mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 09:04:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Posebna dobrodelna licitacija - logistika dostave predmetov
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Posebna dobrodelna licitacija - logistika dostave predmetov  (Prebrano 22985 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #45 : petek, 28.09.2007 : 19:12:59 »

Žau mi je, ker sem zaradi prezasedenosti šele včeraj tole RES SUPER AKCIJO prebrala, sicer bi se bolj potrudila... Undecided
Sem samo nekaj predmetov licitirala.. Wink

Kakšen prevoz in kdaj rabite s primorskega konca ?
Če lahko kaj pomagam? za konec drugega tedna?  Undecided
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #46 : nedelja, 30.09.2007 : 14:19:38 »

Žau mi je, ker sem zaradi prezasedenosti šele včeraj tole RES SUPER AKCIJO prebrala, sicer bi se bolj potrudila... Undecided
Sem samo nekaj predmetov licitirala.. Wink

Kakšen prevoz in kdaj rabite s primorskega konca ?
Če lahko kaj pomagam? za konec drugega tedna?  Undecided

Ojla, sele zdaj sem videla tole sporocilo. Pravzaprav ne vem, kdo od donatorjev je z obale in bi potreboval prevoz predmetov do Ljubljane, ali do kaksne vmesne postaje, da jih tam prevzamem jaz.
Torej, a je kje kdo z obale in bi mu prisel prav prevoz, ki ga liza-asta ponuja?
Javite se.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #47 : nedelja, 30.09.2007 : 20:49:06 »

Nika2
Na prejšnji strani si napisala, da se za KOPER ali okolico prevoz še išče  Wink
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #48 : nedelja, 30.09.2007 : 20:59:54 »

Nika2
Na prejšnji strani si napisala, da se za KOPER ali okolico prevoz še išče Wink
Ja, res je, dobro se mi je zdelo, da bi s prevozi ze vnaprej pokrili vsako slovensko regijo. Dejansko pa niti takrat, ko sem seznam prvic zapisala, niti zdaj dejansko ne vem, odkod donatorji predmetov prihajajo. Zato bomo morali pravzaprav sele ugotoviti, ali se na Obali nahaja kaj predmetov, ki jih bo potrebno prepeljati v LJ ali pac nekam, kamor jih bom lahko prevzela. Liza-asta, zapisala te bom na seznam, potem pa bomo videli, ce se bo tule oglasil kak donator predmeta, ki bi za svoj predmet potreboval prevoz.
Seznam pa smo sestavljali zato, da bi donatorji takoj vedeli, na koga se lahko obrnejo, ce potrebujejo prevoz.

Aja, Liza-asta, hvala, ker si se javila Wink
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #49 : nedelja, 30.09.2007 : 21:01:18 »

Najnovejsi seznam:

* Nova Gorica ( + Ajdovscina ...) - Nika2  veronikapiccinini@yahoo.com (tudi hramba) in chanel5
* Primorska (Koper, okolica ...) - Liza-asta (prevoz)
* Novo mesto (Dolenjska, Posavje ...) - steva cenejac
* Trbovlje (Zasavje ...) - kaja   kaja00@volja.net ali na zs
* Celje (Zgornja in Spodnja Savinjska ... - Jana - jana@mojpes.net (tudi hramba) + skogkatt (prevoz)
* Maribor (Stajerska in Prekmurje ...) - takoda (relacija LJ - MS; samo prevoz)
* Kranj (Gorenjska ...)  -  zmago
* Ljubljana (okolica, Notranjska ...)  - Živc -  zala_voda@hotmail.com ali na zs
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #50 : ponedeljek, 01.10.2007 : 07:29:20 »

No, pri meni bi se začasno našel plac za kakšen manjši paketek. Kaj več pa žal ne.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #51 : ponedeljek, 01.10.2007 : 21:58:00 »

Najnovejsi seznam:

* Nova Gorica ( + Ajdovscina ...) - Nika2  veronikapiccinini@yahoo.com (tudi hramba) in chanel5
* Primorska (Koper, okolica ...) - Liza-asta (prevoz)
* Novo mesto (Dolenjska, Posavje ...) - steva cenejac
* Trbovlje (Zasavje ...) - kaja   kaja00@volja.net ali na zs
* Celje (Zgornja in Spodnja Savinjska ... - Jana - jana@mojpes.net (tudi hramba) + skogkatt (prevoz)
* Maribor (Stajerska in Prekmurje ...) - takoda (relacija LJ - MS; prevoz + nekaj malega prostora za hrambo)
* Kranj (Gorenjska ...)  -  zmago
* Ljubljana (okolica, Notranjska ...)  - Živc -  zala_voda@hotmail.com ali na zs


Hvala vsem. Vi, donatorji predmetov, pa se prosim povezite s prostovoljci, ki ponujajo prevoz (ce le-tega seveda potrebujete).
In se nekaj: zelo verjetno je, da bi jaz lahko v ponedeljek, 8. 10. kasno zvecer (nekje ob 21.30) lahko prevzela kaj predmetov v Ljubljani in jih prepeljala v Ajdovscino. Takrat bom namrec pripotovala iz Budimpeste v LJ, domaci pa me pridejo z avtom v LJ iskat, tako da se lahko se kje v LJ ustavim in poberem kaj predmetov.

Lp
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #52 : ponedeljek, 01.10.2007 : 22:05:06 »

Nika2, jaz sem za stvar. Moje paketke bi ti rade volje predala 8.10.07 zvečer / ponoči!
LP  Cheesy
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #53 : ponedeljek, 01.10.2007 : 22:20:49 »

Nika2, jaz sem za stvar. Moje paketke bi ti rade volje predala 8.10.07 zvečer / ponoči!
LP Cheesy

Juhu..

Lahko mi posljes mail na veronikapiccinini@yahoo.com
da se zmeniva glede lokacije. Jaz pripotujem na zeleznisk postajo, toda seveda bom mojega soferja nazicala, da me pripelje do tebe, oz. kamor reces, ni problem...

Lp
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #54 : četrtek, 04.10.2007 : 10:30:52 »

Torej Ljubljančani in okolica.

Licitacij je konec in nekateri imate mogoče stisko s prostorom. Nekateri celo skačete čez njih in skrbite s tem za splošno kondicijo. Kdaj bo predaja v Vipavi še ne vemo, ampak prostor pri meni pa teoretično je. Zaenkrat imam 2 lokaciji, kamor bo treba skočit, kaj pa ostali?

Danes bom bolj težko, ampak za jutri bi se kaj dalo zment, za vikend pojma nimam, potem med tednom pa stvar dogovora. Mobilnost zagotovljena!

Kontakt je ZS ali pa zala_voda@hotmail.com

p.s. odgovori na včerajšnje maile v postopku Wink
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #55 : četrtek, 04.10.2007 : 10:39:33 »

Če kdo rabi prevoz s Primorskega konca do Lj..naj mi prosim javi na ZS DANES, ali pa na tel. (št. ima tudi Nika2)
ker potem ne bom več dosegljiva... Wink
Hvala in lp
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #56 : ponedeljek, 08.10.2007 : 21:06:47 »

Moji predmeti se že peljejo z Niko2 in njenim fantom na Primorsko.
Primopredaja uspela.  Cheesy
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #57 : petek, 12.10.2007 : 09:41:01 »

Še sem kopiram:

Ali bo morda kdo ta vikend že dostavljal predmete k Niki in bi morda lahko pobral še moje mimogrede?
(Sem ob poti proti Vrhniki, samo bi moral iti namesto po avtocesti po stari cesti proti Vrhniki in potem na Vrhniki na avtocesto oziroma bi se že nekje zmenili za predajo.)

LP
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #58 : petek, 12.10.2007 : 12:15:37 »

Zmagica, že zbiraš predmete oz. kako stojijo stvari na Gorenjskem? Rabiš pomoč?
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #59 : petek, 12.10.2007 : 21:38:45 »

Še sem kopiram:

Ali bo morda kdo ta vikend že dostavljal predmete k Niki in bi morda lahko pobral še moje mimogrede?
(Sem ob poti proti Vrhniki, samo bi moral iti namesto po avtocesti po stari cesti proti Vrhniki in potem na Vrhniki na avtocesto oziroma bi se že nekje zmenili za predajo.)

LP

Zivijo,

koncno se spet javljam na forumu, hehe... ni uspelo prej...

ravnokar mi je brat rekel, da se bo ta vikend verjetno peljal skozi Vrhniko, tako da bi lahko stvari prevzel. Dobro bi bilo, ce mi lahko pises mail, tako da bom imela tvoj mail naslov in ti sporocim, ce se bo brat peljal mimo in kdaj (sedaj se ne ve).

Druga moznost - v ponedeljek dopoldan bom v LJ, ker imam kasneje sluzbo in se verjetno okrog 11h ze vracam nazaj proti Ajdovscini. Sicer se mi bo obupno mudilo, a se lahko ustavim na Vrhniki, ce bo treba. A ne vem, ce bo tebi taka ura ustrezala..
LP
veronikapiccinini@yahoo.com
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Posebna dobrodelna licitacija - logistika dostave predmetov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines