mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 05:48:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski seter - čvek  (Prebrano 187946 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #90 : torek, 03.05.2005 : 10:02:29 »

Ini:
Tudi sama sem studentka, kakor tudi moj fant, pa sva si vseeno privoscila lepega samca irskega setra, in od kar ga imam zivim samo se za njega. Mogoce sama cena kupnine ni tako ogromna, pa vendarle  moras pristeti se vse stroske kvalitetne hrane, cepljenja, taksne ali drugacne posege, sole itd. Vendarle stvar ni vedno tako slaba, kot se na prvi pogled vidi - vse se da, ce se le hoce. Seter je prikupen kuza, odlicnega znacaja, prekrasen raztavni pes, njegovo trmo pa se vsekakor da zbiti - ce na tem delas ze od malih nog. Z dosledno vzgojo postane eden izmed najbolj poslusnih in prijaznih psov na sploh.
Za predvidena legla pa takole - kolikor mi je poznano bo konec leta se parila v sloveniji Yesterday's Hero Red Roses In Pink z lepim samcom (videla sem sliko). Verjetno bo to leglo naslenje v Sloveniji. Lahko pa malo pobrskas po hrvaskih forumih - imajo tudi lepe setre, in so cenovno tudi malo ugodnjesi. Naslednje leto pa bo po vsej verjetnosti tudi leglo od Garden Star's Brodway Light - mame mojega psa - njeno stran lahko najdes pod 'setrica Gaja' na slovenskih iskalnikih.
Pa veliko srece in upam, da bos kmalu postala srecna lastnica malega rdecega klobcica.
Lp
Nina
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #91 : sreda, 04.05.2005 : 15:10:24 »

Naslednje leto pa bo po vsej verjetnosti tudi leglo od Garden Star's Brodway Light - mame mojega psa - njeno stran lahko najdes pod 'setrica Gaja' na slovenskih iskalnikih.


KLIK

lp
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #92 : četrtek, 19.05.2005 : 11:01:51 »

Par irskih krasotic:
http://www.geocities.com/pierre_groenen/Salem.html


Standard za irskega rdecega in irskega rdece-belega setra:
http://home.aland.net/m04564/eng_aloitus.htm

Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #93 : četrtek, 19.05.2005 : 11:05:21 »

http://home.aland.net/m04564/eng_aloitus.htm

Lp
nina Smiley
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #94 : četrtek, 19.05.2005 : 11:52:48 »

Pa se vse, ki zanimajo sloveske strani:
http**
http://www.geocities.com/Heartland/Bluffs/4141/ - Yesterday's Hero Red Roses in Diamond, psarna M'Eudail
***
Vsem ljubiteljem irskih setrov prijetno brskanje!

Lp
Nina
(Upam, da se jim kmalu pridruzi tudi stran mojega Azzura:))
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #95 : torek, 31.05.2005 : 09:43:52 »

http://www.moj-album.com/uredi/alix/507622/?os=507751
- slikice irskih setrov iz razstave v varazdinu:
Cacib,bob - Kvanto red passion of varazdin
r.cacib-broadway light azzuro
cacib,psice - red love nokomis

Lp
Nina
(Hruisica bo pa kmalu, ko bom imela cas, upam, da se danes:))
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #96 : torek, 31.05.2005 : 11:11:36 »

http://www.moj-album.com/uredi/alix/507878/?os=507931

- Ok, pa se Hrusica:) - malo je tudi mokrih slik, ker smo se po razstavi prijetno ohladili Smiley
Lp
Nina
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #97 : torek, 31.05.2005 : 11:30:58 »

Hrusica: http://alix.moj-album.com/album/507878/ in Varazdin: http://alix.moj-album.com/album/507622/

Mislim, da bo tako bolj prav Wink

Ful mi je vsec prva slika v albumu od Hrusice, ker je proti soncu slikana - ful zari rdeca barva od Azzurota Smiley
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #98 : torek, 31.05.2005 : 11:38:10 »

Vidim, da sem popolna KURA:) - bom pa drugic bolj pazila.

Hvala Lilith za pohvale:)
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #99 : torek, 31.05.2005 : 11:45:19 »

Dodajam se stran ***Sporočam tudi, da so parili Darkovo mamo Brinet izpod Belšce. Leglo pričakujejo čez dva meseca. Kmalu prilepim slikice in rodovnike. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #100 : torek, 07.06.2005 : 09:06:47 »

Evo evropsko prvakinjo za leto2005: Garden Star's Ferrero Rocher (Milka) -  http://garden.vv.hu/val2.htm
Ki je Azzuronova sestricna:)Smiley ije
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #101 : torek, 07.06.2005 : 09:20:22 »

Junior
missing Loving red Conquerer
vg2 Muharraq Overberg Gilmore
exc1, Eu JG Sg Navan American Express z Arislandu
vg4 Red Crown Clancy the red Warrior
vg3 Red Crown Very Darkest Chadwick

Intermediate
missing Armani my irish Destiny of Longford
vg3 Berboss Peek-A-Boo
CACA garcia jay Slowak base
missing Garden Star's game Over
RCACA kingston Conqueror of Hidden irland

open
exc3 Famous z Arislandu
vg Flame Jay Slowak Base
exc Flirt Jay Slowak base
exc Full di Cassa bertolini
CACA Garden Star's Double Scotch
exc irish Spirited Balou von bruck
exc Kassy john jenny's Irsal
exc Red Crown Mr Natural Cool Ashley
vg Red Crown Interrestedamor
vg Red Crown Side by Side Arthur
exc4 Red Crown Strong Sir Anthony
exc Scooby Crazy of Luxatori
RCACA Yesterday's Hero Rhedy Lebry

working
RCACA Kvanto Red Passion of Varaždin
CACA, RCACIB Muinecan One Fine Day
vg4 Seterday Dark Princ
exc3 Wisper von der Osterpforte

champion
exc4 Garden Star's Akropolis
exc3 O'ceallaigh's Yo Look At me
exc Ronny degli Angeli Rossi
exc Rui
RCACA Sametsuz Sunset
missing Simpatichny Arni Siel
CAC, CACIB, BOB Vicary's Yogibear

veteran
exc2 greco z lesinky
exc1 Kris Wonderstar v.d. Igalffy-igaly


- Tu so rezultati psov, ki so trenutno objavljeni na www.seterkowo.org --- cestitke vsem zmagovalcem - ceprav sem nekoliko razocarana nad odlocitvijo sodnika v razredu delovnih - Kvanto si je tule resnicno prisluzil CAC, ne RCAC - ostalo bo pa kar stimalo! CESTITKE
Lp
Nina
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #102 : torek, 07.06.2005 : 09:54:36 »

- Tu so rezultati psov, ki so trenutno objavljeni na www.seterkowo.org --- cestitke vsem zmagovalcem - ceprav sem nekoliko razocarana nad odlocitvijo sodnika v razredu delovnih - Kvanto si je tule resnicno prisluzil CAC, ne RCAC - ostalo bo pa kar stimalo!

Nina, najlepša hvala. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #103 : torek, 07.06.2005 : 11:02:25 »

- Tu so rezultati psov, ki so trenutno objavljeni na www.seterkowo.org --- cestitke vsem zmagovalcem - ceprav sem nekoliko razocarana nad odlocitvijo sodnika v razredu delovnih - Kvanto si je tule resnicno prisluzil CAC, ne RCAC - ostalo bo pa kar stimalo! Nina
Nina, kako pa to, da ti svojega lepotca nisi pokazala na evropski razstavi, ampak si raje šla na Hrvaško Shocked, ko si točno vedela, da je tam le krš Cool, če je že kaj konkurence, ker dobri so na evropski Angry.
Si sploh šla na hrvaško, ali je kdo od konkurence kalkuliral isto kot ti Lips Sealed?
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #104 : torek, 07.06.2005 : 11:35:13 »

Simi: svojo odlocitev, da ne grem na evropsko sem ze povedala - moj pes je trenutno star 2leti in se ni mogel razstavljati pod razredom inter - v razredu delovnih pa enostavno ni mogel konkurirat. Moje mislienje je taksno - in ga ne mislim spreminjati, kljub temu, da poznam dobro vse 4pse, ki so bili na evropski med delovnimi - in mislim, da bi si mogel azzuro prisluziti vsaj ecc3 - ali pa 2...ampak ker ga tam ni bilo - pac stvar je taksna kot je - in mislim, da ni kaj narobe, se posebaj, ce cestitam tako mnozicni udelezbi setrov - kolikor pa vidim po prijavljenih psih, pa se ni pokazalo nic novega - nobenega posebnega belgijskega, finskega, itd psa.
Predenj pa me popolnoma spljuvate - tudi recimo trenutno eden izmed najbolj uspesnih razstavljalcev setrov hrvaske, kot ves Neza, saj ima oceta tvojega Dark-a tudi ni razstavljal svoje psice Vicary's Chantility - zakaj ne? Popolnoma utemeljeno, saj psica ne more konkurirat v razredu inter, ker je prestara, v razredu open/delovni pa so prestare psice, da bi jih mogla premagati. Ceprav sedaj, ko imamo evropsko prvakinjo iz razreda inter, se vsi malo tolcemo po glavi Smiley ... Pa se nekaj Neza, nikakor si tvoj Dark na izgled ni zasluzil oceno prav dobro - to da bos jo pa verjetno dobila zaradi VELIKOSTI pa si verjetno racunala ze, ko si sla dol. Pes je prevelik in pac ni po standardu - in tega ne mores spremeniti.
Bila pa sem na razstavi v Krizevcih, in sem ze prej vedela, da se bo razstavljala tudi predlanska evropska prvakinja med irski setri Romanca od Zagrebacke Gore - pa sem vseeno sla - ne potrebujem jaz nobenega BOBja, potrebovala sem CAC v razredu delovnih in sem to tudi dobila (kljub temu, da je BOB sel Romanci izpod Zagrebacke Gore, je bil sodnik zelo navdusen nad Azzurom!!!) V Krizevcih se ni pokazal ni eden slab seter, bilo jih je kar nekaj in nekateri izmed njih tudi potomci veckratnega svetnovnega prvaka IS Dr.Robina (ki je tudi Azzuronov prapraded, prav tako prapraded letosnje svetovne prvakinje Ferrero Rocher).
Simi: na provokacije ne palim. In tudi tvojih zalitev ne potrebujem - in ce mislim, da si je na evropski Kvanto prisluzil CAC - ni to samo moje mnenje, ampak mnenje mnogih izkusenih vzrediteljev, razstavljalcev, ki so bili v Tullnu, ali pa so si razstavo vsaj ogledali - moje mnenje je nazalost samo iz videnih slik, ki sem si jih ogledala v nedeljo in se vseeno ostajam pri tem, da si je zasluzil CAC. Zdaj pa mi razlozi, zakaj ti gre to toliko v nos? Ali pac je to zaradi cesa drugega? Izvoli, povej!
Poleg tega pa, ce imam dobro mnenje o Azzuru -  ga pac imam. On je moj pes, zelo uspesen pes, tudi na razstavah posega po dobrih rezultatih in mislim, da je moje mnenje popolnoma utemeljeno. Ima svoje napake, prav tako, kot vsak drug - ampak zame je se vedno najlepsi in najboljsi - pa ce se je letos udelezil evropske razstave ali ne.
Lp
Nina
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: Irski seter - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines