mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:05:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  predpisi in dokumenti  |  Lastništvo psa  |  Tema: Pes na povodcu
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes na povodcu  (Prebrano 27051 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #45 : četrtek, 27.05.2010 : 10:52:21 »

Moje psice bi bile definitivno hudo nesrečne, če bi morale biti vedno na povodcu. Jaz tudi, in to tako zelo, da si potem, ko bi tastare pocrkale novih niti omislila ne bi. Če res ne bi zdržala brez česa kosmatega, bi si omislila podgano.
Vendar so psi, ki jih ne moremo spuščati, žal, dokler ne odpravimo njihovih težav. Med take vsekakor sodijo psi, ki med paničnimi izpadi brezglavo bežijo. Če se tega odpraviti ne da, potem mora biti pes privezan vedno (žal za psa, ki panično beži niti špaga, ki jo vleče za sabo ni primerna). Je sicer vsaj rahlo nesrečen, a je vsaj živ.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #46 : četrtek, 27.05.2010 : 11:15:02 »

On je kaj?Huh Mater, Slamnik vedno zabrišem direkt v smeti. A bom morala začet še lokalne strankarske floskule preverjat, al kako?

Kaj pa piše, a so to pobudo kaj obravnavali, se z njo seznanili, jo kam uvrstili, se mu samo nasmehnili in ga potrepljali po rami...

Hehe, jst sem jih pa prebrala (ko že ni bilo kaj bolj pametnega v rokah) in sem se "izobrazila", da je potrebno na kaj takega pazit, da se ne bi tele nočne more uresničile....  Lips Sealed Seveda, župan si jih je zapisal - tele predloge mislim....

Torej, objavljeno je bilo v slamniku na tretji strani pod naslovom:"21. APRIL 2010 – 34. SEJA OBČINSKEGA SVETA OBČINE DOMŽALE
Sprejeti Zaključni račun za leto 2009, letna izvedbena programa kulture in športa ter Proračunski sklad za sofinanciranje prostorskih sestavin."
Tekst najdete na straneh občine Domžale-slamnik (v zadnji številki-21.5.2010).
Drugače pa citiram:"opozoril je na problem psov ob Kamniški Bistrici – opozorilne table, da morajo biti psi privezani ter morajo nositi nagobčnike, preuči naj se možnost izpostavitve posebnega režima;" Pri tem ga je podprl tudi predstavnik stranke SD.

Boljše ujet zadeve pred izvedbo kot se potem bunit zaradi napak po že storjenem.  Cool (Čeprav še ne vem, kako se to naredi... sram)

Miškica....razmišljaj o kletki na koleščkih za Pegičko Smiley.

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #47 : četrtek, 27.05.2010 : 11:22:52 »

Ne,ne, bom razmislila o pismu svetnikom (občinskim, ne cerkvenim). Preden odpošljem, se bom pa tri dni šetala s Pegico ob Bistrici in pobirala podpise sprehajalcev psov pod moj dopis.  Evil
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #48 : četrtek, 27.05.2010 : 11:27:57 »

Ne,ne, bom razmislila o pismu svetnikom (občinskim, ne cerkvenim). Preden odpošljem, se bom pa tri dni šetala s Pegico ob Bistrici in pobirala podpise sprehajalcev psov pod moj dopis.  Evil
Mi smo brez avta, ne moremo tja, ampak a se lahko vseeno podpišemo?  Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #49 : četrtek, 27.05.2010 : 12:11:48 »

Ej, takoj sem za in se ti pridružim pri sprehajanu in pobiranju podpisov. Evil Evil
Seveda vixi, podpisi štejejo tudi izven občine... pri nas se je zelo lepo sprehajat, saj so lepo uredili Zeleno os ob Bistrici.  Evil

Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #50 : četrtek, 27.05.2010 : 13:15:59 »

Meni je bilo prej veliko bolj všeč. Ko so začeli z urejanjem, so obljubili, da bo spodnja pot, tik ob vodi, namenjena sprehajalcem z psi (tudi spuščenimi seveda, saj takrat o obveznih povodcih na neprometnih površinah ni še nihče težil). Aha, seveda. Zdaj se sprehajamo samo še na neurejenih delih ali pa pridemo po asfaltu, spustimo pse plavat in se po asfaltu odpeljemo.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  predpisi in dokumenti  |  Lastništvo psa  |  Tema: Pes na povodcu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines