mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:00:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49]   Dol
Natisni
Avtor Tema: BASSET  (Prebrano 128612 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TincaMarinca
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #720 : sobota, 28.04.2012 : 21:15:07 »

Zdravo,

@Kocka: eno vprašanje - a se ta 'wanna be basset ' slučajno prodaja?
Zasledila sem oglas na Bolhi. 
Sicer - a kdo kaj več ve o tem psu?
 
Hvala Wink
Lp


Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #721 : nedelja, 29.04.2012 : 07:34:40 »

NE  Shocked
Baje se je tale ˝naš˝ celo že malo umiril Cheesy
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #722 : ponedeljek, 30.04.2012 : 13:00:43 »

Rolfi, ki je nevemzakaj še kar na bolhi je že približno dva tedna pri mojih prijateljih, ki imata že izkušnje z baseti. Lani ju je zapustila 13 letna basetka in je tale mulc prišel v najboljše možne roke Smiley Bomo še kako slikco probali zrihtat.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #723 : sobota, 18.08.2012 : 09:37:29 »

Pozdravljeni!

Slučajno sem na Bolhi opazila oglas, kjer nekdo podarja 8 letnega Basseta ... revež v cvetu starosti pa najbrž nima ravno veliko možnosti, da bi kmalu dobil lastnika. Pa sem se spomnila na vas, ki ste ljubitelji pasme in morda poznate koga, ki bi ga vzel k sebi.

Kogar zanima, naj pogleda v iskalniku Bolhe, ker se mi zdi, da ne smem oglasov objavljat  Huh Lips Sealed

Meni so bili vedno zelo simpatični in zdej imam "čistokrvnega mešanca", ki je sicer bolj klo-basset a je zame najlepši pes na svetu  Wink
Logiran
davor63
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #724 : četrtek, 25.08.2016 : 09:54:38 »

Nisem sicer prebral vseh postov, ampak moje izkušnje z bassetom so samo pozitivne! Imel sem bassetko, ki je dočakala točno deset let! (Skoraj do dneva natančno). Ni imela nobenih problemov s sklepi in ni res, da bi bil tako hitro invalid! Moraš pa paziti, ker nima ključnice. In tudi v rani mladosti - mi smo takrat še živeli v bloku v 2. nadstropju in smo jo vedno (do 9 mesecev) nosili gor in dol na potrebo! Nič ni hodila po stopnicah! Umrla pa je zaradi odpovedi ledvic stara 10 let!!!
Basset je zelo poseben pes! Ni za začetnika, ker ga lahko hitro nadvlada. In tudi (kot pravijo) "nakavčni" pes ni! Zahteva pa kar veliko gibanja.
No, naša bassetka je bila, skoraj bi rekel, "počlovečena" - vse je razumela, če ji ni kaj odgovarjalo, je "povedala" nazaj. Je pa res, da v mladosti moraš ZELO paziti, da se hrbtenica ne obremeni preveč!
Logiran
davor63
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #725 : četrtek, 25.08.2016 : 09:56:16 »

No ja, 13 let je pa res že ZELO lepa starost za basseta!
Logiran
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines