mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 17:34:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 187968 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 06.09.2004 : 14:30:46 »

Superca! Cheesy Pa upam, da ga ne srecam vec, ker ce mi samo se enkrat javi, da stevilka ne obstaja/je nedosegljiva/kaj tretjega, zabrisem mobija v smeti. Tongue Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #46 : ponedeljek, 13.09.2004 : 07:27:25 »

Za vse ljubitelje irskih setrov malo poezije iz irske - http://www.stjudefarms.com/home.html
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #47 : torek, 14.09.2004 : 12:23:01 »

Zdej sem malo brskala po netu in sem vidla da se je tja do leta 2001, nekaj še 2002 delala statistika uspehov (predvsem slovenskih) setrov doma in v tujini...na žalost je ta stvar zamrla...bi pa vsekakor bilo jo zanimivo znova narediti - se pravi če je kdo zainteresiran da bi zbiral rezultate (poleg mene) na raztavah za angleške, irske rdeče, gordon, in pa irske rdeče bele setre, naj se mi javi...eno simpatično stran bom pa sama naredila...
Lp
Nina
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #48 : ponedeljek, 20.09.2004 : 08:23:22 »

Azzuro je včeraj na CACIB Maribor dobil odlično1, CAC in CACIB - priden kuža:)
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #49 : sreda, 17.11.2004 : 20:31:01 »

Da malo oživimo temo: moja dva bumbarja sta predstavljena TUKAJ.

Nina, malo pozno, ampak vseeno: setrov na SLO razstavah res ni veliko, rezultate si lahko belezis sproti. Ce pa na kaksno razstavo ne mores, pa pac koga poklices, ce gre, in ga prosis za rezultate.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #50 : sreda, 17.11.2004 : 21:03:29 »

 ;Dfino napisano Grin

Lepa sta tvoja dva setra, nasploh so meni to zelo lepi psi, vendar jih je tukaj okrog nas zelo malo, trenutno vem samo za enega, njegovo ime je Boj.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #51 : sreda, 17.11.2004 : 23:24:17 »

;Dfino napisano Grin

Hvala, Manetka. Za vse, ki ne znate nekdaj bratskega jezika, sta zdaj še tukaj.

Lepa sta tvoja dva setra, nasploh so meni to zelo lepi psi, vendar jih je tukaj okrog nas zelo malo, trenutno vem samo za enega, njegovo ime je Boj.

Hvala. Setrov je res bolj malo, ceprav sta bili lani dve legli, predlani tudi (ampak v teh dveh so ostali samo skupaj stirje mladici). Letos ne bo nobenega legla, upam pa, da bosta naslednje leto spet dve  Cheesy.

Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #52 : četrtek, 18.11.2004 : 10:45:12 »

Hej! A je res(menda ,tko pravijo!) da je irski seter(full lep pes!pa gordon tudi!)-raziskave,ugriznil največ otrok/ljudi nasploh??! Shocked Shocked Huh Huh
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #53 : četrtek, 18.11.2004 : 10:58:57 »

Eh, saj vsaka raziskava pravi drugače. Sodeč po eni, je v ZDA največ ugrizov od labradorcev in kokerjev..
Bomo videli kaj bojo dali "ven" čez pol leta Smiley
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #54 : četrtek, 18.11.2004 : 11:01:41 »

Vsak pes-svoj karakter..Desobediencia..Kako pa kaj LuChA? Grin
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #55 : četrtek, 18.11.2004 : 11:08:03 »

Super, Agnes Grin Jaz sem se pa ravno hotela pritoziti, zakaj v hrvascini ja, v slovenscini pa ne Wink

Pozdrave bikcu Ferdinandu in velikemu dobrodusnemu bumbarju Cheesy Wink
Logiran
Breza
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 192


« Odgovor #56 : četrtek, 18.11.2004 : 11:15:19 »

Hej! A je res(menda ,tko pravijo!) da je irski seter(full lep pes!pa gordon tudi!)-raziskave,ugriznil največ otrok/ljudi nasploh??! Shocked Shocked Huh Huh

 Undecided ....tole je pa ziher ameriška raziskava!  Grin  Grin

Lej...pri nas je stvar taka, da se pri ptičarjih (med katere spadajo tudi setri) zelo pazi na značaje psov. Pokaže kuža na kakršni koli pasji procesiji kanček agresije do sodnika ali ljudi okrog..... pa "gre ven iz kroga v nizkem letu".  Grin

Seter mora poleg lepotnih ocen opraviti tudi preizkušnjo, ki "pripada" jagrskim psom in za tako preizkušnjo mora biti  značajsko trden.

Problem verjetno nastane v državah, kjer dovolijo vzrejo samo glede na "lepotne rezultate", za značaje in delovne lastnosti pa se ne zmenijo.

O tem bi ti znala več povedat Agnes ali pa odgovorni na VK. Vem pa, da so na VK glede teh zadev zelo natančni. In prav je tako!

Btw.....osebno še nisem doživela irca, ki bi bil kazal kako  agresijo do ljudi. Se pa da verjetno vsakega psa "frderbat"....kar pa je odvisno predvsem od njegovega skrbnika.

Lp, B.
Logiran
Breza
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 192


« Odgovor #57 : četrtek, 18.11.2004 : 11:16:51 »



A ja...pozabla čestita Agnes za tekst!  Grin  Grin  Grin

(....ker sta res čisto taka kot ju opisuje.... bolj sploh ne bi mogla zadet!  Grin  Grin  Grin )
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #58 : četrtek, 18.11.2004 : 12:20:00 »

aja...Tongue
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #59 : četrtek, 18.11.2004 : 12:29:26 »

Vsak pes-svoj karakter..Desobediencia..Kako pa kaj LuChA? Grin

Luči pa ne spada v to temo Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines