mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 14:10:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Buci
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Buci  (Prebrano 54529 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #105 : sobota, 01.11.2008 : 22:12:25 »

Buci, mali "vinogradnik".

P.s: na fotki zgleda večji kot je v resnici  Cool.
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #106 : sobota, 01.11.2008 : 22:52:11 »

Ne ne to so dolge noge Bucija  Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #107 : nedelja, 02.11.2008 : 08:47:58 »

urmil, kako sta si najina pesjana podobna (ti to seveda že dolgo veš, jaz sem pa šele pogruntala). glavici imata čisto glih - neverjetno! pa oprsnici tudi Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #108 : nedelja, 02.11.2008 : 22:34:21 »

Poco in Buci sta si res podobna. Kiss (še kakšno fotko od Pocota bi jaz Roll Eyes)

Buci se še meni včasih zdi večji kot je v resnici, pa sploh ne vem zakaj.  Huh Ampak glede na to, da ima pribl.8kg ne more biti ravno velik.  Grin Ali pač? Meni se včasih zdi res velik, sploh ko se repenči. Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #109 : ponedeljek, 03.11.2008 : 09:50:20 »

hehe... imaš Pockotove fotke na ogled v temi mojih mulcev (ful lepe fotke, ki jih je posnela mamica od Peguške) Wink
Buci da ima 8kg Shocked Cheesy sem mislila, da je manjši.

me zanima kako bi si bila všeč če se srečata - ziher bi se občudovala v svojem repenčenju Grin Grin
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #110 : ponedeljek, 03.11.2008 : 14:50:27 »

Buci načeloma ni konflikten in se razume tako s psičkami kot s psički vseh velikosti. Zna pa rahlo zatežit, če je na povodcu in ga kakšen pes preveč voha ali pa če je pes večji in je do njega preveč vsiljiv(ga tapka s tacami, grobo grize...), v takšnih primerih pa se kar pošteno razp.... !Do ljudi je malo manj zaupljiv sprva, zna tudi zobe pokazat in ugriznit, če ga kdo prevč gnjavi.

Sem vidla Pocotove fotke in je res ful podoben Buciju. Kiss
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #111 : ponedeljek, 03.11.2008 : 14:52:50 »

Sem opazla, da nimata samo oprsnic podobnih. Ampak imata še ovratnice in povodce enake Roll Eyes. No ja, Buci je imel enak povodec dokler ga ni zgrizel.
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #112 : torek, 04.11.2008 : 13:55:36 »

Imamo problem Sad. In sicer: Buci je v obdobju, ko misli, da je glavni in si lahko vse dovoli. Mamo je že 2x ugriznil in to kar zares. Zdaj me pa kar fajn skrbi, ker pri meni in očetu svojega ne doseže, saj sva mu dala jasno vedeti kje so meje. Zdaj se je spravil nad mamo in že če ga samo pogleda renči. Jaz ga seveda kregam in ona tudi, ampak se mi zdi, da se ga že mama podzavestno malo boji in to pes čuti.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #113 : torek, 04.11.2008 : 22:25:44 »

iz gat ga stresi in to konkretno! pa naroči mami, da naj stori isto tudi ona! nima ga kaj srat, penzelj mali!  Angry

lp, maja Smiley
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #114 : sreda, 05.11.2008 : 15:42:32 »

Imamo spremenjen režim doma. Ne sme več na moj kavč, niti na kavč v dnevni, pa tudi na stole v jedilnici ne sme in na sploh se vtikamo v to kar počne- mora se umaknit ko gre kdo od nas mimo...  Iz gat smo ga že itak od začetka morali malo trest, ampak si je kljub vsemu ustvaril hierarhijo, kjer je pač mama pod njim- to se mora spremenit. Saj bo! Sem optimist.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #115 : sreda, 05.11.2008 : 15:47:17 »

Ja mulci kosmati, kar probavajo in probavajo kako daleč jim bo zneslo prilesti po lestvici.
Banda Huh
Pa že misliš da je kul, pa spet probajo...
Sicer so pa cukri, anede Kiss
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #116 : sreda, 05.11.2008 : 16:13:41 »

urmil- a buci, ko je tak nežen kuža? joj joj kaj mene še vse čaka. Mi trenutno poskušamo s cviljenjem če lahko kaj izsilimo. No ja vsak da manj, ker je neuspešno  Roll Eyes
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #117 : sreda, 05.11.2008 : 19:41:55 »

Imamo spremenjen režim doma. Ne sme več na moj kavč, niti na kavč v dnevni, pa tudi na stole v jedilnici ne sme in na sploh se vtikamo v to kar počne- mora se umaknit ko gre kdo od nas mimo...
pušuš - a te prjavm, ka ubogo žvau tkole matraš? A, a te?
 Wink Grin
hecam se, no. Ampak - majke mi - si pa res stroga mamica! Jst sm pa tko vesela, ka se skup valamo po kavču pa po pojstli pa kjer se le da (po mizi se ne valamo (več), ka j tko trda pa neudobna)    Roll Eyes Tongue
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #118 : sreda, 05.11.2008 : 22:18:44 »

Saj je res grozno, ker ne sme več na kavč se prit pocartat, ampak zdaj vsaj kapira, da ni vse dovoljeno in vedno tak kot si on zamisli. V bistvu je vse tako kot prej glede odnosa do njega, le da je izgubil nekatere bonitete in ne more več po mili volji vtikat nosa po mili volji.
Še dobro, da imam na klubu fajn kolegice, ki so mi svetovale kako in kaj, ker jaz nimam izkušenj z takšnimi tečkoti in "mini" teroristi in sem opazla, da s kreganjem se res bolj malo doseže. Takšni ukrepi bolj zaležejo se mi zdi. Že danes se mi je zdel drugačen in bolj poslušen glede plezanja na kavč in na stole. V celem dnevu je celo samo 1x zarenčal, ko je bil sam v moji sobi(mene ni bilo doma). Tak da ima od danes tudi prepovedan vstop v sobo, ko mene ni doma.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #119 : sreda, 05.11.2008 : 22:20:34 »

boooooogi Buci Undecided....pa tak cukrček je! Cheesy
 Se morš pa po moje kr ornk krotit, da te okol ne obrne s kšno pasjo finto, a? Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Buci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines