mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:35:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zakaj je zavetišče v stiski
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zakaj je zavetišče v stiski  (Prebrano 45144 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SuhaVoda
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #225 : sobota, 17.11.2007 : 16:33:50 »

Ah Smet... Pa morš rint ven iz riti ne notr Wink Saj bomo našli pot, boš videla. No, potem pa dajmo na licitacijo Dan v Zavetišču Horjul madona. Ala help & all Smiley
Logiran
anja87
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 45


« Odgovor #226 : sobota, 17.11.2007 : 16:35:59 »

Moj fant dela v firmi, ki se ukvarja z ozvočevanjem in lučkanjem. Delajo predvsem Dragojeviča, Šank rock in Plestenjaka - torej, oprema je taka, kot mora bit. Tud lastnik firme ima zelo rad živali, predvsem pa imajo kontakte znanih slovencev - od rockerjev do pop pevcev. Lahko mal mojmu na dušo popiham in če že drugega ne (v mislim imam predvsem poceni oz cenejše ozvočenje) lahko vsaj kak kontakt dobim, če ste res zainteresirani. Upam, da bo to kaj pomagalo.
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #227 : sobota, 17.11.2007 : 20:15:07 »

ok..še jaz... lahko bi poskusili pri eni, ki je predstavnica mojstrice (meditacija pa to...), ki me je že prosila tudi za naslove zavetišč, kjer ne evtanzirajo kar tako živali. lahko bi zaprosili za pomoč.sam bi rabila da mi nekdo v angleščini to sestavi, ko pozna bolj situacijo in ima več časa kot jaz,pa potem pošljem.
to je 1. možnost.

2. poznam organizatorja raznih koncertov pa bom probala njega mal požokat.če ne druga da bi vsaj sponzorje pomagu poiskat in organizirat.
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #228 : sobota, 17.11.2007 : 20:29:07 »

Kopiram iz druge teme:

za organizacijo koncerta skrbi Ora

Imamo agencijo z ogromno izkušenj na področju oraganizacije dogodkov in so pripravljeni prevzeti organizacijo koncerta brez agencijske provizije. S Smetko sva bili pri njih na sestanku, pa se je kljub vsej izkazani dobri volji izkazalo, da so stroški vsega ostalega previsoki... Sicer nismo vrgli puške v koruzo, ampak smo se dogovorili oz. so nama svetovali, da se pri njih spet oglasiva, ko bomo imeli v roki kakšnega "jokerja", kar v prevodu pomeni vsaj enega izvajalca takšnega formata, ki garantira velik odziv hkrati pa bo pripravljen nastopiti za minimalne ali celo brez stroškov, za nas. Strinjali smo se, da mora biti "glavni" izvajalec nekdo, ki kar visoko kotira na sceni iz razloga, da bi privabili čim večjo maso ljudi, tudi tiste, ki se ne ukvarjajo s problematiko zapuščenih živali.
Gibonniju in nekemu njegovemu menegerju je bila prošnja že poslana, vendar ni bilo nobenega odziva. Je pa še vedno dobrodošlo, če lahko kdo pocuka koga za rokav, ki mu je bliže in misli da je kaj upanja, da bi Gibonni pokazal posluh za naše ideje. Seveda pride v poštev tudi kak drug izvajalec ali kot je predlagala Jadranka en mix različnih izvajalcev za vse okuse.
Torej, iščemo "jokerja" na katerem bi lahko gradili naprej Smiley


Glede na to, da se o koncertu sedaj piše v dve temi, predlagam da se zainteresirani zberete v stari temi, kjer je nazadnje tekel pogovor o koncertu: Hja...
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #229 : sobota, 17.11.2007 : 20:59:01 »

ok..še jaz... lahko bi poskusili pri eni, ki je predstavnica mojstrice (meditacija pa to...), ki me je že prosila tudi za naslove zavetišč, kjer ne evtanzirajo kar tako živali. lahko bi zaprosili za pomoč.sam bi rabila da mi nekdo v angleščini to sestavi, ko pozna bolj situacijo in ima več časa kot jaz,pa potem pošljem.

Ika, jaz sem že nekaj sestavila, mal je za spremenit uvod (k je tist za zavetišča). Daj, pošlji Smeti svoj mail, da mi ga prepošlje pa ti pošljem dopis
Logiran
Sašenka
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #230 : sobota, 17.11.2007 : 21:56:47 »

Brigitte Bardot rada pomaga živalim v stiski. Malo pogooglala in našla TOLE.

BB fondacija izvaja akcije tudi v tujini, tako je npr. v Beogradu pomagala ustanoviti zavetišče za pse.

Če mi kdo pošlje neko okvirno zadevo v slovenščino, jo lahko spesnim v francoščini. Z veseljem pomagam, a - če sem iskrena - nimam pojma, kaj naj napišem in kaj običajno pomaga. Torej?
Logiran
Sašenka
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #231 : sobota, 17.11.2007 : 21:58:27 »

Uncas, pošlji še meni na feferoncek@gmail.com
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #232 : sobota, 17.11.2007 : 23:02:57 »

Jah, nisem pozabila na BB, verjetno bom poslala na fundacijo, a moram še malček predelat v glavi. Uslužbenci BB fndacije govorijo angleško, tako da ni frke s prevodi.
Moji zadržki - "zavetišče" v BG je problematično zbirališče, podobno je v parih drugih državah.

Sicer, če da denar enkrat za spremembo za dobro zavetišče toliko bolje, sam moramo malček predelat dopis v bolj jamrajočega....
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #233 : nedelja, 18.11.2007 : 14:33:34 »

uncas sem smetki poslala mail.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #234 : nedelja, 18.11.2007 : 15:46:33 »

Uncas,
ne vem, ali boš prej pogledala sem ali na mail... Skratka prevod v nemščino je že.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #235 : nedelja, 18.11.2007 : 21:38:44 »

f.ž., hvala.
Sicer se pa z mnenjem, da urejenemu zavetišču ni treba pomagat, soočam ves čas. Med drugim se to prezentira tudi tako, da se od nas ne posvaja prav dosti, "ker jim je tukaj fajn". Hja... še malo, pa jim ne bo moglo biti. Mogoče bo pa potem drugače.
Logiran

SuhaVoda
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #236 : ponedeljek, 19.11.2007 : 09:19:58 »

Tistega, ki pa s takim argumentom na dan pride, bi pa direkt na nos prtisnla! Al pa ne... Bolje... Zaprla v eno od kletk za nedoločen čas in naj "mu bo lepo". Matr so ljudje... A če bi jih pa v Horjulu mučli in poizkuse izvajali na njih, bi jih pa na veliko začeli posvajati al kaj, da bi lahko rekli, da so nekoga res "odrešili", ne pa da so mu zagotovili ljubeč dom. Eh... Ne vem... Kam smo prišli... Mislim... Predvčerajšnjim sem odpeljala dvojno cepit moje tri punce, pa jih je ene par "domačih" zavijalo z očmi, da kaj se grem in zapravljam denar za cepljenje. Mislim - saj so vendar "samo mački". Pač, potrošni material... Za popizdit!!!!! Vsak dan sem bolj razočarana nad to bedno človeško raso, ki si dovoli domišljati, da je BOLJŠA od njih, ki nas imajo radi!!! In kaj si, če nekomu, ki te ima rad, ne privoščiš dobrega, boljšega, najboljšega? Ja... Verjetno res... ČLOVEK.
Sramota res, ampak veš Smet... Dokler mi verjamemo in razmišljamo drugače, se lahko še marikaj spremeni. Ne z danes na jutri, ampak počasi le bo. Samo verjeti je treba in še naprej vztrajati. če pogledaš nazaj, je bil do danes narejen že velik napredek, čeprav je šlo počasi. Ah... Saj bo.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #237 : ponedeljek, 19.11.2007 : 09:59:43 »

Upam, da ne leti tole name ker mislim da je jasno, da nisem mislila (nit napisala), da dobremu zavetišču ni za pomagat
Logiran
SuhaVoda
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #238 : ponedeljek, 19.11.2007 : 10:12:14 »

Ne uncas, ti nič kriva Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #239 : ponedeljek, 19.11.2007 : 10:27:29 »

Ko boste pripravljeni, kar se dopisa tiče, lepo prosim za en izvod, lahko po mailu : toowildcat@hotmail.com
Logiran

Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zakaj je zavetišče v stiski
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines