mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:55:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Zakaj psi zavijajo ob zvoku siren
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zakaj psi zavijajo ob zvoku siren  (Prebrano 10824 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #15 : petek, 27.08.2010 : 14:57:15 »

Pri nas zacnejo tulit ko gre vlak (od prijatelja krdelo tudi)..vcasih pa kar tako. Zacne sefe in mu pritegnejo vsi, najbolj zanimivo je pa da ko nehajo nehajo v popolnoma istem trenutku, kot bi jih odrezal..pa jih je veliko skupaj.

Moj najstarejsi samec (sefe) je imel prej navado zacet zavijat ob natanko 6ih zjutraj. Potem je sel v Slovenijo, kjer je bila casovna razlika 4 in potem 5 ur. Prve dni je zacel premikat urnik, dokler se ni navadil in tudi tam zavijal ob 6ih zjutraj po SLO casu.

Enim je motece, zato jih ponavadi okregamo in utihnejo, ceprav jih je meni prav fajn poslusat. Sploh tanove, ki od zacetka malo fusajo in so cist smesni Smiley
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #16 : petek, 27.08.2010 : 15:02:52 »

Aja se nekaj..ko je isti samec v hisi in zunaj ostali zavijajo ful trpi, ker jim ne more pritegnit. Miga z usesi in jamra, hoce zavijat, samo ve da se v hisi ne sme. Srcek je Kiss
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Zakaj psi zavijajo ob zvoku siren
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines