mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:19:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Saluki - čvek
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Saluki - čvek  (Prebrano 41764 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vivian
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #105 : torek, 03.10.2006 : 11:56:03 »

Pzdravljeni

No vidim da je forum o Salukcih malo zaspanckal Cry
Tudi midva sva bolj lenobne vrste za pisanje ,vendar naj povem da je bilo na Cacib Maribor prav lepo srecat toliko Salukcev na enem mestu Smiley Grin
Veseli me da je ta prekrasna pasma v Sloveniji dobila kar nekaj novih obozevalcev in lastnikov.
Z Najibkom  smo bili kar pridni in v tem zadnjem mesecu in dosegli lepe reultate Grin

CACIB Gradiska(BIH)-CAC CACIB BOB BOG1
CACIB Maribor(SLO)-CAC CACIB BOB BOG2
Specialka Maribor-CAC BOB
CACIB Tulln(A)-CACA CACIB najlepsi samec BUNDESSIEGER 2006

Za vse to pa se morava z Najibkom zahvaliti najinemu prijatelju-handlerju
Gregorju Nemanicu,kajti dog whispering Najibku zelo pase  ;)in iz njega izvabi vso njegovo sarmantnost. Smiley
Lepe pozdravcke v upanju,da si kaj pisemo in se najdemo na kaksnem dirkanju
V&N
Ps: hehe Gorazd ekola malo samohvale ne skodi ,ravno ko sem pisala je prislo tvoje sporocilo........slikc pa na zalost nemore pripopat ker nimam pravega paketa.
Upam da se kmalu srecamo poljubcke Kiri Kiss


Logiran
gorazd
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #106 : četrtek, 05.10.2006 : 08:17:17 »

Živijo

Kira gre v ponedeljek zopet na pregled za njene sklepe, potem pa upam da bo spet dirjala kolikor ji bo pasalo. Je že čas, da najdemo kakšen prost travnik pa da se sem in tja dobimo in jih malo razmigamo. Seveda je tudi kakšen whipet ali greyhound povabljen.

Gorazd&Kira
Logiran
gorazd
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #107 : četrtek, 12.10.2006 : 13:34:56 »

Tole se bo dogajalo čez dva dni.
________________

JESENSKO SREČANJE S COURSINGOM:-)   Vreme je fantastično in smo ponovno pripravljeni na zabavo! Tudi tokrat se dobimo na že znani lokaciji v vasi Žaga, pri Velikih Laščah.  DATUM: Sobota 14.10.2006 ob 10.30 uri. Za tiste, ki se nam boste pridružili prvič še kratek opis: peljete se po cesti za Kočevje. V kraju Velike Lašče sledite na desno tabli za Novo vas in Karlovico - tej smeri sledite vseskozi, dokler ne pridete v vas Karlovica, kjer sledite tabli za Novo vas, čez slaba dva kilometra boste prispeli v vas Žaga , kjer nas boste našli. Cena za nečlane kluba je 1.500 sit / psa, za člane kluba je 500 sit / psa. Na coursingu lahko plačate tudi članarino za leto 2007, ki zna�a 5.000 sit. Prosimo, da vašo prisotnost potrdite na *** -

če pa ima kdo še kaj kostanja, naj ga prinese, da ga spečemo !! Se vidimo v soboto !
________________

 Midva s Kiro bova verjetno tam.
Logiran
Pikica.
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #108 : sobota, 21.04.2007 : 06:45:43 »

Ti psi so res veličastni. Njihov mirni značaj pa jih naredi še lepše. Ko sm ga prvič srečala na morju, se ga sploh nisem mogla nagledat Cheesy.
Logiran
*shella
otrok do 14 let
*
Sporočil: 47


« Odgovor #109 : ponedeljek, 10.09.2007 : 21:08:25 »

Tudi meni so postali Salukiji zelo zelo ušeč.Sicer bi ga tudi sama rada imela pa mi ostali ne dovolijo zaradi : velikosti (ali gre na zadne sedeže poleg mene na  pasjo prevleko??),ker potrebuje veliko gibanja (usaj en enouri  sprehod na dan) ali se ga da navadit na tek ob kolesu??ne vleče preveč?? in zaradi neubogljivosti (sploh zame imam 13 let in sem popolen začetnik)
Veliko o mojih vprašanjih ste že napisali in verjetno se bom moral tej drugače čudoviti pasmi odpovedati
Pozdrav vsem salukijem in njihovim lastnikom!!
Špela
Logiran
*shella
otrok do 14 let
*
Sporočil: 47


« Odgovor #110 : sreda, 26.09.2007 : 15:19:07 »

Hey!
Se opravičujem za pravopisne napake;pa še to z enournim sprehodom..nisem mislila samo en sprehod na dan ampak more biti poleg vseh krajših tudi en eno do dvourni sprehod...
lp,
Špela...(pa dajte kaj naisat!!)
Logiran
kajci
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #111 : četrtek, 27.09.2007 : 19:31:27 »

Živjo Špela!

Kot si najbrž že ugotovila so hrti posebni psi... na tvopjem mestu bi s prvim salukijem počakala vsaj nekaj let.

Moja situacija je ista. V afganistanske hrte sem se zaljubila pri približno 10 letih. Zdaj sem stara 19 in še vedno jih samo opazujem, berem, sanjam Cheesy Še kar nekaj let pa bom najn čakala.... vsaj dokler ne končam študija. Verjemi, tudi jaz sem bila prepričana da ga lahko imam, da lahko skrbim zanj, imam čas, ipd. Ampak po nekaj letih ti postane jasno, da je bolje, da počakaš.

lp, Nina
Logiran
italijancek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #112 : sobota, 10.11.2007 : 22:17:16 »

pozdrav vsem hrtoljubom!
sem opazila, da je tema že malo zamrla....pa prilagam nekaj fotk teh lepotcev, ki sem jih posnela na CACIB mb '06. res so zelo elegantna bitja. sama pa imam italijanskega hrtka Wink
http://shrani.si/f/1O/if/2S1Ua3YE/img1595.jpg
http://shrani.si/f/2W/MS/1pjSQJdS/img1596.jpg
http://shrani.si/f/p/pG/2pGotbv5/img1598.jpg
Logiran
Friese
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 21


« Odgovor #113 : nedelja, 30.12.2007 : 01:52:18 »

Prvič ko sem zagledala salukija mi je postal všeč Cheesy. Že zdej razmišljam kako bo ko ga bom imela in kakšne barve bo, čeprav vem da je do takrat še veliko časa Grin saj  sedaj še ne morem hoditi na dolge sprehode (zaradi šole) pa tudi mami noče, da bi imeli velikega psa. Saluki je meni najlepši med hrti ter eden izmed najlepših pasem nasploh Cheesy. Pa medtem ko sem brala ta forum sem bila kar malo presenečena saj si nisem predstavljala, da so lahko tako samosvoji. Ampak to pač sodi k njim v "paket" Grin. Samosvoji ali ne mene so osvojili Cool.
Logiran
binks
otrok do 14 let
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #114 : torek, 24.07.2012 : 19:12:57 »

Tudi jaz že zadnje mesece razmišljam in sanjam o salukiju, imam sicer psičko mešanko tako, da bi še počakala pa vendar že zdaj razmišljam, kombiniram itd.Tongue Imam nekaj vprašanj in sicer: bi saluki lahko bival v stanovanju (na dan bi imel ogromnoooo sprehodov;)) in kako bi se odnesel z konji, imam namreč kobilo, ki je poleg psa bistvo mojega življenja moja psička jo obožuje in kamorkoli grem s kobilo gre ona zraven bi se saluki razumel s konji? hvala za odgovore in lp:D
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #115 : torek, 24.07.2012 : 19:28:59 »

Uh, salukiji so pa meni ful krasna pasma Cheesy Kiss, sicer nisem nobena poznavalka hrtov, ampak zagotovo da bi lahko bival v stanovanju, zunaj bi itak hrte pozimi zeblo...  Res pa je da saluki potrebuje veliko gibanja in dosledno vzgojo. Wink

Če ima kdo salukija bi bila zelo vesela če bi prilepil kaj slikic. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Saluki - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines