mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 13:08:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Anketa
Vprašanje: Ali pobirate iztrebke za svojim kužatom?
DA - 324 (86.4%)
NE - 51 (13.6%)
Vseh glasov: 373

Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov  (Prebrano 105110 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #75 : petek, 22.07.2005 : 09:42:35 »

Zaradi takih lastnikov kot si ti dogue de bordeaux je stopnja tolarnce in  priljubljenosti psov v sloveniji na zelo nizki ravni:(
Logiran
lenzi
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #76 : petek, 22.07.2005 : 10:18:48 »

Praviš,da te skrbi okolje in da boš za svojim psom čistil šele takrat,ko
bodo drugi poskrbeli za bolj zdravo okolje.Zelo se motiš.če misliš,da je s tem kaj rešenega."Predži brigo na drugoga" je tvoj motoO tem,da smo ljudje socialna bitja,pa se ti niti sanja ne.Očitno se ne meniš za zakonska določila,ki med drugim opredeljujejo tudi pobiranje pasjih iztrebkov,nošnjo nagobčnika in psa na vrvici.Če živiš v džungli,ti pač tega ni potrebno.Po tvojih odgovorih sklepam,da nimaš otrok in se zato zaradi "dreka"ne sekiraš.Bo prišel čas,ko se boš.
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #77 : petek, 22.07.2005 : 17:06:46 »

glede zakona bi pac letela, ce bi kaj bilo. sma oba hitra:)  mogoc sem res asocialen in imam slab ugled. nimam otroka, mam pa malega necaka ki zivi zraven mene in ce stopi na drek mu pac spucamo cevlje. to ni najhujsi problem. sem proti temu zakonu. a mogoce ne veste, da zivimo v naravi, drek je pa naravna stvar. pac zivim v sozitju z naravo in ce to pomeni, da imam kdaj umazane cevlje jih pac imam. toliko problemov imam, da so mi dreki zadnja stvar v glavi. jaz hodim na sprehod, da uzivam se igram in ukvarjam z psom, ne pa, da bom pobiral dreke, ceprav vem, da druge moti. mene moti tisoc stvari a jih ne morem spremeniti. zakaj bi se potem jaz spreminjal? jaz skrbim za zdravo okolje, ampak drek nima veze z tem saj ne skodi okolju, ampak samo ljudem( pa se njih samo malo umaze). kaj pa ce bi raje napisali zakon, ki prepoveduje metanje cigumijev na tla. se mi zdi to veliko vecji problem za okolje in za ljudi(pa se tezje ga je spucati). pa stavim, da ma vsaj eden od vas usnjeno obleko ali cevlje in zaradi tega je morala umreti zival. da ne recem koliko zivali umre, da ste vi krvolocnezi siti. pa se nobeden ne sekira, vazno da ni na plocniku dreka.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #78 : petek, 22.07.2005 : 17:19:25 »

Hm, nam je en stric biolog rekel, da je vecji problem kot cigumi, bananin olupek.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #79 : petek, 22.07.2005 : 17:40:26 »

uglavnem drek niti malo ne skodi okolju. samo ljudem, ki iscejo razloge za pritozevanje.
Logiran
Katrca
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #80 : torek, 26.07.2005 : 09:40:25 »

uglavnem drek niti malo ne skodi okolju. samo ljudem, ki iscejo razloge za pritozevanje.

verjetno še nikoli nisi stopil v drek Smiley Smiley Smiley
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #81 : torek, 26.07.2005 : 10:34:05 »

normalno, da sm pa vseen nobenmu nisem tezil, da jih mora pobirati. shit happens.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #82 : torek, 26.07.2005 : 11:25:47 »

Hja, ce smo natancni, to, da recimo jaz stopim v drek, niti ne skodu okolju. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
erika
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 504


« Odgovor #83 : torek, 26.07.2005 : 11:30:24 »

uglavnem drek niti malo ne skodi okolju. samo ljudem, ki iscejo razloge za pritozevanje.

No s tem se jaz ne strinjam.

Dogue de bordeaux kaj pa če bi imel več psov? Bi tudi pustil kakce ležati po vrtu?
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #84 : torek, 26.07.2005 : 11:36:43 »

tudi ce bi imel 1000 psov nebi skodilo okolju. iztebek je gnojilo, ki ga narave potrebuje, ce nocemo narediti marsa iz zemlje. a ves kak mene moti ko sosedje gnojijo vrte pa smrdi celo mesto, pa se vseen ne pritozujem, pa ni zakona ki bi prepovedal gnojenje. ce bi 1000psov sralo bi se vedno bil samo problem v cloveku, ki ga moti in ne v meni. a je ze kdaj na morju drek priplaval do vas? pa vseeno ne prepovemo odtekanja kanalizacije v morje. jaz se ljudem prilagajam v 1000 stvareh ze celo zivljenje, in zdaj se bojo pac drugi mogli prilagoditi meni in mojemu psu.
Logiran
erika
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 504


« Odgovor #85 : torek, 26.07.2005 : 11:50:28 »


Me zanima, če boš še zmeraj istega mnenja, ko boš imel 1x otroke.
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #86 : torek, 26.07.2005 : 13:24:05 »

zakaj bi bilo drugace ce bi mel otroka? imam malega necaka in me ne moti ce stopi v drek.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #87 : torek, 26.07.2005 : 13:27:30 »

Meni se zdi, da bo prej pes za tabo kaj pobiral, kot ti za njim- si pač neprilagodljiv, egoističen in brez smisla za okolico. Pa svetujem ti, da nehaš provocirat s svojim primitivnimi izjavami (odkar si se 7.6. prijavil na ta forum, je bilo bore malo, če sploh katera, tvojih izjav, ki bi imele nek pozitivno naravnan smisel). Odrasti!
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #88 : torek, 26.07.2005 : 13:38:49 »

jaz sem odrastel. zakaj bi bilo negativno ce ne pobiram drekov. meni se pa zdi tist clovek egoisticen, ki zahteva, da poberem drek, sam zato, ker se mu ne lubi po tleh gledat. taksna drzava pac ni vec svobodna drzava. prej sem napisal da sem se prilagodil 1000 stvarem in zakaj bi bilo narobe pricakovat, da se bojo ljudje pac enkrat v zivljenju meni prilagodili. res pa je, da so moje izjave velikrat bolj negativne, ker sem pac taka oseba
Logiran
erika
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 504


« Odgovor #89 : torek, 26.07.2005 : 13:41:40 »

Dogue de bordeaux, ti le pridno korakaj po kakcih,

saj se očitno ne zavedaš, da so v drekcih  včasih prisotne tudi salmonele. Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Pobiranje pasjih iztrebkov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines