mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 17:37:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 347508 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #90 : torek, 14.09.2004 : 13:07:14 »

Čestitke!!!!
Očitno so vaši kužki zelo uspešni. Zanima pa me, s kje je bila uvožena Beira...... predvidevam, da ni slovenska vzreja.

In pa še to... kako vaše Schpperkice prenašajo, če so nekaj ur same doma (na žalost mamo vsi službe ali šole, ki terjajo vsaj par uric odsotnosti). Moja je v mladosti kar protestirala in marsikaj zgrizla, sedaj pa je popolnoma navajena in mirno počaka in spi v svoji posteljici dokler se ne vrnemo.
lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #91 : torek, 14.09.2004 : 16:33:10 »

Ory,Schipperka nima rada da je sama Undecided!! Ampak mi še enkrat nismo imeli problemov,Bis je zelo priden in zna zelo pridno počakati Grin!! Ima pa takrat omejen prostor,pri nas je takrat v jedilnici in v kuhinji!! Uničil ni še nič Grin,pa tudi polulav se ni nikoli!! Tako da s tem ne boš imela problemov Grin

Pa še to Beira je kot vem uvožena Grin iz Italije,ne vem pa iz kje Grin
Logiran
stela
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #92 : torek, 14.09.2004 : 17:15:15 »

Lep pozdrav!

Mene pa zanima, če bo kdo od vas na razstavi v Mariboru? Bi vas rada prišla pogledat.

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #93 : torek, 14.09.2004 : 18:23:52 »

Ory - Beira je rojena v Italiji (Leno, med Brescio in Lago di Garda), mama je francozinja (Lesly-Ieny...) očka pa iz Belgije (Toupino ...), Bon (za nas: Bonči) pa je sin od Beire. Vzreditelj od Beire se ne "ukvarja" več s šiperkami Cry

Doma so prav pridni! Za naša dva diamantka lahko rečem, da ne naredita NOBENE neumnosti in s tem ne pretiravam. Pri Beiri sem si vzela dopust, da ji bom povedala kaj sme in kaj ne, in sploh ni bilo potrebno, oz. ni bilo prilike, ker ni delala nič narobe. Bon pa tudi ne. Na začetku je bilo (kot je tudi napisal Biscuit) malo onejen na kuhinjo in jedilnico (ker so tam ploščice), pa ker sta 2 psa, a ni naredil nič Cheesy. Sedaj sta skupaj in lepo počakata. Ne pogosto, ampak znata biti pridna tudi od 8 ure do 16.30, ko pridem iz službe, brez kaj ušpičiti!!!

V MB bo BON in BEIRA, pa tudi BAGI. Za sosede A, H ali I ne vem. Pridi Stela, da se ti pokažemo.
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #94 : torek, 14.09.2004 : 18:38:25 »

Schipperke so popularne!!!!! Grin
vsi nas bi radi videli,pobožali(čeprav se ne pustimo Grin),lepo lepo!!!!!
Oboževalci navalte!!!!! Grin
malo heca ne škodi,ne Grin
Logiran
stela
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #95 : torek, 14.09.2004 : 20:55:19 »

Zanima me še ali ste na sporedu v soboto ali nedeljo?

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #96 : sreda, 15.09.2004 : 08:25:04 »

Ory, ceprav sta Bon in Bis cisto pridna ko sta doma, pa zal to ne velja za Bagi. Pa ne da je kaj narobe z njo, ampak midva s fantom sva jo premalo puscala samo. Zdaj popravljava za nazaj. Ko je bila majhna sva jo puscala samo v ograjici, potem pa se je zacela lepo obnasati in sva ji zaupala najino spalnico (ker obozuje najino posteljo  Grin). Po nekajkrat polulani postelji, pozrti prevleki in vedno politi vodi, jo zdaj spet dajeva za ograjo. Bomo videli kako bo napredovala. Pocasi jo bova navajala, da bo sama tudi 6 ali vec ur. Tudi moja starejsa psicka ni bila nikoli od zacetka sama vec kot tri ali stiri ure, pa se je kasneje prav lepo navadila. Tako, da tudi za Bagi ni vse izgubljeno! Cheesy

stela, na vrsti smo v nedeljo. Kar pogumno, samo ne pozabi na priboljske! Grin lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #97 : sreda, 15.09.2004 : 08:54:38 »

"Oh, kako sva si različna...." (to je ena pesmica)

Nič priboljškov za naša dva "bandita" - jaz jih učim, da ne smejo od drugih jemat (to mi seveda bolj slabo uspeva, a ni še za potencirati Grin).

Ja, kar se tiče biti sam doma, je Bagi malo drugačna, jaz temu rečem: razvajena Wink. Mi gremo z našimi (in lepo pridno čakajo) na barko, v hotel, na smučanje, na trajekt, v avto... vsepovsod so z nami in vsepovsod tudi znajo počakati kar nekaj časa, če je potreba.
Logiran
stela
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #98 : sreda, 15.09.2004 : 09:08:26 »

Mislim, da si bom vzela nekaj časa in vas prišla pogledat v nedeljo. Če bom imela Sana zraven, priboljškov ne bo manjkalo, bo pa jih verjetno zmanjkalo Wink (če hočem, da me San kaj uboga Grin).

Arieb bom spoštovala tvojo željo glede priboljškov.

Se vidimo!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #99 : sreda, 15.09.2004 : 10:41:21 »

No, to je pa več časa kot sm pričakovala. Moja kuža je namreč sama največ 4 ure, ampak mislim da bi zdržala še veliko več. Samo priložnosti še ni bilo.
Po moje je vse odvisno od vzgoje in navajanja v rani mladosti. Takoj ko mladička dobiš. Našo smo malo preveč razvajali (tako kot Bagi), pa smo mel potem nekaj problemov. Spala je na mojem povštru v postelji!!!  Cheesy  No, ampak vse se da rešit.
Močno upam, da si bom tud jaz že uspela ogledat vaše kužke v živo. Žal sem Trbovlje zamudila, MB je pa tud malo daleč (pa sej bi šla tudi tja, pa mam v Pon. izpit  Angry ).
No ja, pa sej boste sporočili, ko bo spet blizu Ljubljane.

lp

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #100 : sreda, 15.09.2004 : 11:22:06 »

Stela, mojo Bagi lahko futras kolikor zelis (sploh potem ko bo ze prisla iz ringa). Itak je taksna mala suhica in ji nic ne skodi. Pa se na tujce jo navajam in brez priboljskov pac ne gre.  Wink Pa brez Pie tudi ne! Grin

Arieb, jasno, da je Bagi razvajena. A sva ti slucajno kdaj obljubljala kaj drugega? Grin Wink Wink
Sicer pa tudi ona pridno pocaka recimo v avtu, vendar jo dam v boks, ker ce ne jo zanima vsako premikanje, kar potrdi tudi z lajanjem. V boksu pa je pridna, prav tako za ograjo. Vcasih imam obcutek, da se v vecjem prostoru ne znajde najbolje, da jo je bolj strah, ce je sama. In potem pocne neumnosti! Grin lp
Logiran

Chris
gost
« Odgovor #101 : sreda, 15.09.2004 : 14:03:25 »

Kaja, tvoja Bagi ni nič drugega kot pa 'tprava gaunrka'  Grin Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #102 : sreda, 15.09.2004 : 14:55:15 »

kaja tvoja Bagi pa kar špiči Grin,je prava mala razvajenka Wink
No,Bis pa je za počakati zelo priden,čeprav mu ni najbolj po volji,ma zdrži Grin!! Tako kot je napisala Arieb"z nami gre vsepovsod,tudi v restavracijo(če nas seveda sprejmejo Grin)....
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #103 : sreda, 15.09.2004 : 16:48:35 »

Hvala Chris za zelo nazoren opis!  Grin Tisti, ki poznajo Bagi ze vedo kaj pomeni! Moras pa priznati, da te je kar lepo sprejela. Sicer res s pomocjo priboljskov, ampak bolje kot nic!

Logiran

stela
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #104 : sreda, 15.09.2004 : 16:55:30 »

Lep pozdrav!

Zanima me, če kdo od vas trenira agility?

lp
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines