mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 12:47:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: Dva psa v bloku
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dva psa v bloku  (Prebrano 7496 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« : sreda, 28.11.2007 : 13:22:43 »

Ne vem,če že obstaja ta tema-me samo zanima,če ima kdo izkušnje z dvema psoma v bloku.
V stanovanju imamo dva mlada mačkona in 8 mesečnega psa (večje rasti). Jaz si obupno želim posvojiti še enega (lahko starejšega) psa,ki pa naj bi bil tudi pripadnik večjih pasem in obenem si ne želim,da bi mi uničili stanovanje  Cheesy.
Je toliko živali preveč ali se da normalno živet?
Lp, Andreja
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #1 : sreda, 28.11.2007 : 13:43:13 »

Vse se da, mi imamo eno velikanko in eno miniaturko, pa se mala mucica se nam je pred kratkim pridruzila, stanovanje je pa se vedno celo. Si upam trditi, da sta nam papigi vec unicili kot te tri babnice, ki nam niso prav nicesar. Kar pogumno Smiley Veliko igrac za cufanje in izzivljanje nagonov, pa bo pohistvo ostalo celo Wink
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 28.11.2007 : 14:17:36 »

Mi imamo tudi 2 psa v bloku, samo sta srednje velika. Sicer pa itak kila gor ali dol nima veze.
Nič dodatne škode ni bilo nerejene. Sploh zato, ker se starejši posvojenec noče igrat s tamlado "kozo" in se držita vsak zase. Če bi bile pa dirke po stanovanju pa bi morala biti ločena verjetno.
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #3 : sreda, 28.11.2007 : 14:31:18 »

 v bližini mene je gospa (skupaj sprehajava pse), ki ima dva psa. mlada psička mešanka in star mešanec, ki je gluh. in je rekla, da je super, ker mlada psička pomaga starejšemu, ki drugač ne mara drugih psov. glede uničevanja pa je tak, da je mlada psička že par stvari uničila ( tak kot vsak normalen mlad pes)  Cool
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #4 : sreda, 28.11.2007 : 14:32:58 »

Po trenutnih izkušnjah bolj uničujejo stanovanje mačke kot psi.
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #5 : sreda, 28.11.2007 : 14:40:35 »

Po trenutnih izkušnjah bolj uničujejo stanovanje mačke kot psi.
Tudi pri nas je tako.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #6 : sreda, 28.11.2007 : 15:15:51 »

Po trenutnih izkušnjah bolj uničujejo stanovanje mačke kot psi.
Naš Rocco Horjulski je tudi iz skupine Demolition group!
Je pa tudi Roy tapravi razgrajač-je v hudi puberteti in ne sme niti za trenutek ostati sam in spuščen v stanovanju.
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #7 : sreda, 28.11.2007 : 15:18:42 »

Imam 2 Smiley Velikega in srednjega. Na začetku so bili v soseski začudeni kako lahko imam kar 2 v stanovanju, zdaj pa se številko kužkov v naselju kar hitro povečuje; štirje smo, ki imamo po dve mrcini.

Pazit, da ne lajajo, pazimo na čistočo, plačujemo pripevke in pobiramo kakce za obema.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #8 : sreda, 28.11.2007 : 15:28:21 »

Pazit, da ne lajajo, pazimo na čistočo, plačujemo pripevke in pobiramo kakce za obema.
Hvala bogu so sosedje kul-nimajo nič proti psom. Roy pa sploh ne laja-vsaj zaenkrat in imamo to srečo,da živimo izven mesta in se takoj za blokom razprostira nekaj hektarov gozdov,travnikov in trt,kjer se pes v miru spuščen zlaufa in pokaka  Cheesy
Me najbolj skrbi divjanje po stanovanju,ker že oba mačka razsajata!  Angry
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #9 : sreda, 28.11.2007 : 15:35:07 »

alo kingroy Smiley

Prvo pravilo: - nobenega divjanja v stanovanju... Roll Eyes
Mi tega ne dovolimo...Jasno..da znova in znova poskušata...vendar nič iz tega...

Ne znam si predstavljat, da dva velika psa norita..hehe...po moje ne bi bilo preveč dobro...

Ostalo pa je vse odvisno od skrbnikov....moje mnenje....... Cheesy Cheesy
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #10 : sreda, 28.11.2007 : 15:43:22 »

Midva imava dva psa v stanovanju. Ni nobenega problema, ker sta si ga obdelala tako, da jima ustreza. Zaobljeni robovi sten, nič več ostri robovi omar - ne rabi naju več bit strah, da se bosta v kakšen rob udarila Grin S prihodom psičke se je začelo jokanje, cviljenje itd. v času najine odsotnosti, tako da ni bilo več toliko časa za uničevanje. Sosedje so nas zasovražili, ampak smo z malo volje tudi ta problem porihtali (vsaj zgleda tako). Divjanje v stanovanju toleriramo kadar je zunaj slabo vreme in se jima vidi, da bi od presežka energije drugače lahko eksplodirala. Ampak sta bolj majhna, pa ni nevarnosti, da bi recimo mizo podrla. Kakšna stoječa svetilka pa je že padla, ampak smo si takrat prislužili strahospoštovanje do tovrstnih svetilk in se jim zdaj ogibamo v širokem loku Grin Plačujemo prispevke, pobiramo kakce in smo na splošno bolj prijazni do sosedov, kot bi bili sicer. Se mamo fino in si ne predstavljamo, da nas bi bilo manj.
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #11 : sreda, 28.11.2007 : 17:08:58 »

Dve srednje veliki šnofljici na maaaajhni kvadraturi plus midva s fantom, itak  pa se vsi štirje drenjamo na kavču:Smiley...
Sklepam, da večino najine odsotnosti prespita, ker imata vedno take krmežljave očke in zaspančke, ko prideva domov. Aja, pa ta mala občasno obdeluje vogale mizice, ta velika ni uničila niti robčka nikdar. Lajačici nista, nobena.
Hoja v 5.nadstropje ni problem, tudi kadar je ponoči driskica  Tongue.
Tako kot lovethor smo tudi mi malo bolj prijazni do sosedov  Grin.
Pospravljamo za sabo.
Imamo se fajn.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #12 : ponedeljek, 03.12.2007 : 10:48:51 »

King-roj, vzemi v Horjulu starejšega psa, pa ne bo divjanja po stanovanju. Ti Smetka priskrbi ravno pravšnjega! Naša Aja je super! Sicer pa menim, da je treba imeti stanovanje prirejeno vsem uporabnikom, tudi živalim. Pri nas smo ob prihodu mačk žrtvovali dva nova usnjena fotelja in zavese. Ni mi žal, na foteljih še vedno lahko udobno sedimo, čeprav so čisto spraskani. Zavese sem vrgla stran in se mi zdi zdaj stanovanje svetlejše, prostornejše, da o pranju ne govorim. Za Ajo moram povedat, da trga na tleh pozabljene nogavice, kar pa ni nič hudega, tudi mene motijo na tla odvržene nogavice.

Raznih okraskov, rastlin, itd. pa sploh ne maram-še to bom čistila, halo?
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #13 : torek, 04.12.2007 : 00:05:01 »

Citat
Zavese sem vrgla stran in se mi zdi zdaj stanovanje svetlejše, prostornejše, da o pranju ne govorim.

se podpišem.  Grin

 imam 2 muci in psa manjše rasti, pa gre super. aja, pa malo stanovanje. nam je tesno, samo nam je "fajn".  Grin
mislim, da bi lahko šlo, če bo s sosedi vse ok.  Smiley
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: Dva psa v bloku
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines