mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 01.06.2024 : 15:42:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek  (Prebrano 43907 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #45 : petek, 07.09.2007 : 15:25:17 »

Pravkar sem iz Centra prejela naslednjo informacijo:

Zelo bi potrebovali ropotuljice in podobne 'zvocne' igracke, ki so sicer namenjene dojenckom.

Omenjeno bi potrebovali najtezje prizadeti malcki, pa ceprav po starosti niso vec dojencki...


Ce boste doma kaj takega zbrskali, vam bodo otrocki v Vipavi zelooo hvalezni:)

Hvala:)

Veronika
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #46 : petek, 07.09.2007 : 15:29:14 »

Jeeej, tiste roznate barve se nic kaj dobro ne vidi, zato za vsak slucaj zapisem se enkrat:

Pravkar sem iz Centra prejela naslednjo informacijo:

Zelo bi potrebovali ropotuljice in podobne 'zvocne' igracke, ki so sicer namenjene dojenckom.

Omenjeno bi potrebovali najtezje prizadeti malcki, pa ceprav po starosti niso vec dojencki...


Ce boste doma kaj takega zbrskali, vam bodo otrocki v Vipavi zelooo hvalezni:)

Hvala:)

Veronika
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #47 : torek, 11.09.2007 : 08:52:22 »

Mogoče pa bo kaj takega še kje v kleti. Vem da je nejkje en govoreči lonec z oblikami... Za ropotuljice pa dvomim. Danes raziščem, poslikam...
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #48 : torek, 11.09.2007 : 20:20:29 »

Mogoče pa bo kaj takega še kje v kleti. Vem da je nejkje en govoreči lonec z oblikami... Za ropotuljice pa dvomim. Danes raziščem, poslikam...

Super Smiley

Pravzaprav ste super vsi, ki tukaj pridno sodelujete... pa tudi tisti, ki se nameravate, ste zelo dobrodosli Smiley

LP
Veronika

P.S. Tudi jaz se trudim 'nafehtat' kaksno ropotuljico ali podobno zadevo, ampak mi ne gre in ne gre... ali imajo znanci dojencke, ki te igrace se potrebujejo, ali pa so jih ze oddali, zavrgli... Sad
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #49 : sreda, 12.09.2007 : 13:34:38 »

Moj kupček oblačil tudi pride danes ali najkasneje jutri - sem imela manjšo generalko čez omare, nekaj se je našlo in se danes ravno suši.  Smiley

LP
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #50 : sreda, 12.09.2007 : 14:03:25 »

Nika2 ropotuljice bodo v vsakem primeru.  Wink
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #51 : sreda, 12.09.2007 : 19:16:09 »

MaxiTT & zmago:
Posiljam vama  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #52 : četrtek, 13.09.2007 : 21:08:13 »

Bodoci licitatorji, pripravite se: prihaja se en predmet.

Poleg tega se trudim, da jih bo v naslednjih dneh prislo se nekaj Cheesy
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #53 : petek, 14.09.2007 : 09:37:30 »

Ena prošnja!
Sama sem doma pospravljala sinovo sobo in nabrala 3 velike vreče plišastih igrač, ki jih ne želim dati kr nekomu ampak nameniti za to akcijo. Sama sem časovno zelo v stiski, zato bi mi bilo najbolje, če bi lahko vse tri vreče nekako spravila do Jane ali pač kogarkoli, ki je bližje Ljubljani. Zato sprašujem, če je kdo iz Maribora ali okolice in gre večkrat v Ljubljano, da mu dostavim te tri vreče in jih vzame zraven. Prosim in že vnaprej hvala!
Branka
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #54 : petek, 14.09.2007 : 10:48:50 »

Sem že rešila zadevo, poklicala na hitro pošto in bom z njo poslala vse do Jane! Hvala vseeno!
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #55 : petek, 14.09.2007 : 11:00:15 »

Sem že rešila zadevo, poklicala na hitro pošto in bom z njo poslala vse do Jane! Hvala vseeno!

Hvala Cheesy
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #56 : petek, 14.09.2007 : 11:07:29 »

Z velikim veseljem prispevam dobro ohranjene plišeke, vem, da bodo polepšali dan tem otrokom. In kaj je lepšega na svetu kot pa videti vesele otroke? NIČ!!!!
Zato, ni kaj hvalit!!
LP Branka
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #57 : petek, 14.09.2007 : 22:51:50 »

Vidim, da zelo pridno brskate za predmeti Cheesy

Tudi moj 'ulov' danes je bil zelo uspešen...pravkar fotografiram predmete, ki se bodo zelo kmalu znašli na dražbi Cheesy
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #58 : nedelja, 16.09.2007 : 21:58:04 »

Drzite pesti - upam, da bom jutri uspesno prepricala nekoga, da nam pokloni vsaj nekaj darilnih vreck, ki bi jih potrebovali za predajo predmetov. Za vecje predmete oz. za vec predmetov, ki imajo istega botra, bom potrebovala tudi nekaj velikih darilnih vrec. A slucajno kdo ve, kje se jih dobi? Vem, da obstajajo tudi neke iz blaga.
Kakorkoli ze, ce ne bo slo drugace, bomo predmete pac dali v vec manjsih vreck...

Trenutno sem na lovu za didakticnimi igracami in zogami Wink
Prav tako si belim glavo, ce bo slo z zbiranjem predmetov na en kup vse ok!

Zadovoljna pa sem nad doooolgim seznamom doniranega Smiley

LP
Veronika

 
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #59 : nedelja, 16.09.2007 : 22:26:42 »

ka ty a, sorry, spet si bila hitrejsa od mojih prstov in klikov Grin
Sem zbrisala tvojo licitiranje, ker sem zdruzila tri stvari skupaj in te vabim, da poskusis znova Wink
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines