mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 04:44:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 127   Dol
Natisni
Avtor Tema: tibetanski španjel  (Prebrano 232418 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #345 : ponedeljek, 15.08.2005 : 13:25:21 »

Hihi Grin ,ja res in kar nenkrat boš cuknila mene in mi bo spodrsnilo in ti se boš smejala in jaz si bom zlomila nogo...Tosco boš pa še vseeno pocartljala... Grin
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #346 : ponedeljek, 15.08.2005 : 13:30:34 »

ah, če boš imela zlomljeno nogo, ne boš ravno hitra. in bom Tosco zgrabila in zbežala z njo!!!  Grin
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #347 : ponedeljek, 15.08.2005 : 13:40:59 »

Ok, ampak Tosca bo ušla!! Mislim, sigurno boš tok prijazna, da boš vsaj rešilca poklicala...mislim ej!! Angry  Grin
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #348 : ponedeljek, 15.08.2005 : 13:42:33 »

joj, dobro no... naj ti bo! bom pač rešilca poklicala. samo na tvoje stroške, da ne boš mislila!!!  Grin  Grin
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #349 : ponedeljek, 15.08.2005 : 13:44:45 »

Zlobec, a še telofon bom mogla verjetno plačat ane... te bom pa potisnila si boš pa še ti roko zlomila...potem bova vsaj obe na istem... Grin Wink
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #350 : ponedeljek, 15.08.2005 : 13:49:38 »

joj, kako si nesramna... Cry

 Grin  Grin
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #351 : ponedeljek, 15.08.2005 : 14:02:18 »

Sej se hecam...ne jokaj...gu-gu Wink Kar pocukaj, samo če boš mela fejst elegantno oblčečeno raje ne pridi ker Tosce ne morem in ne morem odvadit od tega, da bi skakala... Roll Eyes Angry Cheesy
Logiran
Yago
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 126


« Odgovor #352 : ponedeljek, 15.08.2005 : 14:36:43 »

Yago tud rad skace po drugih, bi rad cimprej vsem lupcka dal, ampak tak al tak, na razstavah to ponavadi nobenega ne moti, tisti ki pridejo na obisk in ne marajo yagota in njegovega pozdrava so pa lahko tudi doma  Grin
Ja, midva se nekaj casa na dopustu, uzivamo kolikor se da, tale vreme je idealen za nase mrcine Wink

pozdravcek od obeh
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #353 : ponedeljek, 15.08.2005 : 15:32:12 »

Hihi. Super, da se imate lepo! Wink Torej je Yago le podoben Tosci...vsaj po obnašanju... Grin Pozdravi ga...Tosca mu pošilja enega mastnega cmoka Kiss Grin
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #354 : ponedeljek, 15.08.2005 : 21:21:29 »

Daj no...oglasite se Nely in Yago in Varja!! Smiley Tukaj je že pošteno dolgačas, pa tema bo kmalu na dnu... Wink

Tosca, pa pridno vadi, sva zdaj začeli z poleg... Smiley

Lahko noč, Lucy in Tosy Grin
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #355 : torek, 16.08.2005 : 12:51:56 »

Ohh, razstava se bliža........prepočasi... Smiley Daj Nely oglasi se kaj. A si zdajle na kakšni razstavi ali kaj?? Huh Drugače je pa Tosco danes zjutraj pred vrati čakal sosedov pes Roni... Tongue Cel sprehod sem samo gledala, da nebi prišel od kod, pa še eno grozljivko sem malo prej prebrala.... Cheesy Grin

Tosca je nehala nosit hlačke ne toči več kot pipica... Smiley

A boma lahko dobile razstavno vrvico na razstavi, ker je ne bomo več našli...da ne bova s Tosco tja prišle pol pa ne bova imele vrvice... Tongue

Odpišite, pa čim prej Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #356 : torek, 16.08.2005 : 14:18:28 »

Evo nas!
Tosy ja potepali smo se od petka naprej (pa še zdaj nismo doma) - zdaj mi je pa kolegica prijazno odstopila svoj comp....

Preživeli smo fantastičen vikend na morju - vsaj za Nely je bil...
Noro smo se kopali - Nely je uživala v plavanju, tudi zelo veliki valovi je niso zmotili - in ja ti valovi so kasneje mene zabili v skalo, tako da sem fajn oguljena!
Nič zato samo da je bilo lepo...
Prav tako je uživala v veliki pasji družbi mastinotov in dogice - ker pa si je prikolico vzela za svojo - bog ne daj da se je kateri približal! Grin

V ponedeljek pa smo šli na razstavo v Gradisco - tudi od Tosy črna sestrca se je razstavljala!
Nely je se je spet pokazala tako dobro kot sem pričakovala - joj sem ponosna!
Čeprav je od prejšnje srede potrjeno ITA - CH smo še šli 1x malo za hec pogledat in dobili BOB!
Bilo je fantastično - in tudi par kaplic dežja nas ni pregnalo! Cheesy

Slikice prilepim kdaj kasneje ko pridem domov...

PS: Tosy z povečani organi ob gonitvi ni nič narobe.

Aja pa tibetanski španjel ne spada pod specialko pritlikavih pasem - da ne bo pomote...
Specialke za nas prireja samo klub za tibetanske pasme- žal jih pa letos ne bo več  (bila je v LJ in MB).

In če ti je Tosy nehala krvaveti jo še vedno moraš paziti!

Drugače pa vidve v Trbovlje midve na Madžarskem - bomo navijali eden za druge z prenosom misli - heheh Wink



Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #357 : torek, 16.08.2005 : 14:27:17 »

Se popolnoma strinjam.. Wink

Drugače vem, da ni nič narobe z povečanimi organi, ampak me zanima če se po pojatvi zmanjšajo čisto na velikost poprej, ali ostanejo malo, malo povečani??  Huh

Čestitke obema. Saj sta bile obe potrebni za BOB (no.. Smiley )

Če bi Tosca videla Nely ko se kopa bi verjotno lajat začela. Ne na Nely, ampak na vodo. S tem bi ona pokazala, da hoče "rešit" tiste v vodi...mislim ej Roll Eyes

Drugače smo pa mi, ko smo bili na morju srečali Pirenejskega planinskega psa-Little Bear... Roll Eyes Iz Francije pes, lastnik pa iz Nemčije. Smo se enih 5x srečali in je "ta mali" res posrečen. Tosca pa ne, ker je hotla bit glavna in se ji je samo na pol posrečilo... Grin

Slikice pa OBVEZNO hitro na net, ker eni tukaj komaj čakamo, da bomo mogli imeti sončna očala, ker se bo Nely tako zableščala (še rima se mi je posrečila-nevede Grin )....

Lep prihod domov...Lucija in Tosca
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #358 : torek, 16.08.2005 : 15:14:16 »

Organi postanejo isti kot prej!
Slikce pa enkrat ta teden...
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #359 : torek, 16.08.2005 : 15:18:59 »

Komaj čakam...čimprej tem boljše... Wink Grin Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 127   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: tibetanski španjel
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines