mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 12:49:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Posebna dobrodelna licitacija - logistika dostave predmetov
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Posebna dobrodelna licitacija - logistika dostave predmetov  (Prebrano 22993 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #60 : petek, 12.10.2007 : 21:41:57 »

Aja, da pohvalim vse - med tem, ko sem bila odsotna, ste bili vsi takooo pridni Smiley Smiley

Vidim, da pridno vplacujete licitacijske zneske in se dogovarjate za prevoze.

Tudi za vse ostale velja glede ponudbe prevoza v ponedeljek (glejte zgornji post).


LP

veronikapiccinini@yahoo.com

P.S. Jana, ce slucajno tole beres - sem ti poslala mail Wink
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #61 : petek, 12.10.2007 : 22:25:29 »

Živjo,

dobrodošla nazaj. Pri meni se je nabral cel avto predmetov. Imam problem s tem, ker mora avto čim prej na servis. Torej me malo zanima celoten plan. Ali najprej ti zbiraš predmete in jih nameravaš v Vipavo dostavit, ali se bomo zmenili za nek fixen datum in takrat prileteli vsi dostavni. Čas res ni problem, če ne gre za ponedeljek. Pač v službi moram povedat, da sem ta in ta dan nedosegljiva, sestanke imamo v ponedeljkih. No kar hočem rečt je, da moram par dni prej vedit, če in kdaj bomo dostavljali vsi naenkrat.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #62 : petek, 12.10.2007 : 22:43:54 »

Živjo,

dobrodošla nazaj. Pri meni se je nabral cel avto predmetov. Imam problem s tem, ker mora avto čim prej na servis. Torej me malo zanima celoten plan. Ali najprej ti zbiraš predmete in jih nameravaš v Vipavo dostavit, ali se bomo zmenili za nek fixen datum in takrat prileteli vsi dostavni. Čas res ni problem, če ne gre za ponedeljek. Pač v službi moram povedat, da sem ta in ta dan nedosegljiva, sestanke imamo v ponedeljkih. No kar hočem rečt je, da moram par dni prej vedit, če in kdaj bomo dostavljali vsi naenkrat.

Zivijo,

zaenkrat zbiram predmete kar jaz. Zdi se mi bolje, da jih tu v Ajdovscini zberem cimprej, ker jih moramo se zapakirati oz. opremiti z vizitkami. Zato mislim, da ne bomo organizirali enega fiksnega datuma, ampak bom predmete zbirala sproti - bolj hitro kot pridejo do mene, bolj bom vesela;)
Kot sem iz tvojega posta razbrala, si predmete pripravljena pripeljat do Ajdovscine - a drzi? Ce je to mozno, bi ti bila zelo hvalezna:) V tem primeru jih lahko pripeljes vecino dni med tednom po 17h, ali pa med vikendom. Ti bom poslala po mailu mojo tel st., ce se za to odlocis.
Seveda te razumem, ce predmetov ne mores pripeljati do ajdovscine - v tem primeru bom pac morala iti do LJ jaz. A pri vsej obilici dela bi mi res prislo prav, ce bi mi kdo predmete pripeljal do sem...

Sporoci mi.

LP

Veronika
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #63 : sobota, 13.10.2007 : 07:49:04 »

Ocitno iz Zasavja ni nikogar, ki bi daroval predmete, tako, da sta pri meni le moji dve vrecki. Bi jih lahko dostavila komu, ki bo ze svoje peljal v Ajdovscino? Recimo: jutri sem v Mariboru na razstavi, naslednji teden bom vsaj en dan v Ljubljani, ne vem pa se kdaj to bo (ponedeljek sigurno ne  Wink). lp
Logiran

Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #64 : nedelja, 14.10.2007 : 13:17:12 »

Nika in Kaja, jutri sporočim. Do Ajdovščine bo že šlo, nič skrbet.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #65 : petek, 19.10.2007 : 23:41:50 »

Nika in Kaja, jutri sporočim. Do Ajdovščine bo že šlo, nič skrbet.
Joj, hvala ti za tole... Kar sporoci, ko bos na volji za prevoz...

LP
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #66 : petek, 19.10.2007 : 23:45:37 »

Danes popoldan (tocna ura se ni znana) grem v Ljubljano. Ce bi kdo rad, da prevzamem kaksne predmete, naj me recimo do 12h kontaktira na mail:
veronikapiccinini@yahoo.com
(po mailu vam lahko sporocim svojo telefonsko zaradi lazjega dogovarjanja)

LP
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #67 : sobota, 20.10.2007 : 07:18:27 »

Ful ste pridni...
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #68 : sobota, 20.10.2007 : 12:13:21 »

Danes popoldan (tocna ura se ni znana) grem v Ljubljano. Ce bi kdo rad, da prevzamem kaksne predmete, naj me recimo do 12h kontaktira na mail:
veronikapiccinini@yahoo.com
(po mailu vam lahko sporocim svojo telefonsko zaradi lazjega dogovarjanja)

LP

Se kaksno uro bom doma, tako da me lahko se vedno kontaktirate....
Z MaxyTT se ze dogovarjava Wink

LP
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #69 : ponedeljek, 22.10.2007 : 08:21:22 »

Nika2 kam bo potrebno odpeljati predmete. Datum predaje se bliža.  Meni se  nihče iz gorenjske ni  javil in kaj dostavil. Imam pa kar nekaj stvari. Se bo mogoče zbiralo kje v Ljubljani ali pripeljemo v Ajdovščino?
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #70 : ponedeljek, 22.10.2007 : 08:26:25 »

Jaz sem se javila tukaj, pa si me verjetno spregledala ... Te pokličem!
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #71 : ponedeljek, 22.10.2007 : 08:30:48 »

Al1 res sem spregledala tvoje sporočilo.   sram Sem malo zaspala glede teh predmetov. Pa še vse datume sem pomešala.  Undecided
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #72 : torek, 23.10.2007 : 19:57:21 »

Ful ste pridni...

Hehe, se trudimo, in smo zeloooo veseli, ker smo za pesjancke, mackoncke in seveda otroke nabrali veliko pomoci Smiley Smiley
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #73 : torek, 23.10.2007 : 20:05:43 »

Nika2 kam bo potrebno odpeljati predmete. Datum predaje se bliža. Meni se nihče iz gorenjske ni javil in kaj dostavil. Imam pa kar nekaj stvari. Se bo mogoče zbiralo kje v Ljubljani ali pripeljemo v Ajdovščino?

Zivijo,

zaenkrat se ne zbira nikjer v LJ (razen nekaj je pri Živcu, ampak sem pozabila, ce se nahaja tocno v LJ..). Tako da sta za predajo 2 moznosti - lahko pripeljete stvari do mene v Ajdovscino, ce ste res pripravljeni na tako dolgo pot in ce bi radi prisli v malo toplejse kraje, hihi.... Vsekakor ste vabljeni k meni na obisk;)
Ce ne gre drugace, se lahko en dan oglasim tudi v LJ, se posebej, ce vas je veliko takih, ki ste iz LJ oz. okolice in nimate prevoza... V tem primeru se oglasite... Z mano je le en problem - sem zelo zaposlena in ta teden na zalost nimam casa, da bi priletela do LJ. Za drugi teden bi se lahko zmenili, vendar ne pred cetrtkom..

Kaj menite?

LP

Veronika

P.S. Kaja, a ti si dobila prevoz iz Zasavja?
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #74 : torek, 23.10.2007 : 22:32:17 »

Se opravičujem, ker se nisem nič javila - so me virusi premagal in sem bila lepo v postelji. Zmagica, jaz imam že poln avto ljubljanskih predmetov. Prostor je res samo še za kako malenkost.  Nika tebi se pa po mailu javim, kdaj drug teden bi lahko prišla do Ajdovščine, ker potem bom pa jaz imela probleme s časom. Sem pa čisto iz Ljubljane Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Posebna dobrodelna licitacija - logistika dostave predmetov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines