 : 15:09:10 »

Ne...goneče je že nemorem (in tudi nočem...kaj veš Grin )peljat na razstavo, ker je v pravilniku napisan, da na razstavi ne asmeš imeti....bolnih psov.....in gonečih psic. Undecided . A samo en krog? Ker to je pri Tosci še v mejah normale... Cheesy Prej na razstavi pa bom...brez dvoma...no ampak včasih se pa zarečenega kruha največ poje!!  Grin Kako se pa ODjaviš? Sem misla, da ko si enkrat prijavljen se ne moreš več odjavit!

Tosce pa nisem vidla še nikol bol jezne kot pa takrat, ko sem jo poskušala posušit...makaki! Lahko dam eno slikico gr ko se krega na fen!! Bote popadali dol s stolov taka je!! Grin Grin Grin

Škoda zaradi knjige...zdaj moram pa 3x premislit preden se bom odločila za njo  Undecided Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #267 : sreda, 27.07.2005 : 15:28:04 »

Ti jo jaz posodim pa skopiraj - tud moja je skopirana!
Drugače pa na razstavi po navadi narediš en krog v svoji skupini, mogoče te pošlje še gor in dol, potem pa če imaš konkurenco pa še kak krog zraven da se odloči kdo dobi PRM ali CAC, kasneje če se gre za CACIB še en krog......in tako naprej - saj če boš prej na razstavi boš vidla kako gre - TŠ-ji so itak skoz med tazadnjimi.
Edino zdaj v Portorožu in Mariboru so bili drugi na vsrti!

Odjaviš pa mislim da lahko pisno vsaj 10 dni prej...

Drugače pa dokaz kako je morje fantastično http://www.tibetan-spaniel.net/eng/galery/3/8v.jpg
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #268 : sreda, 27.07.2005 : 15:42:39 »

Ja Nely je pa prava plavalka. Ali je zaradi morske vode kaj težav z dlako in kožo? Cini ne mara čofotanja, Shela pa - saj si videla v Domžalah Wink Cheesy Zdaj gremo na morje in si kar predstavljam, da bo kar naprej vsa mokra in slana Tongue Roll Eyes
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #269 : sreda, 27.07.2005 : 15:55:03 »

Ne nimam problemov - je pa res da skoz ko smo na morju na plažo če ni tušev vlačim litersko flašo sladke vode, da jo po kopanju splahnem....
Če pa je tuš - pa ne vprašat kako me butasto gledajo ko sva dve odspod.....

Ravno danes sem se pogovarjala za morje -in ni dvoma da ne gre z mano!

Je pa res da ji slana voda dlako dol vrže.....
Tako da če jo že vzamem zraven jo bom pazila - glede na moje nenormalne idejo o razstavah! Grin
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines