mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 07:33:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 187949 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Breza
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 192


« Odgovor #30 : petek, 03.09.2004 : 15:20:03 »

Se pridružujem komentarjem od Agnes (jah ... kaj morem, če sem copy-cat  Grin Wink ).

In dodajam ....
Citat
vendar je šele leta 1998 bil prvič objavljen standard za setra
.... da tole pa ne drži! Sicer moram priznat, da čisto točne letnice, kdaj je bil objavljen PRVI standard, ne vem....  
vendar imam doma tudi standard FCI za setra iz leta 1992 (prej se s tem pač nisem ukvarjala).  Tako da....  Smiley

LP, B.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #31 : sobota, 04.09.2004 : 19:06:23 »

Po Sentvidu se potika zelo prijazen irski seter z imenom Bingo. Na ovratnici ima kostko z imenom in dvema mobi ciframa, ki pa sta obe nedosegljivi. Undecided
Ce ga kdo (pre)pozna, naj pls obvesti lastnike, da se pesjan nahaja na Ulici bratov Komel in da naj vklopijo mobije! Na eni strani je prometna proga, na drugi dve cesti (Prusnikova, malce naprej pa se Celovska).  Lips Sealed sram Undecided
Ce se lastnikov ne najde oz. doklice, gre pesjan v Gmajnice.

http://users.volja.net/bambi82/bingo1.jpg

http://users.volja.net/bambi82/bingo2.jpg
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #32 : sobota, 04.09.2004 : 19:14:12 »

Najbolje bi bilo preveriti na Kinološki zvezi kdo je vzreditelj. Sem že klicala agnes pa se ne javi, ona bi pomoje lahko vedela kateri pes je to.
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #33 : sobota, 04.09.2004 : 19:15:53 »

Sem šele zdaj videla, da ni tetoviran.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #34 : sobota, 04.09.2004 : 19:16:54 »

Sem gledala useska, nisem nasla cifre (je pa res, da je bilo kar temno, sploh za tiste, ki nosimo  Cool). Drugje pa nisem pogledala.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Breza
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 192


« Odgovor #35 : sobota, 04.09.2004 : 19:21:53 »

 Undecided uf ... ravno hotla vprašat za tatoo....  sram

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #36 : nedelja, 05.09.2004 : 00:13:08 »

Evo, glih z ogleda-psa nikjer (hehe, je pa zato prilutal en zlatko, ampak se je po ukazu ze obrnil in odhlacal proti domu-lokalec, ful prijazen, pa naceloma uboga, ko reces, da naj gre domov). Verjetno ga je fant res vzel, jutri ali pa v pon. gre pa menda v Gmajnice.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #37 : nedelja, 05.09.2004 : 20:34:43 »

Danes imamo sama lepa sporočila: Dark (od Agnes) je dobil BOB; po vseh naših izračunih je Azzuro najlepši mladi irski seter v Slo (ne Free Minds Darling) pri tem pa se mu pridružiju še verjetn najlepši samec irskega setra v Slo (kar sicer do konca leta ni zagotovljeno), pa naš še čaka 5,6 raztav (odvisn koliko bomo v Italiji) in se bomo potrudili po vseh naših močeh:) Smo bili pridni to leto...Smiley
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #38 : ponedeljek, 06.09.2004 : 12:13:14 »

No, danes dopoldne je bil peso spet tam, nazaj grede ga pa nisem opazila.  Huh
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #39 : ponedeljek, 06.09.2004 : 12:17:01 »

No, danes dopoldne je bil peso spet tam, nazaj grede ga pa nisem opazila.  Huh

Si kaj mamce in otroke vprasala ce ga poznajo ... mogoce je pa "na svobodi"!

Lp, Ursa
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #40 : ponedeljek, 06.09.2004 : 12:24:22 »

Jp, vsi ga prvic vidimo. Sem najprej mislila, da je kdo pac na obisku oz. smo dobili kaksne nove sosede, pa temu (zal) ni tako.  Undecided Se vedno upam, da ga vseeno kdo prepozna. Nazadnje sem tako iskala lastnike bokserke, za katero nihce ni vedel kje zivi, na koncu se je pa izkazalo, da ima domek cisto blizu.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #41 : ponedeljek, 06.09.2004 : 12:28:37 »

Nanook!

Poklici na Mobitel 080-41-31 (informacije o uporabnikih - imenik), povej stevilki - mogoce imata pa javno - bos dobila naslov! Poskusi, mogoce bo pa kaksen uspeh!

Lp, Ursa

PS: Jaz setra na tistem koncu tudi se nisem videla!
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #42 : ponedeljek, 06.09.2004 : 12:32:36 »

Tudi ce bi Agnes slisala telefon, ne bi znala pomagati iz glave. Nanook, ali vemo, kateri dve stevilki ima na ovratnici? Bom jaz malo pobarala, ce imamo kakega setra tam. Ti pa se napisi stevilki. Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #43 : ponedeljek, 06.09.2004 : 13:15:54 »

Linch, bom klicala, hvala. Sem sicer pobrskala ze po imeniku na netu, a zal brez uspeha (dobim samo 051 cifro).

Agnes, imas ZS.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #44 : ponedeljek, 06.09.2004 : 14:08:02 »

Tkolele: klicala na prvo stevilko, oglasil se je silno prijazen gospod, ki je vedel, kje je kuza in zatrdil, da je zanj ze poskrbljeno. Nisem pa sprasevala, kaj za vraga je pes dva dni tam delal in zakaj so izklopili telefone. Lp Neza in irski posastki
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines