mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:49:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Australka Zvezdica vas pozdravlja
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Australka Zvezdica vas pozdravlja  (Prebrano 36200 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #15 : sreda, 02.01.2008 : 14:07:02 »

Huh, kakšen vstop v novo leto! Pri nas policaji ne bi lih takole reagirali, žal... Vso srečo in poročaj!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #16 : sreda, 02.01.2008 : 14:07:39 »

Ojebela! Upam, da se pizdarija čimprej dobro izteče. Samo da ste OK.

V novem letu vam želim čim manj takšnih in drugačnih šokov in pretresov!
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #17 : sreda, 02.01.2008 : 14:09:32 »

Aja... še tko bom rekla, Zvezdica se je čudno obnašala že par dni pred "velikim pokom". Se je izogibala dotične osebe in se polulala v sobi. Živali slutijo slabe stvari.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #18 : sreda, 02.01.2008 : 14:10:32 »

Ja, res čutijo. To dobro vem tudi sama...

En čohec in poljubček Zvezdici!
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #19 : sreda, 02.01.2008 : 14:26:25 »

Ojoj groza Shocked. No samo da ste zdaj na varnem.
Mogoče pa slab začetek pomeni dober konec (leta) Wink. Držite se Kiss
večni optimist
T.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #20 : sreda, 02.01.2008 : 14:31:40 »

Aja... še tko bom rekla, Zvezdica se je čudno obnašala že par dni pred "velikim pokom". Se je izogibala dotične osebe in se polulala v sobi. Živali slutijo slabe stvari.

Ja, res je, zato sem se jaz navadila zelo opazovat kake take znake. Pri nas je največji radar žrebec (ki ima še celo mal "premočne" antene), za njim se pa potem mački redom zvrstijo

Želim vam, da se stvari čimprej normalizirajo! Pa kaj sonca nam pošljite Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #21 : četrtek, 03.01.2008 : 01:19:00 »

kaalen,

upam, da ste uspešno razrešili. In močno upam, da ta "mentalno usekana presona" ni več začasno v vaši hiši Wink

Pa enga lupčka Zvezdici Kiss

Lp, Maja
Logiran
bajsa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #22 : torek, 08.01.2008 : 22:10:30 »

Upam, da boste moteno osebo spravili stran-od sebe pa tudi od Zvezdice. Pa veliko sreče!Kakšni policaji! Če bi se kaj takega zgodilo pri nas, bi ziher vsi pisali o tem! Pa lep pozdrav-k vam na toplo iz megle.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #23 : četrtek, 10.01.2008 : 01:28:52 »

Nekaj casa se nisem javila, ker se mi je enostavno prevec stvari dogajalo. Anyway, Zvezdica je se vedno lepo na varnem, midva pa zal nisva mogla ostati pri prijatelju in sva se preselila v hotel, dokler se ne vseliva v novo hisko (19. januarja). Zvezdica je pri prijatelju zadovoljna, ima druzbo se ene muce in jo veliko crkljajo, ker sicer joka. Obiscem jo kolikor pogosto se le da (obicajno kar vsak dan).

Ta mentalno usekana persona pa je khm... po vsem gemblanju, drogiranju, nalivanju z alkoholom, kajenjem, nepravilni prehrani in nespanju pristala v bolnisnici zaradi hudega astmaticnega napada predvidevam. Pred tem nam je ****** (vstavi poljubno grdo besedo) uspel pokrasti iz hise vse stvari, ki jih je lahko pograbil in odnesel: ojacevalec, zvocnike, trde diske itd. in smo to prijavili na policiji, potem smo v kanti za smeti nasli se en kup narkomanskega sranja. Ma, ne morem verjet da se lahko clovek v 3 tednih tako unici in da prej nismo nic posumili da je kaj narobe. Hvala bogu da smo se spokali ven iz te bajte, midva bova ze poskrbela zase, ta ****** pa naj tudi zase - kaksno zdravljenje mu ne bi skodilo, sam dokler ne bo sam dojel, da bo moral nekaj spremenit nima smisla se sploh ukvarjat z njem.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #24 : četrtek, 10.01.2008 : 10:05:51 »

Iz srca vam želim, da se pri vas stvari čimprej normalizirajo in da bote z Zvezdico čimprej skupaj v novi hiški, brez kakšnih neprijetnih presenečenj s strani ******** (vstavila poljubno grdo besedo) osebkov.

Lp  Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 10.01.2008 : 10:56:33 »

kaalen, želim vam vse najbolje in nič več takšnega sranja! Pa še naprej se imejte tako radi  Smiley
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #26 : četrtek, 10.01.2008 : 13:05:26 »

Kaalen, ta ******** je odrasel in to je njegov problem, vidva morata poskrbeti zase in za svojo Zvezdico Smiley
Samo da ste ok.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #27 : petek, 18.01.2008 : 13:35:35 »

Evo, juhej juhej... midva z Rudijem sva se danes vselila v novo hisko. Ker nisva hotela izzivati srece in sva nujno rabila dolgorocno nastanitev sva jo v prijavi za hiso zatajila, nisva omenila da jo imava, da naju ne bi zavrnili. Tako da sedaj sva v hisi, s pogodbo na kateri pise, da zivali niso dovoljene... ampak Zvezdi pride jutri popoldan tudi domov in bo family zopet reunited. Danes zal ne gre, ker pride menedzer jutri dopoldne se travo v vrtu pokosit in res ne bi rada da naju ujamejo pri krsenju pogodbe ko sva se komaj vselila. Za dovoljenje za zivali bova pa naknadno vprasala property managerja, ces da bi si omislila novo muco pa bova videla... ce bodo dali dovoljenje super, cene jo bova pa pac na skrivaj imela kar sploh ni problem... samo vseeno imam stvari raje formalno urejene.

Smetka, upam da to ni kaksno krsenje posvojitvene pogodbe. Ta prijatelj pri katerem je Zvezdi trenutno v oskrbi ima tudi svojo muco, posvojeno od RSPCA, mirocipirano in cepljeno. Ker blizu zivi jo lahko obiscem prakticno vsak dan in takrat naju je z Rudijem tako vesela, da se vsaj 5min slisi samo mrr, prrr in crkljanje do onemoglosti. Zvezdi in Micy (od prijatelja muca) pa se tudi ze igrata med seboj. Ah ja... komaj cakam da pride se Zvezdi domov... hisa enostavno ni popolna. Pa ce sem Zvezdi vzela s seboj na drugi konec sveta, se mi tudi tukaj ne more nic tako groznega zgoditi. Zvezdi bo vedno clan druzine, always and forever.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : petek, 18.01.2008 : 13:50:05 »

Ja, pri vama se je pa res za bat kršitev. Pridem nemudoma pogledat, kako je z njo  Tongue Tongue.
Logiran

Selene
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #29 : petek, 18.01.2008 : 14:12:58 »

Jaz bi se tudi javila da grem zraven Cheesy Saj imate toplo tam dol a ne?
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Australka Zvezdica vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines