mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 05:03:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek  (Prebrano 43581 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #195 : ponedeljek, 22.10.2007 : 10:09:58 »

Jaz sem svoje placala vceraj Xeni.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #196 : torek, 23.10.2007 : 19:45:20 »

Hojla, samo da ne boste mislili, da smo na predajo pozabili-

Tezko je bilo uskladiti datume, uro... Toda pocasi so se stvari izkristalizirale in neuradno lahko recem, da bo podelitev 8. 11. v Centru v Vipavi. Zgleda, da bo pestro, saj bomo imeli tudi goste  : plesno skupino in pa nekoga kosmatega, hihi...

Ko bo vse 100% potrjeno, bomo objavili in, kako se bo predaja izvrsila:)

Za enkrat hvala vsem, ki ste sodelovali. Takoj, ko bo kaj novega, se oglasim.

LP

Veronika
Logiran
matejči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 124


« Odgovor #197 : petek, 02.11.2007 : 17:37:20 »

Jooooj, pozabila! Sem poravnala po položnici skupaj še z eno drugo licitacijo.
Se opravičujem, ker javljam šele sedaj Undecided.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #198 : ponedeljek, 05.11.2007 : 19:36:16 »

moj prispevek nakazan.

lp
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #199 : sreda, 07.11.2007 : 23:23:00 »

Zadne priprave za predajo potekajo. Noc bo dolga, saj sem ravnokar zacela na predmete namescati vizitke...

Vec info sledi jutri.

LP vsem.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #200 : četrtek, 08.11.2007 : 02:46:39 »

Vizitke namescene Smiley
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #201 : četrtek, 08.11.2007 : 07:36:18 »

Nika2 vesela sem, da si srečno prispela domov. Hvala ti, ker si včeraj prišla do Ljubljane, kljub temu, da si imela še kar nekaj dela, kakor vidim do zgodnjih jutranjih ur. Upam, da si imela dobro družbo za nazaj.   Wink
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #202 : četrtek, 08.11.2007 : 20:48:18 »

Nika2 vesela sem, da si srečno prispela domov. Hvala ti, ker si včeraj prišla do Ljubljane, kljub temu, da si imela še kar nekaj dela, kakor vidim do zgodnjih jutranjih ur. Upam, da si imela dobro družbo za nazaj.   Wink

Hehe, druzba v avtu na poti domov je bila odlicna!! Wink
Hvala tudi tebi, ker si uspela priti do LJ. Upam, da te tisti virus ni zagrabil...

LP
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #203 : četrtek, 08.11.2007 : 21:07:53 »

HITRO POROČILO S PREDAJE:


PREDAJA V VIPAVI JE BILA USPEŠNA!
 
NASTOPILI STA DVE OTROŠKI PLESNI SKUPINI (PLESNA ŠOLA URŠKA IZ NOVE GORICE), PREDSTAVNICI ZAVETIŠČA HORJUL - SARA IN PSIČKA LUCIJA, TER VODNICI REŠEVALNIH PSOV - JERNEJA S PSOM CARJEM TER NAŠA CHANEL5 S SVOJO PSIČKO BELO (KI SE SICER ŠE ŠOLA ZA PSIČKO REŠEVALKO).

PREDAJE SO SE UDELEŽILI TUDI PREDSTAVNIKI NEKATERIH PODJETIJ - DONATORJEV TER PRESTAVNIKI MEDIJEV.

VAROVANCI CENTRA TER MLADE PLESALKE SO BILI NAD OBISKOM PSOV NAVDUŠENI!
TEŽKO JE OPISATI, KOLIKO JE VAROVANCEM CENTRA POMENIL STIK Z ŽIVALJO - OTROCI SE OD PSOV NISO IN NISO MOGLI LOČITI ŠE DOLGO PO KONCU PREDAJE.
TODA VESELJA ŠE NI KONEC - JUTRI BODO SKUPINE IN POSAMEZNI VAROVANCI OBDARJENI S PREDMETI, KI SMO JIH ZBRALI!

RAVNATELJICA CENTRA SE VSEM SODELUJOČIM V AKCIJI ISKRENO ZAHVALJUJE ZA POMOČ, POSLALA BO TUDI ZAHVALNO PISMO.

TUDI Z MOJE STRANI HVALA VSEM, KI STE POMAGALI TAKO 'VIPAVČKOM' KOT 'HORJULČKOM'.


HVALA TEBI JANA, TVOJI BOLJŠI POLOVICI, HVALA SARI IN HORJULČICI LUCIJI, HVALA VODNICAMA REŠEVALNIH PSOV.


POZDRAVČEK,

VERONIKA
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #204 : četrtek, 08.11.2007 : 21:51:26 »

In pa seveda hvala tudi tebi, za idejo in izpeljavo le-te!
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #205 : petek, 09.11.2007 : 08:06:02 »

Super! Zelo, zelo, zelooooo vesela, da je ta akcija uspela!  Cheesy Cheesy Cheesy
A lahko čisto en majčkeno vprašam, če je slučajno kaka slikca?  Smiley

LP
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #206 : petek, 09.11.2007 : 08:36:20 »

Ja, ja, slikce bodo, vendar se moramo posvetovati z ravnateljico, katere slike lahko objavimo, ker nekateri otroci s strani starsev nimajo dovoljenja, da se jih lahko slika. Zato bo ga. ravnateljica slike pregledala in izbrala tiste fotke, ki bodo lahko sle v javnost...
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #207 : petek, 09.11.2007 : 08:38:02 »

Ajej, chanel5, opravicujem se, ce sem tvojo psicko slucajno preimenovala... Imam namrec obcutek, da bi morala v zgornjem porocilu njeno ime zapisati z dvema L ....
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #208 : petek, 09.11.2007 : 11:15:53 »

Da se javim še jaz po včerajsnji, nadvse lušni predaji predmetov s te posebne licitacije.

Najprej naj vrnem zahvalo Veroniki, da nas je s Centrom seznanila in nam dala možnost, da pomagamo po svojih močeh, pa seveda za vse aktivnosti, ki jih je v zadnjih dveh mesecih in pol peljala. Prav zaradi njenega entuziazma in pridnosti se je akcija začela in prišla do konca s takim uspehom in brez težav.

In včeraj smo jo zaključili na zelo simpatični prireditvi med varovanci Centra, njihovimi starši, vzgojitelji... Tako malo je treba, da polepšamo dan otrokom, ki so prikrajšani za marsikaj. Tako malo je treba, da izzoveš nameh na njihove obraze. Lucija, Bela in Car so opravili veliko delo, ko so se prišli pokazat in predstavit, zato hvala Sari, Jerneji in Ini.

Hvala tudi osebju Centra, ki je pripravil prireditev, pa mladim plesalkam, ki so se nam predstavile.

In seveda, hvala vsem donatorjem predmetov in botrom, ki ste se s takšno množico predmetov in denarja odzvali na poziv za pomoč Centru in Horjulu. Zagotovo bomo tudi v bodoče kakšno še ušpičili skupaj Smiley.

Danes so najbrž vzgojiteljice že razdelile kup predmetov med tiste, katerim so namenjeni in zagotovo bo na obrazih še več nasmehov.

Za "občutek" zdajle le dve slikici, ko bo spisano poročilce s predaje, bomo pa objavili še ostale.


"kup" predmetov, ki je zasedel dobršen del dvorane, vse lepo napakirano in v darilnih vrečkah ter opremljeno z "imeni" donatorjev in botrov


Lucija, Bela in Car so bili ves čas pravi magnet Smiley
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #209 : petek, 09.11.2007 : 19:39:15 »

Jeeej, Jana, kaksni lepi slikci Wink

Naj se dodam, da na prvi fotki niso vidni cisto vsi paketi - na levi strani jih ni bilo mogoce vseh ujeti v objektiv. Prav tako sta bili se ena velika skatla oblacil ter Unicefova puncka 'Mojca' na kup polozeni kasneje. S sabo jih je kot dodatno darilo prinesla lastnica trgovine Kid iz Nove Gorice, ki nam je ze v casu nase izredne licitacije darovala veliko stvari.

Skratka, vceraj smo se res imeli lepo (da sploh ne omenim otrok, hehe)!
Ja, Jana, se kaksno bomo uspicili skupaj Wink
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines