mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:24:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Samice in samci, legla  |  Tema: Ali ima lahko psička tudi PMS ?
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ali ima lahko psička tudi PMS ?  (Prebrano 12525 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Dunja
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #15 : petek, 09.07.2004 : 12:11:19 »

Ja, tudi jaz sem presenečena, saj ponavadi prve gonitve še niso tiste "ta prave". Topi bo pa izgleda že prvič naredila cel ciklus kot odrasle psice.
Je pa grozna - zunaj mi lula na 2, 3 metre-lol!  Shocked
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #16 : sobota, 10.07.2004 : 17:45:50 »

Naša "mala" je imela prvo gonitev pri 7,5 mesecih (zelo neopazno in skromno..., morda ne bi niti opazili, če je ne bi imeli stalno na očeh), naslednjič pa potem pri enem letu in 1,5 mesecih, ko je kar močno krvavela (smo imeli hlačke, kako je bilo simpatično  Cheesy); potem pa naslednje gonitve na začetku na ca 7 mesecev, kasenje pa na 8-9 mesecev, in skoraj nič krvi, in skoraj nič izcedka. Vse kapljice si je sama kar sproti polizala.
Razen enodnevne driske v času pred denvi D in včasih malo bruhanja - NIČ. Zelo "neproblematična"  Wink. Tudi kužki je niso napadali in do njih ni bila nikoli prijazna; zato smo se tudi bali, kako bo sprejela ženina.

Ni kaj, kot ženske; ene prej, druge kasneje, ene bolj, druge manj, ene....


 
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Samice in samci, legla  |  Tema: Ali ima lahko psička tudi PMS ?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines