mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 11.06.2024 : 17:37:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Glu  (Prebrano 59217 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #210 : nedelja, 26.04.2009 : 20:39:51 »

Naš Glu-fan club pošilja pozdravčke in upa, da se kmalu kaj vidimo Kiss Kiss Kiss
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #211 : nedelja, 26.04.2009 : 20:42:46 »

Tule fani majasinega tropa pošiljamo lupčke nazaj Kiss Kiss Kiss in sporočamo, da smo ta teden sicer doma, potem od naslenjega tedna naprej pa spet med tednom v LJ (z dokaj frej urnikom Cool) in bi bili veseli, če se bomo res videli Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #212 : ponedeljek, 27.04.2009 : 20:13:48 »

Hehehe, kakšen seksi nasmeh - Gluja, tebe smo pa že kar malo pogrešali Cheesy Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #213 : torek, 28.04.2009 : 00:06:20 »

Naš Glu-fan club pošilja pozdravčke in upa, da se kmalu kaj vidimo Kiss Kiss Kiss

enako Wink

(Zlatko krade zivljenski prostor hehe...)

Lp, Maja
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #214 : torek, 28.04.2009 : 10:25:41 »

O Gargamel, ja madona, zdej bo (je) že eno leto odkar sta se vidle z Glu - te povabiva na eno kavo pa tortico Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #215 : sreda, 29.04.2009 : 21:27:32 »

sem takoj za (sploh za tortico Cheesy)

Lp, Maja
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #216 : sreda, 27.05.2009 : 20:54:10 »

Baje se zadnje čase okol širijo urbane legende o Horjulu... Ker po moji strokovni oceni obstajajo tudi take o horjulčkih, o njihovi oh-in-sploh-nosti, prijaznosti, srčkanosti, vzgojenosti, lupčkanju in ne vem čim še vse, sem je jim odločila naredit konec -

- ker me je namreč moja ''zlata'' horjulčica danes oklala. Ja, prav ste prebrali, oklala Shocked

Vrnila sem se domov, seveda najprej veselje do stropa, lupčki levo in desno, špecanje in tožarjenje mačka, skratka dostropna evforija, za tem pa pride igranje. Jaz se ''vdano v usodo'' Roll Eyes pridružim, počim na tla in vlečeva tisto vrvasto igračo, jaz pomaham dvakrat z njo po zraku in nato ŠKLJOOOOC in pride neznosna bolečina na notranji strani komolca. Posledica:



Jaz seveda od silnega presenečenja zarjujem kot lev, Glu pa najprej bukavo pogleda, potem pa tako hiti talat lupčke - kar po puloverju, rokah, hlačah, pleza po meni in lupčka, da nisem niti utegnila bit huda Roll Eyes [no, če bi mela za kej biti huda Tongue]

Še ko sem šla dokumentirat poškodbe (to je treba ljudje, če se potem odločite tožit psa in/ali tistega, ki vam je oddal tako mrcino zahrbtno, da imate dokazno gradivo) se je hitela prilizovat:

Se ne vidi, da je bila roka že čisto poslinjena, slikana je pa malce pred tem, ko je priletel naslednji  Kiss

Tako, zdaj imam bojne poškodbe in eno kilo pasje sline na sebi Grin

Ker pa že ravno popam slike - tole je rezultat desetminutnega besnega zakopavanja kosti, ki mora bit varno skrita, da je slučajno ne bi maček dobil, saj ne da nima niti v sanjah dovolj močnih zob:

No, potem ko je 10 minut sopihala, kopala, godla in pregledovala arhitekturne načrte, je vsa zadovoljna prišla iz košare, očitno ni opazila malenkosti, da kost pokriva samo malo igrače.

Tole si pa misli o mojem šimfanju:


Pa lep večer vsem skupaj!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #217 : sreda, 27.05.2009 : 21:00:08 »

A daj no, prosim te, tale pridni pes ti tega že ni storil, to si se napičila na uno kaktus žogo, ker si štorasta, in zdaj take ven mečeš  Roll Eyes Glujči  Kiss
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #218 : sreda, 27.05.2009 : 21:12:09 »

Lahko primerjalno slikam kaktus žogo pa Glujine kaninuse pa sami presodite Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #219 : sreda, 27.05.2009 : 21:14:33 »

Naj Glu že enkrat svoje kaninuse, pa preluknjano mamo na en kofetek prišlepa... bi bil res že cajt! Roll Eyes Tongue
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #220 : sreda, 27.05.2009 : 21:33:27 »

Sva še Gargamelci tortico dolžni sram
Zdaj sva namreč v Kranju, bi se pa znalo zgodit, da se nariševa jutri proti večeru v LJ, ker imam v petek zjutaj fax. Se ti magari na FB javim, ko vem kaj in kako. Če maste seveda ti in Mr. Handsome in Mr. Crazy čas (Lars pa gotov dela, tako da tale dva naziva se ne nanašata nanj) Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #221 : sreda, 27.05.2009 : 21:37:39 »

Mr. Handsome in Mr. Crazy

Paše!   Grin Grin

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #222 : četrtek, 28.05.2009 : 08:51:12 »

Ooo, tistile pogled od Glu-je je pa  Huh Sad Roll Eyes
Kolk izgleda žaloooostna Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #223 : četrtek, 28.05.2009 : 09:19:20 »

Glujči - dej no dej, tale Tvoja mal štalo dela pa se sama sebi smili, kenede, punca mevžasta Wink Grin.... Ti pa res nisi taka paca, da bi jo oklala (jžš, oklala...ta je pa dobra! Grin).
Je Cats čist fajn napisala: kaktus žoga je bla kriva. Se pridružujem tej razsodbi. Roll Eyes
Zala_ :  Tongue
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #224 : četrtek, 28.05.2009 : 11:26:39 »

Prav mi je, kaj pa na forumu ljubiteljev živali pričakujem da bo kdo slučaaajno z mano potegnil Roll Eyes Grin Al pa vsaj sočustvoval, no Wink

Drugače pa for the record: Tole ni bilo ''Dej mi igračo sem, takoj zdaj! Kaj, a ne daš? Angry Agrhhhhh, šavs'' ampak ''Lej igračko, dej jo men, prosim, wuf, dej no, čaki, jo bom sama, tmle je, ne zdej je tmle, čaki bom po diagonali sekala po bližnjici do nje, skor jo mam, evo, škljoc, UUUPS sram''

Če razumete kaj želim povedat Smiley Pač kozica kakršna je, ji je ratal, da ji je moja roka sekala pot ravno v trenutku, ko je imela nazoomirano igračko in samo igračko in pač ni pričakovala, da se bo na bližnjici do nje znašla notranja stran mojega komolca. Smiley Da ne bo slučajno kdo res dobil občutka, da bi me tale šema mejhna zares oklala  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines