mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 24.05.2024 : 00:25:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lhasa apso - čvek  (Prebrano 65171 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #150 : petek, 13.07.2007 : 08:18:18 »

Živjo obema

Res sem vesela, da se je oglasil še gdo. Tudi jaz poznam zgodovino in se strinjam z opisom karakterja. Le da se naša deklica malce razlikuje od svojih sorodnic. Ona najprej vsakemu razloži, kako zelo je huda in da smo mi samo njeni. Ko pa ugotovi, da "vsiljivec" ni nič groznega, ga takoj izkoristi za cartanje in čohanje. Igračk pa ne pokaže, ker te so pa samo njene. Dečko pa vesčas od daleč opazuje dogajanje. Ponavadi mi zleze v naročje in s tem da vedeti, da sem njegova in naj me pustijo.  Grin. ves čas se drži malo vzvišano in zelo umirjeno. Prijateljica pravi, da je v njem "res reinkarniran" budistični menih, ker da daje vtis, da je na višji duhovni stopnji kot mi  Grin Wink Grin.
21. mojih ljubljenčkov ne bo, tako da bosta dva manj. So se javili moževi starši, da bi jih imeli, pol pa jih ne smemo razočarat. Verjamem, pa da boš kljub vsemu imela veliko dela Wink in  dolgčas ti ne bo. Šicuji s svojo pojavo res dajejo vtis klovna Cheesy Cheesy Cheesy, še posebej mladički so prav cartkani. Pri Šicuju mi je še posebej všeč kratek gobček. Roll Eyes

Kalsang hvala za lepe želje (glede morske bolezni) upam, da bo rajanje in nazdravljanje res pomagalo. Tebi pa tudi mi želimo čimmanj težav. Z dekleti jih verjetno ne bo. Fantje pa znajo kaj zakomplicirati Wink.  Upam, da se bo v vsakem prebudil delček "meniha" in ne bodo komplicirali. Saj veš moški so pač moški  Wink Wink Wink

Lep pozdrav obema in vsem ostalim
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #151 : petek, 13.07.2007 : 19:48:29 »

Živio!
 Grin Grin Grin Menihi se mi kar zdi ja. Grin Grin.Jutri dobimo še dopolnilo k hrani The Missing Link PLUS formula, da moji srčki dobijo še boljšo hrano.Menda je zelo dobra za dlako bomo videli po tri tedenski uporabi.Drugače gremo jutri tudi na cepljenje in samo upam ,da ne bo kakšnih težav po tem.Ta teden in tudi naslednji sem na tvojem koncu tako  upam ,da vas prinese kaj naokoli Wink.Za 21 pa bi se lahko zmenili in šli skupaj dol.Komaj čakam!V torek mislim ,da prihaja Moniqe in jaz še sedaj ne znam dosti angleško sram.Upam ,da bo šlo.LP
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #152 : petek, 13.07.2007 : 22:32:38 »

Hja, tudi meni je že kdo rekel, da je moja Tara reinkarniran menih, pa ponavadi odvrnem, da je verjetno v prejšnjem preveč rada kvartala, pa da je zato zdaj pes...  Roll Eyes Grin

Fantje upam, da ne bodo preveč zamere kuhali, drugače pa saj vesta, za vsakega se najde pal'ca... Saj se hecam, malo črnega humorja mora bit.  Cool

Flash ima pa itak že ime tako, da vse pove.  Cheesy

Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #153 : sobota, 14.07.2007 : 01:41:22 »

 Grin Grin Ja Fleka je pa glavna faca Cheesy ne ve kaj bi vse ušpičila.Deluje mi kot klovn Grin Grin.Tara je res rabila grešiti ,da je pristala v pasji koži hahaha upam ,da bom v naslednjem življenju tudi jaz seveda pri takšnih ljudeh kot sem sedaj jaz ,pa Eva01,pa Kalsang,pa Tibetanka v glavnem tam kjer več kot razvajajo svoje srčke  Grin Grin Grin Grin
Pa mislite ,da mi bo uspelo? Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #154 : nedelja, 15.07.2007 : 14:15:05 »

Karma je muhava reč... Nikoli ne veš, kam te ponese! Wink
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #155 : ponedeljek, 16.07.2007 : 08:56:27 »

Hojla

Se strinjam, Tare še ne poznam, se pa sprašujem, če to drži za mojega Dyana, kaj je ta revež ušpičil, da je pristal v pasji koži? Saj je Dyanko tako potrpežljiv in umirjen. No če ne štejem veselja, ko pridem domov iz službe. Če ga nebi Eva vsake toliko časa potegnila  Wink za rep iz njegove luknje bi se kaj lahko zgodilo, da bi pozabili, da je pri hiši.  Wink Wink Wink. Ko grem od doma, gre spat. včasih se tako skrije, da ga še ven ne morejo peljat, ker ga velikrat ne najdejo. Ko pa pridem domov, je pa čist druga pesem. Še vrat na WC ne smem zapret, ker potem moja senca ne more not. A veta kakšne pritožbe se začnejo (praskanje, cviljenje, lajanje...) Če se vsedem v dnevno, se prične tekmovanje, gdo bo bliže Dyan -Eva, Eva - Dyan Grin Grin Grin.  Še mož, se more postavit v vrsto in skoraj naročit, tako kot pri zdravniku, le da so čakalne vrste krajše Grin Cheesy ; Wink

Sisi Ko bosta prišla v naše konce pokličita, pa se kaj dobimo.  V soboto zjutraj peljemo naše ljubčke na dolenski konec, tako, da bomo štartali po Dolenki v Ljubljano, Smo se pa z M. pogovarjali, da se bomo dobili v Ljubljani, saj se bo tam pridružilo še nekaj drugih in bomo skupaj nadaljevali. Moja angleščina je pristala na Evinem repku Wink in ker ta vragec tako maha znjim, jo je nekam odneslo Grin. Se pa zanašam na našega tamalega in na dekleta, nekaj bomo že spravili skupaj.
"Če ti bo uspelo?" glede na to kaj pravijo glede laskotov, bi morala meda med menihe in hudo grešit. Možnosti menda so  Wink

Karma je res muhasta, Kaj pa če smo bile v prejšnjem življenu v pasji koži in pri slabih gospodarjih  Cry pa imamo sedaj možnost, da skušamo kaj spremenit Huh.
Kalsang - najverjetneje se tokrat ne bova srečali, čeprav v kolikor se ne motim, nekako mislim, da sva se že.  Ampak ko bo nasledja priložnost, da bomo skupaj, pa me le dregni, da bom vedela katera si in predstavi mi Taro

Upam, da mi ne bodo postavili časovni limit, ker sem se tako razpisala.
Lepo se imejte vsi skupaj ina vsak zase
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #156 : ponedeljek, 16.07.2007 : 12:46:55 »

Eva01, res se poznava - z razstavljalskih uric v plesnem mestu. Sem Mirina sodelavka, tista z zlato belo šicujko (samo to ni Tara, ampak njena hči Pamo).

lp
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #157 : torek, 17.07.2007 : 07:54:18 »

Kalsang živjo

Sedaj pa mi je že bol jasno, da vem katera si. Če bi se s Tibetanko kaj o tem pogovarjala bi mi tudi  pojasnila. No ko se srečamo bomo šli  na kakšno kavico.
Sedej ko vem, kam te dati, niti najmanj ne dvomim, da ti nebi  uspelo vzdrževati red med fanti v soboto. Mobitel, pa le dobro skri. Fleka jih obožuje. Grin Wink Grin


LP
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #158 : četrtek, 19.07.2007 : 11:37:20 »

 Grin Grin Grin To pa res mobiteli so ji pisani na kožo Grin.Menda imajo dober okus Grin Grin.Ko bom rabila novega ji bom starega nastavila,da ga obdela saj potem dobiš novega Wink.Pri nas komaj prenašamo to neznosno vročino in smo včeraj pobegnili iz Celja ,tu v hribovju nam je hladneje Wink.Smo se hladili v vodi, pili veliko vode a nam je bilo tako zelo vroče.Jejo samo zvečer čez dan jim ne gre.Razen seveda kakšen priboljšek ,ki itak gre tudi ,če so še tako siti.Naša Kalsang ,če lahko tako rečem je tudi tv zvezda Wink.Škoda samo ,da so tako zelo negativno prikazali vso stvar Angry.Ampak ,če bi jo pozitivno ne bi bilo toliko gledanosti saj dan danes rabi biti slabo,da ljudje to gledajo Undecided.Ah ja!Še dobro ,da nas je kljub vsemu nekaj takšnih,ki nam življenje pomeni tudi pozitivno gledanost na ta naš ljubi svet.Lp
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #159 : četrtek, 19.07.2007 : 12:14:30 »

Hvala za opozorilo! Moj mobi je še relativno nov, tako da bo varno pospravljen...

Upam, da fantje ne bodo preveč hude krvi. Sicer znam ornk zaropotat, samo ne bi rada kakšnih zoprnih posledic. Sad

Eh, televizijska slava je minljiva reč. Bilo je burno, grenkosladko, zdaj pa smo utonili v blaženo pozabo...

Tudi me tri (jaz in moji kosmatinki) smo pobegnile pred vročino, pa se danes vrnile v LJ. Res je neznosno. Tolaži me samo to, da v LJ ne bomo dolgo, samo do jutri zvečer. Najprej gremo v Zasavje ko mojim staršem, kjer bosta punci ostali, jaz pa v soboto v CE.

lp
Logiran
Eva01
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #160 : petek, 20.07.2007 : 08:10:17 »

Ja tile televizijci res znajo prikrojiti stvari. Tega na kakšen način snemjo pa ne pokažejo. Mojem srčku, ki je bil že tako preplašen zaradi velike gneče tisti dan, je kamerman čisto brez opozorila porinil tisto gromozansko kamero pod smrček, da ga je skoraj kap od groze. Ko pa psi odreagirajo za njih na najboljši način, je pa takoj kriva pasma ali pa lastnik. Hvala bogu v tem primeru se je izsteklo brez kakšnih posledic.
Tudi nas malo zdeluje vročina Tongue a jo nekako premagujemo. No če pa nebi bilo tako, bi pa zopet jamrali, Wink kakšno slabo poletje imamo.

LP
Logiran
Lovskars
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #161 : nedelja, 19.08.2007 : 10:10:09 »

http://kuvablogi.com/nayta/586462/

Greetings from Finland. This is my sisters lhasa apso boy, Rymaward Sonny Merlot, as known as Spyro.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #162 : ponedeljek, 20.08.2007 : 19:49:31 »

What a nice boy!
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #163 : četrtek, 30.08.2007 : 11:40:04 »

 Hello Lovskars!
Welcome!
Wauuu very nice boy!He it`s very beauty!!Your dog is resembling my Senge Kiss.This is picture my boy

http://shrani.si/files/ssdruzina211mtp.jpg
 
Bay,bay!
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #164 : ponedeljek, 03.09.2007 : 21:24:33 »

Živio!
Pri nas je veselo naša mala Moni se je pričela goniti Cheesy.Ubogi Senge išče vse možnosti kako lahko prideš do goneče se psičke in ker seveda pazimo te možnosti nima in je tako zelo žalosten (cvili ,slabo je,...).Resnično je ubogi mali fant in komaj se bo to končalo in bo zopet zadihal začel jesti itd. pride gonitev Metke Cheesy.Pravijo ,da se ponavadi psičke ,ki živijo skupaj kasneje prično goniti skupaj.Upam ,da se pri nas to zgodi čimprej Wink.
Eva01 se tvoja pikica tudi že pripravlja na prvo gonitev?Bodite lepo!
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Lhasa apso - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines