mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 09:26:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Anketa
Vprašanje: Ali pobirate iztrebke za svojim kužatom?
DA - 324 (86.4%)
NE - 51 (13.6%)
Vseh glasov: 373

Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov  (Prebrano 105105 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #60 : sreda, 20.07.2005 : 10:42:30 »

kaj je hujs? malo dreka na nogi ali uniceno zdravje, ki me bo prikrajsalo za par let zivljenja
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #61 : sreda, 20.07.2005 : 11:14:07 »

Seveda imaš prav in me veseli, da se ne poslužuješ tako škodljivih razvad kot so kajenje ipd. in da vse svoje poti prehodiš. Ampak meni osebno (kadim in za daljše razdalje sedem v avto) je obupno neprijetno, če  pohodim pasji drek Angry in zelo bi me bilo sram, če bi se zaradi moje nemarnosti ali brezobzirnosti to zgodilo komu drugemu. Prav tako pa se mi kupčki na zelenicah in pločnikih ne zdijo prav nič očarljivi....in nenazadnje tudi kakšni zajedalci se znajdejo v njih, kar zna biti presneto škodljivo za otroke, ki se na teh zelenicah igrajo Angry Huh
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #62 : sreda, 20.07.2005 : 11:49:57 »

Pobiranje pasjih iztrebkov se kaze tudi v kulturi naroda samega....... in mi pocasi capljamo za zahodno Evropo kjer se to prakticira ze zelo dolgo.  Wink
Logiran
Katya
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99



« Odgovor #63 : sreda, 20.07.2005 : 12:29:16 »

Pobiranje pasjih iztrebkov se kaze tudi v kulturi naroda samega....... in mi pocasi capljamo za zahodno Evropo kjer se to prakticira ze zelo dolgo. Wink
Se popolnoma strinjam. Naj še samo dodam, da se tako kaže najprej kultura posameznika - lastnika psa.  Smiley
In s takim odnosom dogue de bordeaux o sebi poveš samo to, da si pacek.  Wink  Roll Eyes
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #64 : sreda, 20.07.2005 : 12:29:56 »

tag tu, torej ti lahko men povzrocis raka zaradi pasivnega kajenja, pa je vse ql, ampak, da bi pa zaradi mene stopu na drek pa je ne vem kak hudo. glej kje stopas. ce jaz nimam pravice preprecit kajenja pol ti nimas pravice mene prisilit, da bi dreke pobiral. ko bojo drugi skrbeli za moje zdravje, bom pa jaz zacel skrbeti za njihovo okolje. a si ze kdaj probal spucati olje iz psa. ko stopi v luzo polno olja od avtomobilov.
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #65 : sreda, 20.07.2005 : 12:31:42 »

on pa ko kadi zraven mene ma pa boljso kulturo?? oprosti ampak tako sebicni pa ne moremo bit. star pregovor pravi prvo spucaj pod svojim pragom pol pa sosedovega glej a ne.
Logiran
sebi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #66 : sreda, 20.07.2005 : 12:32:55 »

Citat
ko bojo drugi skrbeli za moje zdravje, bom pa jaz zacel skrbeti za njihovo okolje

tvoje zdravje je tvoje zdravje. Okolje pa je naše - ne tvoje, ne moje, ne njeno - ampak NAŠE!
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #67 : sreda, 20.07.2005 : 12:36:56 »

ja ampak, ce vi ne pustite mojega zdravja pri miru, zakaj bi jaz pol pucal nase okolje za tebe. ce pa nebi bil lastnik psa bi on sral se na hujsih mestih pa verjetno se koga kdaj pojedu, tako da z mojo skrbjo zagotovo naredim vec dobrega kot slabega za nase okolje. kaj pa ti storis za nase okolje, ce ga ponosno unicujes
Logiran
sebi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #68 : sreda, 20.07.2005 : 12:38:58 »

saj ga ne pucaš za nas, ampak tudi zase  Tongue
Logiran
Katya
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99



« Odgovor #69 : sreda, 20.07.2005 : 12:40:38 »

on pa ko kadi zraven mene ma pa boljso kulturo?? oprosti ampak tako sebicni pa ne moremo bit. star pregovor pravi prvo spucaj pod svojim pragom pol pa sosedovega glej a ne.
Ja tu si pa popolnoma zadel!! In ko boš ti pospravil pred svojim pragom tudi iztrebke svojega psa, boš tudi sam izrazil, da si kulturen.
In saj ti verjame, da te sploh ne moti, če se tvoj kuža pokaka na mojo travo, saj se obrneš in greš stran. Zagotovo pa počistiš za svojim kužkom, če ima kakšno drisko in ti ponečeti stanovanje? A tam te pa moti?
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #70 : sreda, 20.07.2005 : 12:43:56 »

tag tu, torej ti lahko men povzrocis raka zaradi pasivnega kajenja, pa je vse ql, ampak, da bi pa zaradi mene stopu na drek pa je ne vem kak hudo. glej kje stopas. ce jaz nimam pravice preprecit kajenja pol ti nimas pravice mene prisilit, da bi dreke pobiral. ko bojo drugi skrbeli za moje zdravje, bom pa jaz zacel skrbeti za njihovo okolje. a si ze kdaj probal spucati olje iz psa. ko stopi v luzo polno olja od avtomobilov.

Obljubim ti, da se bom vzdržala kajenja, če bova kdaj skupaj v družbi - v kar sicer dvomim, ker se moje psičke ne družijo s psi, ki nimajo služinčadi, ki bi pospravljala za njimi (malo smo domišljavi, a ne Tongue)

In ne, v olje še niso stopile, se je pa že zgodilo, da jim je pri divjanju po zelenici spodrsnilo na kakšnem kupu..... Angry Angry
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #71 : sreda, 20.07.2005 : 18:04:30 »

saj moralno bi bilo prav. ampak vecina od vas je ze unicevala planet preden sem se jaz rodil in mislim da je na svetu veliko vecjih problemov kot pa iztrebki. iztrebek razpade, filter od cigareta ne. mislite da so v londonu bolj srecni ko nimajo iztrebkov na tleh, sam ce se pa dotaknes trave mas pa cisto crne roke od smoga. saj mene tudi motijo, pa sem ze jaz tudi v drek stopu, nekoliko vecji problem na vaseh so kravji iztrebki pa vseeno nobeden kmet ne gre za njimi pobirat. pa da sploh ne omenim konjov v mestih(tudi policijski) ko se nekaj dni za tem ves tocno kje so hodli. iztrebki so del narave vsi ostali odpadki pa ne, tak da mislim, da bi morali prvo svet ocistiti drugih odpadkov potem pa se lotiti iztrebkov. aja pa moj kuza je se mladicek in se je navadil kakati pred hiso, tako da na sprehodu drzi dokler ne pridema domov.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #72 : četrtek, 21.07.2005 : 10:26:28 »

Ti pametnjakovič, a tudi smeti stresaš kar na cesto? Oprosti, ampak tvoji razlogi proti pobiranju pasjih drekcev so izpod kritike. Lahko rečem samo: ubogi bordojček, da ima tako glupega lastnika!
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #73 : četrtek, 21.07.2005 : 16:44:07 »

zelo dober lastnik sem, od kdaj je clovek glup ce ne pobere dreka? moram povedati, da se nisem nikoli videl, da bi kdo pobral drek za psom. nevem mogoc sem pac iz glupega kraj kjer smo vsi glupi. jaz dam raje mojo pozornost psu kot pa njegovemu dreku. drugace pa smeti recikliram tako da pac na tem podrocju nadoknadim moj slab odnos do okolja, kar vecina ljudi ne dela in je veliko bolj pomembno kot pa drek. prva oseba si ko je rekla, da sem slab lastnik. do zdaj sem cu ljubec, skrben nekateri mi pravijo, da sem obseden z psom, da mam psa raje kot ljudi in kot starse itd.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #74 : petek, 22.07.2005 : 06:48:24 »

Če si že tako krasen, pa bodi še pri pobiranju dreka za vzgled drugim - boš takoj pridobil na ugledu še pri tistih, ki nimajo najboljšega mnenja o tebi Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines