mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 00:02:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 347538 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #30 : ponedeljek, 23.08.2004 : 14:41:31 »

Biscut, neverjetno luškana mala zverinica. Upam, da je užival v dopustniških norijah. A ma on rad vodo? Al gre tud on samo do "kolen"?  Smiley

No, sm prov vesela, da sm zdej vidla celo pasjo družinico. Še posebno, ker ste praktično edini v Sloveniji.

lp
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #31 : ponedeljek, 23.08.2004 : 15:32:35 »

Ja Arieb, sva z Arijem preživela par igralnih uric (pa še jih bova) s psičko te pasme iz tvoje vzreje po imenu Bagi, tako da sem kar seznanjen. Zanimiva pasma, prikupna. Burno spremlja dogajanje okrog sebe, opozori na vsako premikanje, čeprav je včasih prav smešno, ker velikokrat kaj prepozno opazi, tudi po par uric zamuja  Cheesy Cheesy , potem pa naredi cel halo, vik in krik  Shocked. Samo šlatati se pa res ne pusti kaj preveč, sem dobil opozorilni čavsek po prstkih Grin Zelo zanimivi so tile karakterji pasm ni kaj!
Saj ne vem, ampak vseskozi mi hodi po glavi, da se je ta pasma že kar nekajkrat pojavila na filmskem platnu? Ali pa risanki? Samo nisem pa siguren ali se mi samo dozdeva.
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #32 : ponedeljek, 23.08.2004 : 19:51:08 »

Arieb,hvala za slikici Grin,upam da ti bo ratalo dati še kakšno novejšo Grin! Naš Bis se je danes drugič povzpel na Slavnik(primorski triglav Cheesy)!! Drugače pa Bis ne mara ne morja,ne sladke vode,v vodo gre pa le takrat ko mu je vroče in to samo do kolen Grin! Ima pa rad čofotanje v domači banji,to sem ga jaz naučila in sedaj kar sam skoči v banjo in iz nje Grin!! Neumnosti se najprej nauči Tongue,ne ne je zello priden kuža

Ory lepo da ti je všeč naša pasma,in upam da se boš res odločila za to pasmo Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #33 : torek, 24.08.2004 : 07:41:28 »

Ecco obljubljeno poročilo:

V nedeljo, 22.08. je BeIRA na rastavi v Sacileju je premagala največ – premagala je samo sebe Cheesy! Po več kot letu dni razstavnega mirovanja, po kotitvi, po operaciji konec januarja (ljubitelji poznate zgodbo o zlomu, rezanju, brušenju, ploščicah in šraufkih…) je bilo veselje ob oceni, ki jo je dobila v klasi »privata« ali ti. »izven konkurence«, neizmerno in sem ga popolnoma izenačila z veseljem ob osvojenem naslovu evropske prvakinje. Poleg strahu, ki sem ga imela ob njenem nastopu, je trenutno še v »poletnem bikiniju«  Wink

Poglejte, kaj je zapisano:
- 7 years
- excellent heah
- correct dentition
- dark eves
- small well caried ears
- correct body with straight top-line
- good bones
- excellemt mouvement
- nice coat

Kar ne morem verjet, posebej me je navdušuje točka 8. Smiley
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #34 : torek, 24.08.2004 : 10:25:49 »

Vse čestitke! Še posebno po vsem tem kar si napisala. Nisem vedla, da je bila kužika poškodovana  Cry

Želim vama še veliko uspehov!!!

lp

p.s.: midve z mojo kužo pa se ta teden pripravljava na Soboto in najino pro Agility tekmovanje....
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #35 : četrtek, 26.08.2004 : 13:33:42 »



JESSY: sedaj te bom še jaz oblegala s prošnjami o kakšni, slikici, da jo daš gor… Če je na netu jo zanm tudi jaz dat, ampak na net je ne znam!


No problem.  Wink Grin Grin Tongue Email imam v profilu.  Wink Tongue


ČAW
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #36 : četrtek, 26.08.2004 : 19:26:21 »

ORY, jaz že držim pesti zate, za jutri, z TVOJO PRVO TEKMO!

CHRIS, šiperke je res pravi "glumac", tudi iz drugiv virov sem slišala, da je že večkrat nastopal, konkretno pa vem za film , ki je bil nedolgo tega predvajan na TV Koper (bom drugič napisala naslov) in ga je celo mož uspel ulovit v zadnejm delu, žal opa ga jaz nisem, ker sem bila (menda) na Gorenjskem (vikend - Hrušica).

JESSY, že vnaprej hvala Cheesy

Obvestilo za vse tiste, ki imate šiperko in morda razmišljate o zamenjavi avtomobila: samo usnejnih sedežev ne!
Danse smo šli z enim takim avtom (na "srečo" ne našim) proti LJ, sem mislila, da si bodo polomili noge, zobe, glavo... drsi! brisača gre kar dol ob vsej tej energiji, ki sta jo dva shipp sproščala. Torej, ne usnja!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #37 : četrtek, 26.08.2004 : 19:39:46 »

Pa saj je vseeno, ce je usnje.  Wink Bagi se itak ne vozi na sedezih! Grin Malo je zadaj na polici, malo v boksu, najvec pa na Kajini glavi ali mojih kolenih. Zakaj pa mislis, da ne nosim kratkih hlac?  Grin lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #38 : petek, 27.08.2004 : 08:13:07 »

No,usnjeni sedeži so prav fajn Grin,naš Bisko se je vozil v Peugotu 407(žal ni bil naš Undecided) in je itak bil na brisači in sploh ni vedel,kje je!! Se zdaj diši njegova brisača po usnju!! Grin
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #39 : petek, 27.08.2004 : 20:12:32 »

najvec pa na Kajini glavi


Kaja je sigurno vesela, sigurno prav sproščujoče deluje nanjo! Grin

Sem se komaj nehal smejat, pa sem se spet moral, ko sem prebiral zadnje 3 poste. Zdaj pa grem malo zadihat  Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #40 : petek, 27.08.2004 : 20:43:35 »

Chris, ti pejt kar malo dihat, ja!  Grin
Kaja bi obcasno potrebovala psihiatra, recimo takrat ko kaj vneto ovohava, Bagi pa pritece 100 na uro direktno vanjo. Jasno, da ima Kaja za svojo starost se cisto dobre reflekse in je Bagi v trenutku na hrbtu z vsemi stirimi v zrak. Tocno minuto kasneje mala zverina celo finto ponovi!  Cheesy Cool Do danes je se ni izucilo, pravzaprav je svoje spretnosti izpilila do te mere, da vcasih Kajo kar preskoci, da se izogne njenim zobkom. Kaj vse bi storila za malo pozornosti! Wink

Njena zadnja pogruntavscina je, da Dona odzene v pesjak.  Roll Eyes Ko se recimo vracamo s sprehoda in Don ves vesel tece cez dvorisce proti pesjaku, Bagi tece za njim, malo po desni, malo po levi in zraven bevska. Don ponavadi pospesi (verjetno se jo hoce znebiti) Bagi pa misli kako dobro ga obvlada. Roll Eyes Roll Eyes Zdaj jo moramo samo se nauciti, da bo zaprla vrata od pesjaka za njim, potem pa presedlamo na ovce. Grin
Pa se bi lahko pisala in pisala...sem ze povedala kako se hodi kopat v svojo skledo z vodo kadar je sama doma? No, o tem kdaj drugic! Chris, se vidimo na razstavi? lp
Logiran

Chris
gost
« Odgovor #41 : sobota, 28.08.2004 : 01:04:28 »

Kaj se vse ti naši psi ne spomnejo, svašta   Grin Smiley

Kaja, če mi ga uspe jutri do frizerja spravit ja, drugače pa ne, vsaj v ringu ne Wink

Hehe usnjeni sedeži....  Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #42 : sobota, 28.08.2004 : 08:12:41 »

Lahko se dobimo ze ob 7 pa ga Bagi sfrizira! Wink

Se vidimo! lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #43 : sobota, 28.08.2004 : 09:41:38 »

Ooo, Chris, super da se vidimo in spoznamo! Bom prišparala Cheesy za pijačo. Sem se spomnila, da je bilo s tvoje strani enkrat napisano nekako tako "...... se oddolžim." (saj veš, menda za neke izpise kužkov iz kataloga).

Kaja, kar se tiče spravljanja ovc, bi ti pa kar predlagala, da začneš. Mislim, da bi bila zelo uspešna (spomni se na besee ge. Wedelle in navedbe, da bi se ob schipp border-koliji lahko.... (ne smem napisat skrili, ker bi me potem "linčali").

Biscuit, včeraj sem te videla se sprehajati po Luciji - od daleč, z daljnogledom (sem bila pač pri sestri v 5. nadstropju in predaleč, da bi stekla tja dol). Kako lepo, ponosno in aristokratsko si dvigoval nogice - predrasno!

Ory, je bilo včeraj simpatično na tekmi?
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #44 : sobota, 28.08.2004 : 12:31:44 »

No,Bagi pol počne iste stvari ko Bis!! Zdaj se je Bis navadil da po sprehodu sam skoči v banjo in čaka da mu natočim vodo da si bo hladil tačke Grin!!!

Arieb,kar res si me vidla,sem lepa,a??? Danes sem šel z mojim skrbnikom,Niko in Sebastjano na Slavnik,veš kako sem užival!! Grin Bon tudi tebe bom peljal če boš želel Grin!!!
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines