mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 20:31:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Anketa
Vprašanje: Ali pobirate iztrebke za svojim kužatom?
DA - 324 (86.4%)
NE - 51 (13.6%)
Vseh glasov: 373

Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov  (Prebrano 105121 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #495 : sobota, 29.01.2011 : 19:12:49 »


Tega ti pa na sprehodih mimogrede naberem celo vrečo. Tongue

Hehe, tudi jaz, jih imam dovolj.  Afro
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #496 : sobota, 29.01.2011 : 19:57:22 »

Bi tudi jaz rabla malo za moje "vrtnice" , hehe  Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #497 : sobota, 29.01.2011 : 20:07:21 »

Iz kje pa si ? Lahko pošljem po pošti, ali prideš iskat na dolenjsko ?  Grin Sem doma zelo blizu konjušnice.  Smiley

Včasih so res vsako konjsko figo pospravili (tudi) v žep, da so jo nesli domov za odlično gnojilo.  Smiley
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #498 : sobota, 29.01.2011 : 20:13:29 »

V Ljubljani je Rožnik poln konjskih fig Smiley, če kdo rabi Smiley
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #499 : sobota, 29.01.2011 : 21:08:46 »

Iz kje pa si ? Lahko pošljem po pošti, ali prideš iskat na dolenjsko ?  Grin Sem doma zelo blizu konjušnice.  Smiley

Včasih so res vsako konjsko figo pospravili (tudi) v žep, da so jo nesli domov za odlično gnojilo.  Smiley

Ja, haha, dobra  ideja, ja Cheesy Grin Grin ... Samo ne ve, kaj bi si poštar mislil  Grin

Houdini, hvala za nasvet, pridem s veliko vrečo  Grin Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #500 : sobota, 29.01.2011 : 21:17:15 »

Hehe, mogoče bi poštar zatajil pošiljko, ker bi jo hotel zase  Cool Grin
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #501 : nedelja, 30.01.2011 : 13:22:32 »

 haha Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #502 : četrtek, 03.02.2011 : 20:45:16 »

Itlam, lahko prideš tudi mene na Kras obiskat s praznim žakljem Grin - bom prav vesela, ker bom imela manj dela z odganjanjem mojega Roka od dišečih kupščkov Tongue
PS: Moževa teta jih redno pobira, gre na sprehod z lopatko in vrečo, pa prinese skoraj vsaj dan domov gnojilo za rože.
Ampak - moraš biti hiter, med mojim "študijem" raznih iztrebkov (zaradi psa, seveda Tongue ) sem ugotovila, da konjske fige v treh, štirih dneh totalno izginejo! Na parih mestih na moji sprehajalni sem si prav zapomnila, kje je bil svež kup figic še včeraj - danes so že prav suhe, jutri bodo "skopnele" na polovico ali še manj, pojutrišnjem pa bo na tleh ostala le še sled.
Skratka - narava jih hitro "prebavi", kar pa za tiste, ki ostanejo za policijskimi konji v središču LJ na asfaltu, verjetno ne drži Huh
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #503 : četrtek, 03.02.2011 : 20:51:32 »

mamaF, hvala za ponudbo, mogoče kdaj izkoristim Grin do takrat se bomo p kam bližje vozli Smiley Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #504 : četrtek, 03.02.2011 : 21:02:44 »


PS: Moževa teta jih redno pobira, gre na sprehod z lopatko in vrečo, pa prinese skoraj vsaj dan domov gnojilo za rože.


Pametna ženska  Smiley Cool
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #505 : sreda, 25.05.2011 : 13:13:13 »

Jaz tudi pobiram kakce v mestu, na vasi pa ne. In meni velikokrat en in isti stric iz bloka kriči naj pes lula in kaka na časopis doma. Pes pa takrat hodi poleg in je tiho ter niti ne kaka niti ne lula. Se pa delam da ga ne slišim in grem naprej. Zdi se mi pa lepo da bi vsi to delali. Pri ograji vrtca so dali table prosimo da pobirate za svojim ljubljenčkom. Še isti dan so bili kakci pod tablo. Ampak vsi govorijo kako moraš pospraviti za psom in kako ga motijo kakci, ko pa res pobereš pa se jim gnjusi in govorijo da kako lahko to delaš.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #506 : ponedeljek, 04.07.2011 : 07:33:03 »

Ravnokar sem prisla s sprehoda in sem raz******* na fertik.
Pritrogam polne vrecke do mesta kjer bi moral stati "pasji smetnjak" in namesto smetnjaka zagledam samo kup razmetanih ostankov smetnjaka in razcefranih vreck  Angry Vrli dvonozni podmladek je ocitno spet imel pohod in ponoci razstreljeval smetnjake.
Ne samo, da so nam komunalci skrcili kolicino novih vreck, zaradi teh pizdekov, ki so vsakih, ko so nastimali nove vrecke, vse izvlekli, da so plapolale vsepovsod, ampak smo s treh smetnjakov prisli na enega pa se tega so spet razstrelili. Tale je v enem kosu zdrzal celo kaksen mesec, drugega sploh niso nadomestili, tretjega pa tudi ne vidim vec.
In potem naj mi se samo kdo sikne kaj na racun onesnazevanja s pasjimi dreki  jezen Sebe in svoje razvajene, nevzgojene paglavce naj ze enkrat naucijo, da se svet ne vrti samo okoli njih in njihove "pravice".
Ravno zadnjic je eden zacel sikat in svoj gnev samo se stopnjeval in sekunde v sekundo... sem mislila, da bo kar orgazem dozivel. Da si ne bi naredil totalne sramote  Roll Eyes na javnem mestu, sem morala hitro ukrepat in ga vprasala, ce mu dam vrecko  Evil ker jim imam dovolj s seboj. Sikal je pa zato, ker je moj pes sral v visoki travi in nisem ze mirno stala ob njegovi riti z vrecko v roki.
Resnicno imam dovolj tega, da se od mene pricakuje, da bom bolj papeska od samega papeza in dovolj imam osebkov, ki delujejo po principu "me, myself and I"
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #507 : ponedeljek, 04.07.2011 : 08:30:00 »

Pri nas so ful dejavne pri brskanju po teh tamalih koših in delanju razče*uka s smetmi srake.  Samo košev se pa res še niso naučile na prafaktorje dajat.  Evil
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #508 : ponedeljek, 04.07.2011 : 08:41:45 »

Na obali imamo podobno stanje, vključno s polomljenimi klopcami, skoraj vsak ponedeljek, kot da bi folk bil med vikendom pod nekim hudim stresom Roll Eyes Lani ali predlani so heroje pričakali policisti v civilu  Afro in potem je en čas bil mir, ampak očitno so frustracije močnejše in slej ko prej pridejo znova na plano butnglavc
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #509 : ponedeljek, 04.07.2011 : 09:49:54 »

Pri nas se na krasnih kotičkih sredi narave  najdejo prijazni stari gospodi v penziji, ki za lastno veselje izdelajo lesene klopce in mize za na javno povšino, jih tja zastonj! nastavijo in tudi oskrbujejo plus pokosijo okolico.

Pa pride prvi petek po postavitvi novih klopi in miz in naslednje jutro so že vse razrezane, pokracane in polite, pirovske flaše okol ležijo... No, drugega petka pa niti preživijo ne, ker jih mulci kr zažgejo. Da jih dobim v pest, ne ostane več prav dost od njih, barab vandalskih Angry Angry Angry. Zdaj je gospod samo še miniaturno klopco tam pustil, za ostalo mu je zgleda zmanjkalo želje in volje, kar niti ni tako čudno...
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines