mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 13:34:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Posebna dobrodelna licitacija - logistika dostave predmetov
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Posebna dobrodelna licitacija - logistika dostave predmetov  (Prebrano 22996 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #30 : četrtek, 27.09.2007 : 16:57:23 »

Za prevoz iz Prekmurja se eventuelno javim jaz, vozil bo pa dragi Grin, vendar pridejo v poštev petki, ko se pelje v smeri MS - LJ. Placa za storage žal nimava. Lahko pa pobereva tudi kakšno stvar od Jane če bo treba.
lp
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #31 : četrtek, 27.09.2007 : 17:01:16 »

No če boš šibala do LuncaKiančke prosim še pri meni...  Wink Če ne greva pa skupaj na bus ali pa si deliva strošek za taxi Wink
lp
nevozna blondinka
T.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 27.09.2007 : 17:24:45 »

 Grin Smiley
Ta trenutek kasnih urgenc se ni, bomo pa startali z intenzivnim zlaganjem na kup takoj po torku (2.10). Seveda se lahko ze prej kdo dogovori za kaksen prevzem/predajo, bo pa najvecji ruker res naslednji teden. Stvari je veliko in ko bo vse znano, od kod je kdo in do kam lahko kdo kaj dostavi, kaj pa je treba kje pobrat, se bomo tudi bolj tocno dogovorili.

Zaenkrat pa se tukaj javljajo kontaktni podatki po posameznih obmocjih, da malo veste, koga kontaktirat, ko bo treba (ali pa ze zdaj).

Predaja bo skoraj zagotovo v 2. tednu v oktobru, torej bomo imeli cca en teden casa, da spravimo vse na kup in opremimo z botrskimi vizitkami.
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #33 : četrtek, 27.09.2007 : 18:37:14 »

No, moj bo ta petek na reaciji MS - Lj, jaz pa verjetno potem naslednji ponedeljek. Če bom lahko tu kaj koristna, ni blema. Imam pa majhen avto in pasjega sopotnika.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #34 : četrtek, 27.09.2007 : 23:05:23 »

Hmmm blond kot sem ne kapiram sram. To pomeni, da Živc zrihta prevoz zadev, ali da se hranijo pri njej doma, ali da ji dostavim zadeve,... Nič jasno
čisto blond
T.

Hehe... jaz imam sicer rjave lase, ampak bi razmisljala podobno kot ti... ravno tako bi se iste stvari sprasevala;)
Res je, iz seznama prostovoljcev ni razvidno, ali ponujajo samo prevoz, ali tudi prostor za hranjenje. Zatorej je najbolje, da jih kontaktirate in povprasate, ali pa da se prostovoljci sami tukaj opredelite, ali lahko predmete tudi hranite.
Mislim, da Živc mogoce lahko tudi hrani predmete - zgoraj je zapisala, da ze hrani predmet od Dani...No, bomo pocakali, da se javi:)

Btw, pri meni doma je celo skladisce, hihi... Tako da - ce ima kdo voljo priti na izlet na ajdovski konec, je dobrodosel... Se posebej tisti dan, ko bom morala na predmete dodajat vizitke, hihi;) 
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #35 : četrtek, 27.09.2007 : 23:15:10 »

Za prevoz iz Prekmurja se eventuelno javim jaz, vozil bo pa dragi Grin, vendar pridejo v poštev petki, ko se pelje v smeri MS - LJ. Placa za storage žal nimava. Lahko pa pobereva tudi kakšno stvar od Jane če bo treba.
lp

Hvala Cheesy

Torej:

* Nova Gorica ( + Ajdovscina ...) - Nika2  **** (tudi hramba) in chanel5
* Primorska (Koper, okolica ...) - SE ISCEMO KOGA, DA SE JAVI
* Novo mesto (Dolenjska, Posavje ...) - steva cenejac
* Trbovlje (Zasavje ...) - kaja   ***** ali na zs
* Celje (Zgornja in Spodnja Savinjska ... - Jana - jana@mojpes.net + skogkatt (prevoz)
* Maribor (Stajerska in Prekmurje ...) - takoda (relacija LJ - MS; samo prevoz)
* Kranj (Gorenjska ...)  -  zmago
* Ljubljana (okolica, Notranjska ...)  - Živc -  ***** ali na zs

In se sporocilo za ostale Primorce:
Ma doro, vi sjore & tipi z obale, kej se n'bo prou noben javu z prevoz, al kej, hehe? Wajduci in goricani smo se ze zorganizirli, vi pej ku zgljda imste strajk Sad Nism gvisna, ce sploh j kej predmetu wd tm, ma vsjenu bi blu fajn, ce se kdu javi z prevoz, hehe.. Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #36 : četrtek, 27.09.2007 : 23:19:56 »

Hihihi, Nika2, dobr tole Cheesy

jaz javljam, da imam lahko hrambo (ze caka od tacka, bo pa se od ziksi) in prevoz - hehe, do omejenih kolicin, potem zagnjavimo skogkatt Smiley
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #37 : četrtek, 27.09.2007 : 23:24:33 »

Hihihi, Nika2, dobr tole Cheesy

jaz javljam, da imam lahko hrambo (ze caka od tacka, bo pa se od ziksi) in prevoz - hehe, do omejenih kolicin, potem zagnjavimo skogkatt Smiley

Ja, Jana, sem morala tiste z Obale malo bolj na skrivaj 'pokritizirati', hihi.. da ne bodo rekli, da jih javno spravljam na slab glas Wink

OK, hiter popravek:


* Nova Gorica ( + Ajdovscina ...) - Nika2  **** (tudi hramba) in chanel5
* Primorska (Koper, okolica ...) - SE ISCEMO KOGA, DA SE JAVI
* Novo mesto (Dolenjska, Posavje ...) - steva cenejac
* Trbovlje (Zasavje ...) - kaja   ***** ali na zs
* Celje (Zgornja in Spodnja Savinjska ... - Jana - jana@mojpes.net (tudi hramba) + skogkatt (prevoz)
* Maribor (Stajerska in Prekmurje ...) - takoda (relacija LJ - MS; samo prevoz)
* Kranj (Gorenjska ...)  -  zmago
* Ljubljana (okolica, Notranjska ...)  - Živc -  **** ali na zs
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #38 : četrtek, 27.09.2007 : 23:28:43 »

Lahko pa pobereva tudi kakšno stvar od Jane če bo treba.

Mater, sem za luno Angry Grin
takoda, kakorkoli se oglasi, saj je samo "streljaj" od avtoceste, pa bova tukaj ob kafetu prestudirali, ali je kaj ze za odpeljat naprej, ali lahko se pocaka Wink
Torej, vabljena na kafetek. Ce nimas moje tel. cifre, sva na vezi drugje, da te usmerim v prave konce Smiley
Logiran

Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #39 : petek, 28.09.2007 : 08:30:18 »

Tečka, me malo skrbijo tvoji predmeti - rastejo kot gobe po dežju Wink

Resno, problem je v tem, ker sem iz centra LJ in nimam več dostopa do stanovanja z avtom. Dani je imela samo eno vrečko, tako da to ni bil problem. No, lahko se igram dostavo med 7 in 9:30. Ampak takrat ponavadi še spim.

Če vama ni problem imeti predmetov pri sebi do konca licitacije... drugače bom pa že neki zmutila.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #40 : petek, 28.09.2007 : 09:32:37 »

No v vsakem primeru moram večino še oprat in spucat (nekaj sem včeraj zvečer, ostalo danes...). Kar se tiče pa lokacije pa sploh ni problem, ti dostavljam magari po malem (kolikor pač lahko nesem), ker v center hodim po mularijo v šolo in vrtec, pa k mami,... Je pa res postalo malce tesno, ker sem večino privlekla iz kleti (nazaj dol pa očiščenih ne bi dala) Roll Eyes Ostane še balkon. Če ne bo šlo bomo pa pač malce skakali čez škatle in vrečke Grin Cheesy
Kolilčina pa naj te ne skrbi. Mislim, da smo večinoma zaključili, ostanejo samo še cd-ji in kasete. Si moram prav čas vzet in prebrskat, če je kaj primernega Wink
lp
T.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #41 : petek, 28.09.2007 : 10:08:31 »

Glede mojega prevoza: Če bo treba si vzamem tudi kak dan frei, da obhodim našo lepo deželo in prevzamem vse kar nima prevoza. No big deal Wink
Logiran

Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #42 : petek, 28.09.2007 : 10:58:43 »

No, Tečka, ko boš spucala sporoči, pa se bomo zmenili.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #43 : petek, 28.09.2007 : 13:33:17 »

Velja Jana. Te bom držala za besedo Wink. In seveda ti prej javim, preden se bom potepala po vaših koncih.
lp
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #44 : petek, 28.09.2007 : 17:01:42 »

No, Tečka, ko boš spucala sporoči, pa se bomo zmenili.
Zmenjeno Smiley Bo še kar trajalo glede na to, da se pliški sušijo celo večnost Roll Eyes
lp
T.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Posebna dobrodelna licitacija - logistika dostave predmetov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines