mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 20:39:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Saluki - čvek
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Saluki - čvek  (Prebrano 41964 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
vivian
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #60 : ponedeljek, 05.12.2005 : 21:18:37 »

Pozdravljena Gorazd in Kira.........
No kot kaze bo kaj za dati pod smrekico ;Dovratnice so ze na poti.JUHUUUUUUUUU
Midva danes uspesno opravila izpit v soli Grin Grin za Salukija zelo lepo vzgojen in pa velik napredek od male sole. Wink tako da ce se bosta s Kiro se naprej solala pomladi ti priporocam URBAN1 v Krimcku.Midva sva zelo zelo zadovoljna.Plascka se vedno nisem nasla Sad( upam da kmalu.                                                                                    V Krimcku bodo organizirane tudi urice dirkanja in druzenja cez zimo,pa bi se lahko gdaj tam srecali.
lep pozdravcek V&N
Logiran
vivian
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #61 : torek, 06.12.2005 : 09:44:41 »

Tukajle pa ena slikica Najiba ob praznovanju Prvega RD 5.12.2005  Wink Grin

[attachment deleted by admin]
Logiran
gorazd
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #62 : torek, 06.12.2005 : 09:58:18 »

Super za ovratnice. Za dirkanje je pa Kira vedno, tako da prideva z veseljem. Čestitam tudi za izpit. Tudi midva bova šla na urbana spomladi. Tudi fina slikica, še okolje paše k njemu   Grin .

Gorazd&Kira
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #63 : torek, 06.12.2005 : 12:06:57 »

vivian
čestitke malemu princu, fotka je pa krasna Cheesy
Kje sta pa noročila ovratnice? Jih imajo tudi "whippet size"?

Lep dan,
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #64 : torek, 06.12.2005 : 13:01:36 »

Vivian, joooj kaksnega lepotca imate  Kiss sem se zaljubila  Cheesy

Spacewalk, mislim, da je bilo napisano, da pri Serugovi v Naklem. Jaz sem za nasega pri njej dala delat plascek, ki ga je naredila zelo super in za res ugodno ceno. Drugace dela pa po narocilu tudi razne ovratnice in oprsnice pa tak... Tudi za whippetke Tongue  Res je fajn gospa  Smiley
Logiran
gorazd
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #65 : torek, 06.12.2005 : 14:24:46 »

Živijo spacewalk

Ovratnice sva naročila iz Nemčije (www.chart-polski.de). Vivian je dala naslov, ker je tam že naročala. Imajo pa za vse hrte, saj v bistvu izbereš širino, dolžino, vzorec, barvo,... in naročiš. Najib tako ovratnico že ima, moja Kira jo bo kot kaže dobila sedaj. To, ki jo uporabljam trenutno, pa sem kupil pri Šerugovi v Kranju. Saj je čisto v redu, ni pa tako "nobel" za mojo princesko.
Logiran
vivian
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #66 : torek, 06.12.2005 : 15:34:25 »

Lep pzdravcek vsem........

Najlepsa hvala vsem za komplimente, ja res je moj Smiley princ Grin angelcek Kiss

Spacewalk tako kot je ze Gorazd povedal , ovratnice so iz Nemcije.Imeti moras samo potrpljenje,
kajti od narocila do dostave traja kar kaksen mesec.Drgace so pa zelo kvalitetne in lepe.Pa tudi izbira je ogrmna.
Gorazd ti sporocim kdaj bodo zimska srecanja,  da se najina princeska i princ zdirjata.
LP V&N

Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #67 : sreda, 07.12.2005 : 10:46:11 »

Hvala za link, si bom vzela "malo" časa in izbrala model, čeprav je izbira res ogromna in veliko lepih modelov imajo Grin
Če rabita plašček pa poglejta ta naslov, mogoče vama pride prav: http://www.adozionilevrieri.it/CAPOTTINI%202005.html

Lep dan,

Nina
Logiran
Mojka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 10


« Odgovor #68 : nedelja, 11.12.2005 : 17:36:12 »

Pozdravljeni,

Super plaščke se da po meri naročiti v BTC-ju v novem Tukano centru, če katerega od vaših kužkov še vedno zebe.

Čestitke za vaše lepotce,
Mojca.
Logiran
vivian
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #69 : sreda, 14.12.2005 : 11:05:26 »

Nina najlepsa hvala za naslov ,zelo simpaticni plascki Smiley)))))
Mojca tudi tebi najlepsa hvala za informacijo .
 Lepe pozdravcke vsem prelepim Hrtkom V&N
Logiran
gorazd
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #70 : ponedeljek, 19.12.2005 : 10:28:42 »

Vivian, še enkrat hvala za pomoč. Na http://saluki-kira.moj-album.com/ je nekaj slikic Kire z novo ovratnico. Kot Šeherezada iz 1001 noči  Wink . Hvala obema tudi za info o plaščkih. Je že hudi mrzlo, čeprav Kiro sploh ne moti.
Logiran
vivian
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #71 : nedelja, 25.12.2005 : 17:29:31 »

Najib

[attachment deleted by admin]
Logiran
gorazd
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #72 : četrtek, 12.01.2006 : 09:15:00 »

Kirin bratec Delil je dobil svojo domačo stran. Kar nekaj zanimivosti o salukijih in slik, pa še začetek foruma o salukijih. Upam da se bo prijelo. Poglejte na *****
Gorazd&Kira
Logiran
vivian
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #73 : četrtek, 12.01.2006 : 17:41:58 »

Gorazd in Kira pozdravljena in seveda tudi vsi ki ta forum prebirajo Smiley
Koncno ima Najib svoj plascek Grin takoj ko je bilo kaksni 2 sopinji pod nulo se je moja zverinica zacela trest.No plascki za Salukce bi morali bit krojeni malo drugace ,saj imajo zelo velik prsni kos in tanek, tanek pas. Vsi obicajni plascki delujejo nekako tako kot bi otrok oblekel mamine obleke Grin Po dolgem iskanju sva ga le uspela najti v trgovini Smrcek na Trubarjevi.Kombinacija deznega plascka in tople podlogice, ki se tudi sname .Gorazd ce Kiro zebe, kar hitro ponj Wink
Kot verjetno veste je v soboto in nedeljo 14,15.01.2006 CACIB v Ljubljani.Upam ,da pride cimvec salukcev,tistih nekaj iz Slo in morda tudi iz tujine.
Gorazd sta se mogoce s Kiro prijavila?
Vsem kosmatinckom in njihovim lastnikom zelim cim boljse uvrstitve  Smiley
Aha se to....Gorazd ,pogledala sem HP od Kirinega bratca-zelo lepa stran,veliko vlozenega truda.....imam pa pripombo.Zakaj se na forumu pise v Angleskem jeziku ?Kaj mar nimamo svojega Slovenskega??Razumem ,da si zeli biti stvariteljica tega foruma internacionalna,vendar veliko ljudi ne razume Anglesko,Nemsko ,Italijansko............ce zelimo to prelepo pasmo priblizat Slovencem bi bilo lepo da jo v Slovenskem jeziku,ali pa vsaj nudimo tujcem prevod .
Lepe pozdrave V&N
Logiran
gorazd
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 46


« Odgovor #74 : petek, 13.01.2006 : 09:15:52 »

Okrog angleščine se strinjam s tabo, je pa res, da glede na to, koliko je slaukijev pri nas, bi potem vsaj forum zagotovo zamrl. Mogoče mu internacionalnost malo pomaga.
Za info o plaščkih hvala, bo skočil pogledat. Drugače pa Kiro sploh ne zebe. Jaz sem že čisto premražen ona pa kar noče domov. Na http://saluki-kira.moj-album.com/ bom dal nekaj slik ko uživa na snegu.
Za razstave bi pa morala jaz in Kira prej kam v šolo. Nikoli nisem sodeloval na kakšni in sploh ne vem kako zadeva gre. Bom pa vsekakor šel pogledat. Mogoče se vidimo. Kdaj pa so hrti na sporedu? Sobota, nedelja ali kar oba dni?

lp
Gorazd&Kira
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Saluki - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines