mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 11:20:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek
Strani: 1 ... 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 ... 305   Dol
Natisni
Avtor Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek  (Prebrano 530128 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1965 : sreda, 30.09.2009 : 19:56:24 »

Joj, da ne govorim, kolk si pa jaz želim še enega kavalirja.. Kiss  Jaz sem se zaljubila v to pasmo, odkar sem Bonija prvič v roke prijela.. Ampak najbolj si pa želim imet lepega kavalirja, da bom z njim hodila na razstave in da bodo CACi kar padal, razstave so pa mene čist obsedle.. Cheesy
Logiran
AgilityLovingGirl
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 231


WWW
« Odgovor #1966 : četrtek, 01.10.2009 : 00:14:08 »

Hihi kako smo si različni Smiley
Jaz pa bi v prvi vrsti gledala na to, da bi dobila čimbolj živahnega in 'odtrganega' kavalirja z nepreveč dlake in pa seveda zdravega (!). Eden na letošnjem SPju v agilityju me je čisto očaral s svojo brzino Kiss 1,2,3 pa je bil na koncu parkurja, slalom pa tak, da nisi bil prepričan, da ni spustil kakšno palico.
Lahko rečete, da so vsi kavalirji hitri in da je vse na vodniku, jaz pa lahko to zanikam.
Hja, vsak ima svoje prioritete Wink
Res pa je, da si upam trdit, da Iris ni zadnja kavalirka v moji lasti. Ko si enkrat 'in' si 'in' Tongue
Logiran
Bacek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


« Odgovor #1967 : četrtek, 01.10.2009 : 10:18:23 »

ALG, ena taka živahna in odtrgana je pri nas doma - Ira. Kako pa bi se odrezala na agility-ju pa (žal) ne vem če bomo kdaj izvedeli.  Huh Ona bi bla res pomoje za tja, ker Aisha je malo prenežna dušica. Smao je pa bolj ubogljiva. Tako da ... bodo še borbe z Iro, že vidim.

Lynn, če si pa želiš psa za razstave, potem ti pa res ne preostane drugega da se zmeniš s Colepepper za enga mladička. Ker rodovnik je res 1A.  Tongue
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1968 : četrtek, 01.10.2009 : 11:45:37 »

Ja, res je, od colepepper psičke so res 1A Kiss, je pa res zanimivo, kako nas zanimajo različne stvari, jaz npr. sem tudi nekaj časa z Bonijem hodila na agility, ampak sem ugotovila, da me ful bolj zanima handling in razstavljanje psa.. Biti dober handler, to je moja ful velika želja. Smiley
Včasih vidim na razstavi kakšnega izkušenega vzreditelja, kako super predstavi svoje pse,
mislim prav z užitkom je gledat vrhunske pse z vrhunskimi handlerji, kako jih češejo, urejajo, pripravljajo in ko stopijo v ring prav veš, ta pes bo pa zmagal..
Drugače pa seveda, na prvem mestu je tudi zame zdravje, potem pa vse ostalo..
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1969 : nedelja, 04.10.2009 : 20:47:17 »

Varja, čestitke za tvojo novo pridobitev Cheesy Cheesy, tvoja lepotička je nadvse sladka, me prav zanima, kakšna bo ko odraste... Upam, da jo bom videla še v živo na kakšni razstavi.. Smiley Cheesy  Joj, res je tak ljubka, poljubčkaj jo še v mojem imenu!!! Kiss Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1970 : ponedeljek, 05.10.2009 : 16:05:11 »

Joj, kaj vam moram jaz povedat, kako je moj Boni bogi. Cry A veste, da zdaj ima pa še paralizo facialnega živca. Cry Cry Par dni je imel ustnico povešeno in slina se mu je ven cedila Undecided, no in danes ga peljem k veterinarju in mi tole povejo. So ga temeljito pregledali in zaenkrat še ne vedo od česa se mu je to naredilo, lahko je od napačnega delovanja ščitnice, tako da jaz samo molim, da mu nebi šlo še na slabše in da se mu še druga stran obraza na paralizira, sej kako bo pa potem jedel.. Cry Cry  Še levo učko težko zapre, tolk je bogi.. Cry  Pa ko je, se mu hrana na tisti strani, ki jo ima povešeno nabira in mu ven iz ust leze, skratka grozno.
V glavnem, če bi prišlo do kakšnega poslabšanja, ga moram takoj spet pripeljati in če se mu v enem mesecu ne izboljša mu bodo naredili še nadaljne preiskave. Meni je ful hudo, res, kaj vse mora mojega ubogega Bončka doleteti.. Cry Cry


Če kdo ve za kak tak primer, bi bila zelo vesela, če mi lahko o tem kaj napiše, ker jaz sem čist pretresena, sploh nisem vedla, da kej takega obstaja, da ima lahko kuža od nič kar naenkrat kr obraz paraliziran..
Logiran
colepepper
midi
***
Sporočil: 106


« Odgovor #1971 : ponedeljek, 05.10.2009 : 16:21:00 »

Draga Lynn, drži se!!  Kiss

Pri psih s tem nimam izkušenj, vem pa da se pojavi pri ljudeh in da ni toliko nevarno za življenje kot je do skrajnosti neprijetno!

Drži se in počohaj Bončija!
Logiran
Li Mei
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #1972 : ponedeljek, 05.10.2009 : 16:40:14 »

Držim pesti, da bo z Bonijem kmalu bolje!
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #1973 : ponedeljek, 05.10.2009 : 16:45:11 »

Lynn hvala in držim pesti za Bonija, en velik  Kiss  za oba!
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1974 : ponedeljek, 05.10.2009 : 16:57:20 »

Hvala colepepper za spodbudne besede, se trudim, da bi bila čim bolj optimistična že zaradi Bonija, ker se mi res ful smili. Zdaj ga še bolj razvajam, ful pazim da mu hrana ne gre iz gobčka, da ne bi slučajno še hujšati začel. Ampak res, človek si niti misli ne, kaj vse lahko njegovega ljubljenega kužka doleti. Upam samo, da če se mu že izboljša ne, da se mu  vsaj slabšalo nebi, ker že to je zagotovo ful hudo zanj.

Hvala tudi tebi Varja in tebi Li Mei zato ker držite pesti, za mojega Bonija!


Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1975 : ponedeljek, 05.10.2009 : 23:03:18 »

Držimo pesti! Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1976 : ponedeljek, 05.10.2009 : 23:12:57 »

Hvala nezzek Kiss, tudi jaz ful držim pesti, samo da se mu nebi še slabšalo, ker je ful bogi, res..
Ampak kakšen borec je moj Boni, kašlja, srček ima bolan, zdej ima še obrazek paraliziran, on pa še vseeno veselo papca, miga z repkom, skače po vrtu, neverjetno voljo do življenja ima! Kiss
Prav vsi veterinarji mi pravijo kako čudovit je in kako se pogumno spopada z vsemi težavami ki ga pestijo, tudi ko je pri veterinarju, je še vedno vesel, miga z repkom.. Angelček je, ne morem drugega reči!
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1977 : torek, 06.10.2009 : 07:46:43 »

Boni, drži se. Želimo ti čimprejšnje okrevanje.

Sandra in poljubček od Kaje in Keli
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1978 : torek, 06.10.2009 : 10:36:48 »

Hvala pudelj Kiss, ker držiš pesti za Bončija.
Logiran
Bacek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


« Odgovor #1979 : torek, 06.10.2009 : 15:04:38 »

colepepper, čestitam za +  Cheesy  Cheesy Wink Grin Grin  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 ... 305   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: King Charles Španjel in Cavalier King Charles Španjel - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines