mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:59:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Priporočamo nakup knjige Psi za telebane
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Priporočamo nakup knjige Psi za telebane  (Prebrano 30928 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #30 : sreda, 30.01.2008 : 22:57:21 »

Preveri na posti, ce te caka tam.
Se je ze zgodilo z eno od knjig, da ni bilo nikogar doma, postar pa je ocitno pozabil dati v kaselc listek in je knjiga cakala na posti.
Logiran

Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #31 : sreda, 30.01.2008 : 23:00:55 »

Uf na to pa sploh nism pomislila. Smiley Grem jutri takoj po šoli na pošto. Jana, hvala  Smiley
lp Teja.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #32 : petek, 01.02.2008 : 14:43:37 »

Knjiga je prispela. Sem jo že malo prelistala in zgleda super! Zdaj pa takoj prebirat.  Cheesy
lp Teja.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #33 : sobota, 16.02.2008 : 12:58:12 »

Tudi jaz čakam da jo dobim! Mislim, da jo bom z užitkom prebirala Smiley. Jana super je tale možnost nakupa preko neta!
Logiran
Princeza
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1


« Odgovor #34 : torek, 11.03.2008 : 18:14:37 »

a bi mi kdo posodo
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #35 : sreda, 12.03.2008 : 11:17:25 »

Komaj čakamo.  Roll Eyes
Ti jo bodo pa posodili v knjižnjici.
Logiran
lana_
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #36 : torek, 12.08.2008 : 14:15:14 »

Plača pa se na pošti, ne?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #37 : torek, 12.08.2008 : 14:35:16 »

Ja, placa se po povzetju, torej postarju, ki knjigo prinese ali na posti, kjer jo je treba prevzeti.
Logiran

lana_
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #38 : torek, 12.08.2008 : 15:08:44 »

Hvala za tako hiter odgovor. Naročeno. Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #39 : torek, 12.08.2008 : 15:25:38 »

Malenkost Smiley
Pa prijetno branje po prejemu knjige.
Logiran

catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #40 : torek, 12.08.2008 : 16:54:35 »

Uf... jaz jo prebiram kot najhuši ljubezenski roman  Grin
Logiran
Kafka
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #41 : ponedeljek, 04.05.2009 : 20:34:01 »

Brez zamere, ampak tole s popustom je pa nateg  Angry  V prosti prodaji  v MK dobiš knjigo brez poustov za 21, 54€, če naročaš preko neta pa je poštnina višja kot pri Pasadeni za 27c, se pravi, da pride knjiga brez vsakih ugodnosti v prosti prodaji ceneje.  Undecided Pravzaprav na MK nabiraš točke ugodnosti ... 
Ne zdi se mi pošteno, da propagirate, da je knjiga preko portala ugodnejša, čeprav ni. Res, da razlika ni ne vem kaj, je pa, če ne drugega, za pasji pribolšek. Mogoče bi se morali pa zmeniti z MK za ugodnosti za člane?

Škoda, res. Cry

Knjiga je pa res dobra in priporočljiva za branje.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #42 : ponedeljek, 04.05.2009 : 20:49:11 »

Hm, Kafka, dej, o kaksnem nategu govoris? A kje pise, da je preko mojpes.neta knjiga najcenejsa?
Tudi, ce bi pisalo, je za clane zagotovo najcenejsa, saj dobijo dodatno ugodnost (za mojpes.netove clane je cena knjige z ugodnostjo le 19,96 €). Ce sem odkrita, me sodelovanje z MK niti malo ne zanima. Ne vem pa, kaksna skoda se je res naredila, ce so mojpes.netovci kupili knjige v prvih dveh mesecih (december 2007 in januar 2008) po se sedaj najnizji ceni, ko knjige v MK sploh se ni bilo, ce sem takrat imela prave informacije.
Sicer pa, ne prodajam jaz knjige, temvec samo oglasujem ponudbo Pasadene in ponujam dodatno ugodnost za clane mojpes.neta (mimogrede, clan ni vsak, ki pride mimo, kot tudi clan nekega knjiznega kluba ni vsak, ki pride mimo). Mimogrede - knjigo bi moral imeti doma vsak lastnik psa, ne glede na to, kje in za koliko jo je kupil.

Kafka, a drugje tut najprej napises, da nategujejo folk, ko imajo nekaj centov drazje artikle kot drugje?
Ma, ej, res vse zivo clovek dozivi, ni kaj.
Logiran

Kafka
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #43 : torek, 05.05.2009 : 07:50:56 »

Jana, živjo!

Saj na nek način razumem vašo jezo, po drugi strani pa spet ne.

Mogoče je res, da je bilo prej razmerje v ceni drugačno, ampak glede na to, da sem knjigofil in poznam razmere na knjižnem tržišču, ne bi bila tako prepričana. Če na MK spustijo ceno to na veliko in očitno označijo, brez skrbi. V Konzorciju pa knjige dobijo takoj, ko jih založnik spusti na tržišče. In vsak založnik da knjigo v Konzorcij, ker je to najbolj obiskana in največja knjigarna na slovenskem.

Napisala sem, kar sem opazila in zdi se mi prav, da se tudi pri pasjih zadevah osveščamo kot potrošniki, saj vemo, da se stroški nabirajo in da pri prenekaterem artiklu preplačujemo vrednost samo zato, ker je za našega ljubljenčka. Trgovci se namreč predobro zavedajo, katera srenja je tista, ki je pripravljena nekaj kupit neglede na ceno.

Ne želim se kregati. Če čutite moje pisanje kot osebni napad, lahko zagotovim, da tako ni bilo mišljeno.  Nikakor ne želim žaliti, poudrajam pa, da menim, da je prav, da imajo ljudje celovito informacijo. Prepričana sem, da tudi vi niste vedeli za to razliko. Minimializiranje razlike pa se mi ne zdi na mestu. Tudi sama sem na to pomisla, brez skrbi. Konec koncev se mi 1€ ne pozna. Ampak, ker se te razlike nabirajo malo tu in malo tam pa recimo, da je družina štiričlanska in da je pri hiši pes, se pa nabere za 15 kilsko vrečo hrane,  ali cepljenje našega psa, ali obisk pri veterinarju, ali obisk pasjega frizerja itd. To pa ni več tako neznaten znesek. Nekaj centov gor ali dol pač ne sme biti izgovor. Razlika pa na koncu sploh ni tako majhna.

Da je ob članarini, ki tudi ni tako ne omembe vredna, knjiga toliko cenejša, pa je seveda razlika kar očitna. A vendar je potrebno spet odšteti najmanj cca 14€, da si prodobiš tako ugodnost.

In na koncu, Jana, ali vsak post tako skritizirate ali samo tistega, ki je kritičen? A nismo na isti strani?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #44 : torek, 05.05.2009 : 08:07:58 »

Hm ..., ne kregam se in nisem jezna, le zelim opozoriti, da si na komercialnem portalu in ne na socialni.
Tudi napadanje ni moja navada, je pa zagotovo navada takoj napisati vsem novincem, kje so se v resnici znasli, ce ze sami ob prihodu spregledajo. Bodisi glede moje vloge, bodisi glede usmerjenosti portala v osvescanje k odgovornemu lastnistvu. Cena neke knjige nima pri tem prav nikakrsne vloge in zagotovo bi odgovorila prav vsakemu, ki bi mi napisal, da nategujem ljudi, se posebej, ce to stori s svojim prvim sporocilom med nami.
Svoj dober namen je treba (glede na specifiko medija, kjer vemo o piscu izkljucno samo to, kar je napisal) formulirati tako, da ga je iz pisanja cutiti. Neosnovane obtozbe pac ne pasejo v prvi post, oz. v nobenega.
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Priporočamo nakup knjige Psi za telebane
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines