mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:08:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Miša ne bomo te pozabili
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Miša ne bomo te pozabili  (Prebrano 16874 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #15 : nedelja, 02.03.2008 : 20:16:49 »

Hvala vam vsem, ki ste veseli z menoj in mojo Mišo  Smiley. Nikoli si nisem mislila, da bom nekoč v rubriki v kateri se sicer z žalostjo poslavljamo od naših dragih malih družinskih članov lahko napisala veselo novico. Kot čudež se mi zdi, da so se moje solze žalosti sedaj spremenile v solze veselja.
Danes je jedla, ravno odkorakala je od posodice proč, ko sem prišla proti njej. Sledil ji je naš Popi, ulegla se je kakih sedem metrov stran in ga čakala. Nič ni bila huda nanj, saj je Popi zelo prijazen , vendar pa se ji ni upal približati toliko, da bi ji dal ljupčka, kot je sicer njegova navada do ostalih naših. Očitno se po tem času tudi on ne spominja več nje. Vidim jo zgodaj zjutraj in pozno zvečer, preko dneva jo večkrat kličem, a ne pride.
Bo že  Smiley.
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #16 : torek, 04.03.2008 : 09:26:44 »

Lisa, šele sedaj sem opazila to veselo novico v tej temi. Tudi jaz sem vesela, da se je vrnila. Upam, da se te bo sedaj držala smotka mala.  Cheesy  Ne ve, da ji nikjer ne bo lepše kot pri tebi.
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #17 : torek, 04.03.2008 : 11:12:42 »

Lisa, to je super! Srečno tebi in Miši!
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #18 : torek, 04.03.2008 : 17:27:55 »

Miša je pozabila, da je bila srečna doma, ampak sem bolj trmasta kot ona in bom smotko malo spomnila , da je tu njen dom  Smiley. Prostovoljno ni odšla, nimam pojma kaj se je zgodilo, bolj ko razmišljam manj mi je jasno.
l.p.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #19 : torek, 04.03.2008 : 18:27:24 »

Morda se je pa komu prikupila in jo je odnesel. Sem slišala že neverjetne zgodbe od kako daleč se muc vrne nazaj domov. Ta razlaga je recimo možna. Očitno ji je doma všeč, če se je vrnila, samo zaupanje si more pridobit pa bo. To je samo vprašanje časa. Ker pa praviš, da si še bolj trmasta, sem prepričana, da bo kar kmalu. Wink
Logiran
Cipresa
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #20 : torek, 04.03.2008 : 18:53:08 »

Krasna novica, Lisa! Si predstavljam, kako se počutiš. Imela je težke čase, brez dvoma. Ampak pozabila te ni, nikakor. Gotovo je bila odpeljana. In se je vrnila, ker je bila tu pri tebi srečna. Med drugo svetovno vojno so bili ljudje iz naših krajev za 4 leta izgnani v Nemčijo. In zgodilo se je, da jih je ob vrnitvi doma pričakala njihova muca! Živali so čudežna bitja, ja.
Želim ti vse dobro in da se Miši kmalu povrne popolno zaupanje!  Smiley
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #21 : sreda, 05.03.2008 : 14:08:43 »

Včeraj Miše nisem videla, zato sem danes vzela dopust in hodila od hiše do hiše, ter jo iskala. Obenem sem še osveščala ljudi o pomenu ster.in kastracije. Malo prej sem odnesla perilo na podstrešje, kjer ga sušim in zagledam Mišo in Miki. Očitno sta se z Mikico ponovno spoprijateljili  Smiley. Ko me je zagledala se je spet umaknila od mene proč. Ni pa bila panična in to je dober znak. Prijeten občutek imam ko vem, da je že v hišo prišla. V bistvu je bila očitno že včeraj čisto blizu mene v hiši, jaz sem jo pa iskala dva dni vsepovsod  Grin . Nagajivka moja mala  Kiss .
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #22 : sreda, 05.03.2008 : 14:12:44 »

Zelo lepo! No še malo... Wink
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #23 : četrtek, 06.03.2008 : 09:48:12 »

Joj kako lep zaključek!
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #24 : četrtek, 06.03.2008 : 14:23:28 »

Ooo super, vesela sem zate Lisa Wink
Upam, da se bo kmalu cartala v tvojem naročju Cheesy
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #25 : sreda, 23.04.2008 : 19:06:27 »

Do danes mi Miša ni pustila čisto k sebi, danes pa mi je končno spet odkar se je vrnila dovolila, da sem jo pobožala.  Smiley Še malo, pa bo Miša spet moja stara Mišika  Smiley.
Ali je možno, da se tale mIšina tema kam prestavi ali pa v celoti briše, če ne gre drugače? Imam slab občutek, ker je v tej temi.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #26 : sreda, 23.04.2008 : 19:08:35 »

Ali pa če odpreš novo temo-Miša zgubljena in najdena ali pa kaj takega. Wink
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #27 : sreda, 23.04.2008 : 20:06:10 »

Saj res, dobra ideja  Wink.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #28 : sobota, 07.08.2010 : 20:37:07 »

Že zdavnaj se je izkazalo, da vrnjena Miša ni bila moja Miša, ampak njena dvojnica. To smo ugotovili na veterini, ko je zbolela kmalu po tistem, ko sem bila srečna, da se je vrnila. Moja Miša je bila sterilizirana, tale pa ne. Sem se morala sprijaznit in seveda sem imela dvojnico moje Miše enako rada, žal pa ji niso mogli pomagati in je zaspančkala.
Draga moja Miša in draga Mišina dvojnica Mišika, sprejmita prijazno mojo Tory, ki je danes zaspančkala . Tory, ko smo te našli v gmajni sredi ničesar, prestradano, bolano, prestrašeno in te prinesli domov si bila najbolj srečna mucka na svetu. Držala si se me kot mali klopek, ker si se bala, da ti bom ušla.
Od malih tačk si bolehala, si imela nekaj dobrih tednov, nekaj slabih, zdravila so pomagala, da si se počutila spet bolje. Kljub bolezni si imela veliko lepih dni, ko si bila poskočna, vesela, ostala si mala, imela si najlepši obrazek, tako drobcan z velikimi okroglimi očkami. Psihično sem se pripravljala, da bo  prišel dan, ko se bom morala v tvoje dobro odločiti, da greva pančkat. Glede na to, da si imela le slabih 5.let sem upala, da bo le še nekaj let nekako šlo. Prihranila si mi težko odločitev in zaspančkala sama, tako nenadoma, tako nepričakovano, saj sva se še uro pred tem crkljali in sem ti govorila, da imaš najlepši obrazek na svetu, da si moja lubica. Boli.
Vem, da me čakate tam zgoraj vsi moji, da bomo spet nekoč skupaj, vendar kljub temu boli.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #29 : sobota, 07.08.2010 : 20:39:37 »

LISA, žal mi je za vse, ki si jih imela rada in so se morali posloviti.  Cry
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Miša ne bomo te pozabili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines