mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 11:42:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 305   Dol
Natisni
Avtor Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek  (Prebrano 529649 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1725 : ponedeljek, 13.07.2009 : 19:00:30 »

Ahh, sem smotana, da nisem prepoznala Izole.  Lips Sealed

colepepper, boste po novo članico šli z letalom ali bo se ''sama'' pripeljala? Se je sploh možno dogovoriti z vzrediteljem, da ti recimo da psa na letalo, ti ga pa greš potem iskat na letališče? A ti, kot vzrediteljica bi to storila, če se kdo ''resen'', dober lastnik z nekim potencialom recimo iz Skandinavije zanima za mladiča pri tebi? Sprašujem (čeprav je to itak odvisno od vzreditelja do vzreditelja...), ker z družino kmalu (hmm, kmalu...  v začetku leta 2010) nameravamo vzet kakega mladiča, me mika ena psarna na Poljskem oz. ena na S Nemčije, z avtom se nam to zdi predolgo,prestrestno(za nas in za mladiča) in predrago na letalo pa tudi nebi šla. sram Hvala za odgovore.  Kiss
Logiran
colepepper
midi
***
Sporočil: 106


« Odgovor #1726 : ponedeljek, 13.07.2009 : 20:17:56 »

Hej Špela! Smiley

Odvisno... Mislim, odvisno koliko daleč se bi moral peljati. Ko sem uvažala dva mopsa iz USA, so mi jih brez težav dali na letalo. Samo sem jih potem sama šla iskat na Dunaj oz Munchen - da jim ni bilo treba še enkrat prestopati. Naša Monika tudi leti daleč - iz Avstralije in sva z vzrediteljem kar nekaj časa porabila, da sva definirala najbolj optimalno pot. In isto, da ji ne bo treba še tretjič prestopati, jo bom šla iskat v Munchen.

To je za čezlužne variante. Evropa funkcionira malo drugače. Moja nemška vzreditelja niti slišati nosta hotela za kakšen shipping... Smiley Ampak ni panike. Prvič sva se z možem sicer vozila kot nora na sever Nemčije  Tongue. Za drugo psico sem pa lepo zajahala Germanwings in sem napol zastonj in zelo udobno potovala s psom na kolenih  Smiley Mama je pred pol leta uvozila veliko pudljico iz Švedske - isto - ni šans za kakšen shipping. Pri tem da je shipping iz Švedske dražji kot če kupiš karto Adrie Airways in se sam odpraviš po psa...

Ko boš tako daleč mi javi in ti lahko podrobneje opišem svoje izkušnje!  Smiley

Katja

PS Lynn, si mi naredila skomine s tvojimi lepimi fotkami!! Mooorjeeee  Cheesy
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1727 : ponedeljek, 13.07.2009 : 20:47:54 »

Colepepper, ce prav razumem, uvazas psicko iz Avstralije? Smiley
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1728 : ponedeljek, 13.07.2009 : 21:34:58 »

Lepo Colepepper da so vam slikce všeč. Wink Niso ravno kvalitetne ker so iz mobija Tongue, ampak morje se vidi in Bonija tudi. Wink
Jaz tudi gledam ene kavalirje iz Nemčije, ampak če bo kakšno kvalitetno leglo v Sloveniji potem bi veliko raje vzela od tu, drugače bi šla pa jaz raje z avtom, ker se ful bojim na letalo. Po samojeda smo se vozili dobre štiri ure v Italijo in je blo čist kul, v Nemčijo pa je verjetno šest do osem ur vožnje kar je pa že bolj problem.

Lep pozdrav vsem! Wink
Logiran
colepepper
midi
***
Sporočil: 106


« Odgovor #1729 : torek, 14.07.2009 : 13:06:58 »

Živijo Nanook,

ja mladiček, no že kar mladostnica, pride iz Avstralije. Na prvi pogled je malo  smešno, ker sta oba njena starša iz Anglije. Ampak ta angleška psarna je najboljša wholecolour psarna na svetu  Smiley, zato je mladiča od tam precej težko dobiti. Sploh pa ne prve izbire. Monikin vzreditelj je anglež, ki živi v avstraliji, in dober prijatelj z omenjeno angleško vzrediteljico, hkrati pa mu je (še) v interesu, da proda razstavnega psa v Evropo... Monika je prva izbira in v zameno moram dati v prvem leglu prvo izbiro nazaj. To je ozadje mojega nakupa  Cool

Lynn, če iščeš dobrega razstavnega samca, bi ti predlagala en deal  Smiley. Sama iščem solastnika za prvo izbiro samca mojega še nerojenega legla  Grin No, čisto resno mislim, ker sama ne želim imeti samcev doma. Hočem pa nekaj obdržati. Se slišiva po privatni liniji, če si za.

Lp,

katja

Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1730 : torek, 14.07.2009 : 13:31:01 »

Colepepper, sem vam odgovorila na zasebno sporočilo. Me pa zanima kdaj bo to leglo?

Lp, Sara
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1731 : torek, 14.07.2009 : 13:35:53 »

Aja, sem pa že našla odgovor kdaj pričakujete prvo leglo na vaši strani, tako da vem zdaj.

Lp, Sara
Logiran
colepepper
midi
***
Sporočil: 106


« Odgovor #1732 : torek, 14.07.2009 : 13:52:07 »

Evo sem ti privat odgovorila.
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #1733 : torek, 14.07.2009 : 14:51:45 »

Colepepper, čestitke za vašo bodočo članico  Smiley
Naš Chilly je en taaak cuker  Cheesy
No, pa saj veste kaj pravijo... slika pove več kot 1000 besed. Evo, par slikic  Wink





Lp,
Chilly in Lissa  Cool
Logiran
colepepper
midi
***
Sporočil: 106


« Odgovor #1734 : torek, 14.07.2009 : 16:33:56 »

Joj, dobra si da lahko napišeš še kaj na forum. Jaz bi ga samo luuubčkala do konca življenja.  Grin ;DFul je luštkan!! Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1735 : torek, 14.07.2009 : 17:53:59 »

Joj Lissa, tvoj Chilly je pa tko srčkan Kiss Kiss Kiss, ma res meni so kavalirji najlepši psi na svetu - jaz bi jih imela poleg Bonija še vsaj pet, samo moramo biti realni.. Mladički so pa itak vsi tko luškani, prisrčni in človek bi jih samo cartal in lupčkal in stiskal cele dneve.. Kiss Wink

Čestitke Lissa, res imaš super kužka in čudovito pasmo! Kiss Wink
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #1736 : torek, 14.07.2009 : 18:05:24 »

Hvala za vse pohvale  Cheesy , Chilly vam pošilja en pasji poljubček  Kiss
No, zdaj greva pa malo na sprehod in Čilko upa, da sreča kakšnega kavalirčka (totalno je nor nanje.... no ja saj ni čudno  Tongue)
Res je supeer kužek, tako neproblematičen in nežen... aahhh  Grin
Ni lepšega od kavalirjev!
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1737 : torek, 14.07.2009 : 22:29:11 »

colepepper, hvala.  Kiss Ko bomo tako daleč, te držim za besedo. Zaenkrat še samo iščemo in bo pri tem vsaj še pol leta tudi ostalo.  Smiley

Lissa:  Kiss Kiss Res je cuker! Tule na našem koncu Štajerske tudi redko srečam kavalirja, do sedaj sem samo dva.  Sad Enkrat bi lahko organizirali kako srečanje,sprehod,... našemu je itak popolnoma vseeno, če je pes ali ga ni, v vsakem primeru vse na ignor vrže in se z nobenim ne igra.  Roll Eyes
Logiran
Bacek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


« Odgovor #1738 : ponedeljek, 20.07.2009 : 13:23:15 »

Hellou,

Lissa, tegale vašega cukra se kar ne morem in ne morem nagledati. Čeprav mi ruby barva ni tako všečna, je tale kombinacija svetovna!!!  Kiss Kiss Ne vem, si že pisala o tem, ampak me zanima kako to, da je tako rjav? So parili ruby barvo? Res mi je dober.

Colepepper, že nestrpno čakam da dobite novo članico. Ne vem zakaj sem mislila, da jo dobiš že konec junija.  Roll Eyes

Pa še nekaj slikic "mojih dveh bab"  Grin Tongue

Tale postelja postaja že premajhna. Mi je pa svetovna, ker večinoma spi takole, Aisha pa zelooo redko.
http://i287.photobucket.com/albums/ll123/Bacek78/DSC00936.jpg

Tule se pa že lažje spi  Cool
http://i287.photobucket.com/albums/ll123/Bacek78/DSC00957.jpg

Tale postelja je pa zakon. Sicer je bla "draga ko pes", ampak je vredna vsega. Aisha elegantno v klobčiču, Ira pa elegantno razvlečeno  Wink
http://i287.photobucket.com/albums/ll123/Bacek78/DSC00955.jpg

Brez veze, da bi grizla vsaka svojo vrvico
http://i287.photobucket.com/albums/ll123/Bacek78/DSC00948.jpg

Moja lubica ... kaj čem, prva ljubezen za vedno  Kiss
http://i287.photobucket.com/albums/ll123/Bacek78/DSC00946.jpg

Pa še ta druga lubica ... malo manjša  Cool
http://i287.photobucket.com/albums/ll123/Bacek78/DSC00945.jpg

Nedeljsko popoldne  Roll Eyes
http://i287.photobucket.com/albums/ll123/Bacek78/DSC00960.jpg
Logiran
Bacek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


« Odgovor #1739 : ponedeljek, 20.07.2009 : 14:25:37 »

A se na tem forumu ne da urejat, brisat lastnih obvestil?  Undecided  Karkoli?
Logiran
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 305   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines