mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 05:54:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Posebna dobrodelna licitacija - logistika dostave predmetov
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Posebna dobrodelna licitacija - logistika dostave predmetov  (Prebrano 22846 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #75 : torek, 23.10.2007 : 22:48:59 »

Se opravičujem, ker se nisem nič javila - so me virusi premagal in sem bila lepo v postelji. Zmagica, jaz imam že poln avto ljubljanskih predmetov. Prostor je res samo še za kako malenkost. Nika tebi se pa po mailu javim, kdaj drug teden bi lahko prišla do Ajdovščine, ker potem bom pa jaz imela probleme s časom. Sem pa čisto iz Ljubljane Wink

Ojej, upam, da si ozdravila...
Ja, ti mi kar mail poslji, da se zmaniva;)

Zmagica, mogoce se lahko pri Živc pozanimas, ce bi tvoje stvari se sle v njen avto.. drugace bomo ze nekaj uredili...
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #76 : sreda, 24.10.2007 : 08:53:34 »

Jaz imam zelo veliko stvari. Med njimi je medved velikan, ki zasede en sedež, potem pa še mizica in stolčki, pa en kup škatel, ki bi napolnile poln prtljažnik. Saj v bistvu ni problema, če se še ne zbira. Vse bi lahko pripeljala v Ajdovščino  šele konec prvega tedna v novembru.
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #77 : sreda, 24.10.2007 : 15:24:11 »

Kdo pa je še iz gorenjskega konca? Jaz imam doma manjšo vrečo oz. škatlo.
Se pa javim za prevoz ali pomoč pri prevozu - če naj grem do Ajdovščine, bi bila pa vesela kopilota.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #78 : četrtek, 25.10.2007 : 20:26:44 »

Zna biti, da pridemo kaj v kratkem do LJ, vendar ni gotovo. Ce pa se ze prej pripeljete do Ajdovscine, pa ste dobrodosli:) Smiley

LP
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #79 : petek, 26.10.2007 : 22:56:36 »

Jutri (v soboto) ze zgodaj zjutraj se peljem s sorodniki v Celje.
Upam, da se bom lahko kje ustavila (LJ, CE, ipd.) in prevzela kaksne predmete....
Ima kdo kaj za oddat??

LP

VEronika
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #80 : ponedeljek, 29.10.2007 : 10:20:56 »

Nika2, imaš mail.
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #81 : sreda, 31.10.2007 : 14:18:22 »

Ljubljančani sporočam, da so bili vaši predmeti včeraj uspešno predani v Ajdovščini. Se je pa veliko že nabralo! Pa lepe praznike vsem.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #82 : sreda, 31.10.2007 : 17:35:19 »

Ljubljančani sporočam, da so bili vaši predmeti včeraj uspešno predani v Ajdovščini. Se je pa veliko že nabralo! Pa lepe praznike vsem.


Ja Smiley Smiley Smiley
Živc je bila tako pridna, da je je tudi v ekstremnih vremenskih razmerah (burja + dez) prisla do Ajdovscine!! Wink Hvala ti!
Ce ima se kdo kaj za prevzet, sporocam, da morda grem v soboto v Ljubljano. Morda se bom peljala tudi mimo Kranja, zato me lahko za vsak slucaj kontaktira tudi Zmagica - mogoce se lahko dogovoriva za kaksno vrsto prevzema...
Kakorkoli ze, tudi sama bom Zmagico kontaktirala, ce se bo izkazalo, da se bom peljala skozi Kranj (Zmagica, tvojo st. bom ze dobila v rubrikah o mackah Wink )

LP vsem

veronikapiccinini@yahoo.com

P.S. Ocitno kaze, da bo predaja 8. 11. v Vipavi Smiley Smiley
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #83 : nedelja, 04.11.2007 : 23:18:22 »

Zivijo,

predaja (8. 11.) se brzinsko bliza!

Ce je med vami se kdo, ki se ni predal predmetov meni ali ostalim 'prostovoljcem za prevoz', naj se prosim cimprej oglasi tule ali meni po mailu, da uredimo prevoz.

Danes zal nisem uspela sestaviti seznama, od kateri predmeti (od katerih donatorjev) so ze pri meni in Jani, bom pa poskusala cimprej. Tako bo morda lazje ugotoviti, kaj moramo se zbrati na kup ...

LP zaenkrat

veronikapiccinini@yahoo.com
 
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #84 : ponedeljek, 05.11.2007 : 06:51:34 »

Moja dva paketka sta ze tudi pri Jani. lp
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #85 : ponedeljek, 05.11.2007 : 22:35:41 »

Hojla, sedaj poskusam ugotoviti, kaj je ze dostavljeno k meni. Pravzaprav je to zelo tezko, hehe, saj je pri meni ogroomno stvari. V grobem je takole: pri meni so vsi predmeti, pri katerih sem bila posrednica pri donatorstvu jaz - torej so pri meni vsi predmeti, podarjeni s strani podjetij in mojih prijateljev in znancev (vkljucno z zdravstvenim osebjem 'medicinska sestra Anka' & co.).
Pri meni so se predmeti od Chanel5, Dominike, MaxiTT, ter vse, kar je k meni dostavila Živc (stvari od tecke in se kar nekaj drugega).

Pri Jani se nahaja sledece:

- tacko,
- ziksi,
- dog_lover,
- Jana,
- kaja,
+ stvari od Rossy pridejo do Jane v teh dneh.

Za dostavo stvari od zmagice se z zmagico ze pogovarjava - zmenili sva se za sredo.

Ce ima se kdo doma kaj, naj se javi.

LP
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #86 : torek, 06.11.2007 : 01:45:29 »

Jaz sem prevzela in dostavila stvari od :

Tecke, hv072 smučarski paket, hv073 za mlade mojstre, hv083 Fisher price little people, hv084 penasti puzzli, hv085 avtomobili, hv086 nekaj obutve, hv087 glasbila in drugo, hv088 malce knjigic, hv089 ropotulje pliški, hv090 pliški, hv091 nahrbtniki

LuncaKiančke, hv005 plišaste miške, hv006 mavrični pliški, hv045 umetniški paketek,

Dani hv027 kovček z listi in kredami,

Albe hv044 Alba oblačila in

srčice rubi hv076 Rubijina oblačila.


Da ne boš preveč iskala po seznamu.  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #87 : torek, 06.11.2007 : 03:17:51 »

Super, hvala Živc Smiley

Torej, zdaj iscemo za predajo predmetov:

* al1
* Dominika
* Franka
* MaxyTT
* chanel5

Prosim, ce se vse navedene osebe javijo, kako je z dostavo.
Predaja je v cetrtek, 8.11.2007 ob 17h v Vipavi, zato morajo biti takrat vsi predmeti tam.

Jaz lahko v cetrtek med 15:30 in 16:00 na poti cez Ljubljano proti Vipavi poberem se kaj, v vsakem primeru pa se javite na mail jana@mojpes.net, da se dogovorimo, kako, kje, kdaj ...

Za plačilo nam manjka še:
* ulabong (2 €)
* aska2005 (46 €)

Upam, da nam ne bo manjkal kaksne predmet Smiley
Logiran

al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #88 : torek, 06.11.2007 : 06:48:14 »

Jaz sem dogovorjena z zmagico, ta pa z Niko2; torej gre moj predmet v sredo proti Ljubljani in naprej.
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #89 : torek, 06.11.2007 : 08:52:22 »

od mene so predmeti pri niki2 že nekaj časa tako da mene lahko brišeš.. Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Posebna dobrodelna licitacija - logistika dostave predmetov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines