mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 17:17:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Buci
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Buci  (Prebrano 54531 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #75 : torek, 26.08.2008 : 22:50:52 »

Ampak čipka je bolj mamici podobna- podobno frizurco ima. Wink
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #76 : sreda, 27.08.2008 : 14:03:30 »

na tem mestu- urmil, a je bil Buci tud kaj plašen? Pepsi, kaj pa Čili-ja?? oz. da ga takoj vse zmoti. Mamo ful dela pri šolanju in včasih se nekaterih stvari FUUUL boji iz meni neznanega razloga. Pa vem, da jo Pepsi ni tepla doma oz. da jo ostali kuži niso ogrožali, ker sem jih videla. Ampak Pepsi a je bila že prej taka plašljivka???

sicer pa, Čipka ima malo daljšo dlako kot Buci, ampak dolge (manekenske) noge ima pa kar vsak Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #77 : sreda, 27.08.2008 : 15:27:23 »

Pa vem, da je Pepsi ni tepla doma

Mislm kva... Cool
Takole približno je bilo:
Čili fantek je bil najbolj korajžen - bi zlezel tudi čez ograjo že pri dveh mesecih, če bi bil čisto malo večji. Čipka in Čili punca pa sta bili tam nekje. Čipka se je od vseh najrajši crkljala, to je pa res. Čilika ima zdaj družbo še enega psa in kolikor vem, se je od njega nalezla in je kar korajžna princesa - bom pa še točno vprašala, če jo kaj vrže iz tira.
Za Čipko pa mislim, da boljše od tebe catjuša ni mogla dobit in sem ful vesela, da se toliko ukvarjaš z njo! (Bom enkrat povedala, komu smo jo skoraj že oddali, pa je mene moj šesti čut nekaj zelo matral, da rajši ne. -Še dobro, da ne, ker ko vidim, kar delajo tam zdaj z rodovniškim psom brez rodovnika, mi je kar slabo. Jih včasih v Tivoliju srečam namreč.)

Ampak Buci maneken je pa trenutno iz naše širše družine športnik leta! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #78 : sreda, 27.08.2008 : 16:39:39 »

Pepsi hvala, se bomo potrudili, da ne bomo več tako plašni... res mi ni jasno kje je problem Smiley

Buci- naju tudi zanima vajin šport, ker dolge noge so ena prednost. A se je bilo težko navaditi na vse ovire in šunder itd.
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #79 : sreda, 27.08.2008 : 23:05:02 »

Buci je tudi bil in še je občasno plašen in nezaupljiv, sploh do novih ljudi, ampak zanj žal ne vemo kakšno preteklost je imel. Mu pa grejo zelo na živce stare gospe z očali in rutami na glavi Huh.

S pravim pristopom sva se uspela naučiti vse ovire, ampak glede na to, da so načini učenja od takrat, ko sem pred leti tekmovala, zelo napredovali, je potrebno kar nekaj truda vložit v učenje recimo slaloma, tekočih con na mostu, učenje vage... S tekočimi conami na mostu se še zdaj ukvarjava, skupaj že več kot pol leta.
Buciju je bila najbolj neprijetna vaga, ker se kar naenkrat prevaga in poči na tla. Zdaj pa mu je ena izmed bolj priljubljenih ovir in se nič več ne boji, ker so mi razložili kako ga naj naučim, da se ne bo bal... Skratka cela procedura.
Trenutno so mu najmanj atraktivni preskoki, jih preskoči, ampak se od enega do drugega včasih bolj počasi sprehodi.

Poskusita in boš videla. Po moje agility kar pripomore k socializiranosti in prilagodljivosti psa in s tem nikakor ne škodi.
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #80 : četrtek, 28.08.2008 : 07:58:52 »

ja naša je fuuul nezaupljiva do novih ljudi, sicer mi je to ok, se pač ne bo prodala za prvi košček salame Smiley ... ma je že ful bolje kot je bilo Smiley

agility se mi zdi ok, ker bi lahko pridobila na samozavesti, hkrati pa se naučila, da če mene uboga ni pidalij in se ji skorajda nič ne more zgoditi Smiley

Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #81 : četrtek, 28.08.2008 : 11:46:43 »

Včeraj smo nabavili lososovo olje in ga danes prvič dodali na brike. Buci pravi da je njaaaammmmi! Kar njemu diši, meni smrdi. Grin
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #82 : petek, 29.08.2008 : 00:25:18 »

Včeraj smo nabavili lososovo olje in ga danes prvič dodali na brike. Buci pravi da je njaaaammmmi! Kar njemu diši, meni smrdi. Grin


Boš videla, kakšno dlako bo dobil-se bo kar za njim vlekla! Grin
Logiran
AlenkaEka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


« Odgovor #83 : petek, 29.08.2008 : 08:03:31 »

Eno vprašanje: jaz kupujem ribje olje v lekarni, za lososovo sploh vedela nisem. A je to eno in isto ali ne in mogoče veste kakšna je razlika, če ni??

Drugače pa: Buci, mali, ti si pa svetovna faca in krasen pesjanček! Kiss
Uživaj še naprej s svojimi!

Lp
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #84 : petek, 29.08.2008 : 08:15:52 »

Buci, res si lep! Pravi cukrček pasji.
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #85 : petek, 29.08.2008 : 10:15:44 »

Kaj preveč se ribje in lososovo ne more razlikovat, je pa tole, ki ga imam jaz prav za pse kao.
A tole olje vidno vpliva na dlako? Ima kdo izkušnje?
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #86 : petek, 29.08.2008 : 10:28:54 »

Kaj preveč se ribje in lososovo ne more razlikovat, je pa tole, ki ga imam jaz prav za pse kao.
A tole olje vidno vpliva na dlako? Ima kdo izkušnje?

Jaz sem dajala Aji (Mišku manj, ker je bil precej odsoten) najprej Grizzly Salmon Oil in opazila, da je dlaka postala malo bolj rdečkasta, potem pa še Dermavit in Aja je dobila res bujno dlako. Ni pa rečeno, da je "krivo" samo olje, kajti Aja je pri nas šele od novembra lanskega leta, z redno prehrano pa se dlaka popravi nekako v 6 mesecih, kot mi je znano. Pri Mišku nisem opazila posebnih sprememb, ampak on je imel v tem času drugačno življenje.

Prvo olje ne bi priporočala belim psom, rdečkastim pa prav paše!

Jaz sem olje dodajala na brikete, da bi ji bolj teknili, ampak je bolj olje dol lizala, brikete pa izpljunila. Mački ga pa ne marajo!
Logiran
AlenkaEka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


« Odgovor #87 : petek, 29.08.2008 : 11:35:30 »

Jaz svojim psom dajem ribje olje bolj za splošno zdravje, kot za samo dlako, sem pa opazila, da se predvsem pri črnih dveh psičkah na dlaki kar pozna - se svetita, kot dva pirha!!!!! Smiley

Hvala za odgovore!
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #88 : petek, 29.08.2008 : 12:09:06 »

Grizzly Salmon Oil mu tudi jaz dajem in poje brikete z večjim veseljem kot prej. Tongue Se mi zdi, da ima Bucl kar lepo dlakico, ampak če bo po olju še lepša  Cool bo pa super.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #89 : petek, 29.08.2008 : 12:20:10 »

ribje olje (razno) predpisujejo tudi pasi dermatologi, kadar je dlaka slabša, ali pa če ima kuža prhljaj ipd. tako da bo zihr Buci še bolj bleščeč kot je že zdaj - bomo rabli očala, da ne bomo oslepeli Wink
btw - imaš res krasnega pesjana Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Buci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines