mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:52:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49   Dol
Natisni
Avtor Tema: BASSET  (Prebrano 129941 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #690 : petek, 22.07.2011 : 11:00:51 »

Ja,pa je res! Naši mulci so bili včeraj stari že 6 tednov!
eka,kaj hočemo,mogoče jih bomo videli jeseni na Basset pikniku,vse naše mulce razen Aje in Fancy,ki sta v Angliji in Zen-a,ki je v Ameriki.Zna se zgoditi,da bo tudi Fly do takrat že v Angliji.
Tjaša
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #691 : ponedeljek, 25.07.2011 : 07:57:22 »

Pridem v bližnji prihodnosti,ta teden pride na kratke počitnice Flux,pa še Fly na obisk,to bo veselo,saj veš kakšni divjaki so.Malo razmisli,če greste z nami na Ohrid,saj bodo vaši mulci takrat že šli.Obetajo se luštne razstave, pa še malo potepanja in dopusta bi si privoščili.
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #692 : ponedeljek, 08.08.2011 : 07:21:03 »

No,končno sem si vzela nekaj ur časa in si šla ogledat male bassetke in kot vedno izbrala sebi najljubšega.Vsi trije so prekrasni,meni pa je prvi padel v oči(in seveda v naročje)Varden.Kakšna pomiritev za dušo- vsi mladički imajo tako prijeten vonj,da jih človek kar težko izpusti iz naročja.
Lojze,hvala za lep dan!
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #693 : ponedeljek, 08.08.2011 : 11:00:22 »

eka,ni problema,še drugič.Našim vražičkom smo včeraj Vartine baterije zamenjali z Duracellovimi,pa še na posebne substance smo jih dali.Bajta je bila včeraj cel dan v luftu in na glavo obrnjena. Grin Wink
Tjaša
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #694 : torek, 09.08.2011 : 09:01:24 »

Zdaj ste na vrsti vi.OBLJUBA DELA DOLG!
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #695 : sreda, 14.12.2011 : 10:51:48 »

Že dolgo se nič novega ne dogaja v tej temi. Tongue Bi lahko rekli,da je skoraj že v zadnjih izdihljajih.A pri nas ni bilo tako.Leto je bilo pestro, z jesenskim vremenom pa je tudi k nam prišla jesenska turobnost.Otroci so spakirali culice in odšli s "trebuhom za kruhom" novim dogodivščinam naproti.Doma so ostali le trije odrasli psi.Jutra so mirna,brez značilnega živžava mladičkov in neprestanega gledanja pod noge,da ja ne boš katerega pohodil.
13.09.2011 se je od nas poslovil CHJ SLO Brynmor Fly Me To The Moon(CH SLO Brynmor Zani x CH.SLO Bassbarr Salentina),ter se odpravil v za njega "deželo novih priložnosti" Anglijo.Dolgo vožnjo z avtom je prestal brez problema in se dobro vključil v svoj novi trop.V začetku oktobra nas je zapustil tudi "one man gang"Brynmor Vulcan(Dow Jones Original Big Bone x CH.SLO Brynmor Zaina)-Berto,ki se je preselil na Gorenjsko.V tem času se je naši Zaini na razstavi v Kopru uspelo vrniti na razstavne podije in dokončati SLO CH ter odpreti INT CH.Naslednje leto nas čakajo razstave širom Evrope in pa namakanje v morju,zat se bomo to zimo dobro odpočili in pripravili za nove dogodivščine.
Tjaša
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #696 : sreda, 14.12.2011 : 13:02:00 »

Čestitam, Zaini, sem pa mišlenja da znamo doživet tudi kako presenečenje od njenega brata, čez nekaj dni....
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #697 : sreda, 14.12.2011 : 13:09:25 »

eka,pustimo se presenetiti! Grin Wink Cheesy
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #698 : četrtek, 15.12.2011 : 08:01:48 »

Prav, pa šampanjec v ruzaku, se mi zdi, da se je prav v CE že enkrat zgodilo osvajanje "štengc" .
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #699 : četrtek, 15.12.2011 : 10:10:06 »

Bom tiho,sem vraževerna1 Lips Sealed
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #700 : petek, 02.03.2012 : 13:29:05 »

Resno se na tem forumu nič ne dogaja.Ste vsi še zasneženi ali kaj?Že jaz pišem z km zamudo.Tudi pri nas ni nekih pomembnih dogodkov.Zadni je bil na CACIB Ljubljana,kjer je dosegel CH SLO Brynmor Zani v soboto CAC,CACIB,BOB in v nedeljo CAC,CACIB,Slovenia Winner in Crufts kvalifikacijo 2013.
V naši psarni je to že tretja kvalifikacija na kar sem zelo ponosna.Prvo kvalifikacijo je leta 2008 osvojila Zanijeva mati CH SLO,CH HR,CH INT BlueBerry Od Berounky,drugo kvalifikacijo je leta 2011 osvojila Zanijeva hčera Brynmor For Your Eyes Only,tretjo kvalifikacijo pa CH SLO Brynmor Zani letos.
Konec naslednjega tedna bom tako na samem velikem prizorišču držala pesti za našo Ajo in upala na njeno dobro uvrstitev. bravo veselje Afro
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #701 : petek, 02.03.2012 : 17:31:46 »

Ja res lepo, mi smo pa na porodniškem, tako, da se za nas potepanje po razstavah začne konec aprila.Verjetno bomo izbrali tuje CACIB-e, ki bodo v sklopu praznikov, tako, da si bomo privoščili še malo dopusta in obiskali nekaj dobrih pesjanarskih prijateljev.
Kolikor vem, pa bo tudi pri vas kmalu novost in komaj čakam, da spoznam....
Itak je pa mesec marec in kar nekaj vas je, ki vam bo treba nazdraviti!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #702 : nedelja, 04.03.2012 : 21:19:18 »

Uuu lunca bomo vsi držali pesti za čim boljšo uvrstitev!! Smiley srečno Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #703 : ponedeljek, 05.03.2012 : 08:36:40 »

Eh ja, da poročam jaz malo o našem baset wannabe-ju. V vmesnem času so šla jajčka stran, pes je pa - ful nevzgojen. Do sedaj še niso ˝uspeli˝ nabaviti hišnega boksa (ker vsi grdo izgledajo), pes izredno rad grize stvari (mize, stole, kavče, copate, čevlje...) jezen, odpoklic je doslednosti primeren jezen, grickanje rok, hlačnic in rokavov je baje ful fajn stvar Lips Sealed, pes je seveda že težak in ogromen in ga je težko zadržat ko potegne Undecided, edino na sprehodih jih baje še kar čekira, tako da se ne oddaljuje preveč, ampak s samozavestjo in poznavanjem terena se bo verjetno tudi to še spremenilo Sad, ker je pes samozavesten flegmatik po moji laični oceni, pa še z mačkom sta usklajen tim. Maček sfrca stvari z mize (saj ne, da jih pes ne bi sam mogel it iskat, ane), pes jih pa pol na tleh zgrize (npr. orehe, lešnike...) Evil.
Jaz sem se nehala ukvarjat z nasveti, ker nima smisla sram jezen
Ma pa zato tooook lepe učke in tooook simpatična in mehka ušesa, pravijo, da se jim sploh ne morš upret predaja
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #704 : ponedeljek, 05.03.2012 : 14:12:06 »

Ja,od kod je pa prišlo to nevzgojeno bitje, ali ste bili zaradi pogleda vsi povrsti preveč popustljivi?
Predlagam obisk kake pasje šole in malo doslednosti, pa bo vse OK.
Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines