mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 01:07:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: MAIK, frajer božičnega večera
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: MAIK, frajer božičnega večera  (Prebrano 36092 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #15 : ponedeljek, 25.02.2008 : 07:42:55 »

če me je zafrknil!!! Angry
prej se mi je kazal v drugačni luči Grin srček, priden, tih, miren, hvaležen... Roll Eyes
 Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #16 : ponedeljek, 25.02.2008 : 09:46:43 »

a mi ni mogel nihče povedat, da je MAJHNE PSE HUDIČEVO TEŽKO UČIT MANIR?!?!


A bejž no? Zakaj bi bilo pa tebi kaj lažje?! Grin Tongue Smiley

lp, Katarina
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #17 : ponedeljek, 25.02.2008 : 09:54:03 »

Xena, nisi fer- a vedela si, da je z majhnimi težje?! Shocked grrrrrr!!!
ja, kolikor toliko zna sedi, pa mogoče tačko (če se mu posreči), kje je še prostor, ali pa kakšen poleg?! Shocked

očitno pa nima ravno najprijetnejše preteklosti... če mu dam jest v kuhinji vsake toliko časa zbeži z nje, ker očitno moje kretnje pospravljanja smatra kot ??
enkrat sem ponesreči brcnila pasjo skledo, tulil je kot bi njemu kaj hudega naredila.
revček in barabica- mogoče je dvojna osebnost Grin

p.s. nihče ne ugane, da je bil kdaj poškodovan, sploh ko zraste dlaka Smiley (no, ja, razen če se bo kdo zapičil v nesorazmerje telesnih mer Wink )

lp

aja, klovn pa je- danes zjutraj se je pretegnil s sprednjimi tačkami in kar naenkrat se je prevrnil Grin

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #18 : ponedeljek, 25.02.2008 : 09:58:32 »

Xena, nisi fer- a vedela si, da je z majhnimi težje?! Shocked grrrrrr!!!


Mah kje pa - moji so taki srčki, lupčki, pridni, vdani in do konca hvaležni, ha ha!!!

Glede strahu - ja, to je cela mreža situacij. Konan se recimo panično boji daljinca, ne me prašat zakaj. Xeno zadane skoraj kap, če v sobo prileti muha (se gre skrit v garderobno omaro), itd.....

lp, Katarina
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #19 : ponedeljek, 25.02.2008 : 11:27:54 »

Glede strahu - ja, to je cela mreža situacij. Konan se recimo panično boji daljinca, ne me prašat zakaj. Xeno zadane skoraj kap, če v sobo prileti muha (se gre skrit v garderobno omaro), itd.....

lp, Katarina

Hej Katarina, potem se ti lahko povsem varno počutiš v udobju svojega doma Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #20 : ponedeljek, 25.02.2008 : 12:17:51 »

Hej Katarina, potem se ti lahko povsem varno počutiš v udobju svojega doma Cheesy

Aha, si lohk misliš. Tongue Roll Eyes

lp, Katarina
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #21 : ponedeljek, 25.02.2008 : 15:52:18 »

Hehe,smešni so te naši psi, ki se bojijo nečesa, ne da bi mi vedeli zakaj. Jaz imam svojega že od 2 mesecev starosti naprej, torej vem, da nima za kaj imeti podlage, da se panično boji,da ga bomo kje pustili. Če ga samo za dve minuti privežem pred trgovino, je že cel halo, če me ne vidi čez okno od trgovine. Ko pa pridem ven, pa tako cvili, kot da je bil cel teden tam privezan in me ljudje čudno gledajo. Se očitno boji da ga bomo pozabili, pa ga nismo nikoli nikjer. Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #22 : ponedeljek, 25.02.2008 : 17:54:27 »

...Se očitno boji da ga bomo pozabili, pa ga nismo nikoli nikjer. Grin
Ja saj, če se ne bi drl, bi ga ziher pozabili Tongue Roll Eyes Hecam se, moj je namreč isti. Celo v primeru, da eden z njim zunaj počaka, se bo pa za unim, ki je šel v trgovino, drl Grin

Maik, frajer, sem vesela da imaš Tejo, Oxo in Tayosa. Srečnež si, oni pa seveda tudi Grin Tongue

Logiran

Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #23 : ponedeljek, 03.03.2008 : 23:33:53 »

Maik je na črno že drugi teden po par dni z mano v lj...
priden kot najboljši kuža na svetu (no, ja, majhnemu psu primerno- to ni Tayos ali Oxa Roll Eyes ), pridno čaka v stanovanju, ko sem na faksu, pridno počaka pred trgovino, ko zapravljam zase in zanj, brez problema prenese vožnjo z vlakom (prespi Grin ), počaka v predprostoru knjižnice, ko brskam po policah... je že tako priden, da je lahko tudi odvezan kjer ni prometa Smiley
učiva se ignorirat mimoidoče, spoznavava mnogo prijaznih pesjanov, učiva se poleg... Cheesy
sedi že obvladava, ampak kje je še vse ostalo...

edino eno napako ima Tongue njegove dlake so........ grozne!!!!!!!!!!!
takšno posteljo imam, da me je že sram sram
nisem vedela, da majhnim kratkodlakim psom toliko izpada!!!!!!!
p.s. oxi niti približno ne toliko pa jo je precej več kot Maika Shocked

lp
Teja & zlatolisek Maik (hehe, kdo ve zakaj zlatolisek? Grin )
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #24 : petek, 07.03.2008 : 13:20:51 »


edino eno napako ima Tongue njegove dlake so........ grozne!!!!!!!!!!!
takšno posteljo imam, da me je že sram sram


ha ha, poznam.... a maš tako posteljnino, kot bi imela "krzneno"? Jaz moram imeti vse prekrito, pa redno moram postiljati, če ne....  Grin Grin.

lp, Katarina
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #25 : petek, 07.03.2008 : 21:11:02 »

učiva se ignorirat mimoidoče

To bi pa tudi mi morali znati. Posebej, če ima mimoidoči vrečko, ali pa roke v žepu, Ajo kar samo zanese tja.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #26 : ponedeljek, 10.03.2008 : 20:19:04 »

Tako, prejšnji teden sem ga še tri dni tihotapila Lips Sealed, sedaj sem pa spet sama v LJ Cry

Verjetno sem pozabila omenit- frajer je seveda že kastriran, revež, tako mlad pa že dvakrat pod narkozo Roll Eyes

za dlake mi pa res ni jasno?!kaj takšnega še nisem videla- tudi če strepem ali jih ''gladim'' dol ne grejo Shocked
MAlo me je strah kako bo sedaj z njegovo socializacijo- ker me 4 dni v tednu ne vidi, pa ravno v tistem obdobju je Grin, ampak menda bo že priden fant. Sicer bo pa dobil lekcijo o hvaležnosti!!!
Sem pa bila sedaj odsotna tudi čez vikend in barabica je mami zgrizel čevlje!!! Shocked upssssss.... zanimivo- kot bi bil frustriran, ker je navajen, da smo skupaj čez vikend Wink

lp Smiley
Logiran
ninočka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 22


« Odgovor #27 : torek, 18.03.2008 : 14:49:48 »

haha teja to je zato pojedu čevle ker druzga ne dobi  Grin
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #28 : četrtek, 03.04.2008 : 23:34:29 »

hehe, ninočka, pa kaj mu naj če so čevlji boljši od Hillsa?! Grin
bom razmislila, če bi s čevlji ceneje prišla skozi Wink
 od takrat ni zgrizel nič več, ker se zamoti s kartonasto škatlo in malo pogricka moje teniske-vezalke... mogoče mi hoče povedat, da nimam tapravih vezalk in potrebujem nove... kakorkoli že- kregam ga čisto nič, zakaj bi ga, če sem sama kriva, da ne pospravim tenisk Smiley

to je en tako super kuža!!!!
neverjetno se je vklučil v krdelo Cheesy Ostala dva psa ga tolerirata, Maik zganja celo takšne, da se usede/uleže direktno nanju Shocked, da ne govorim o toleranci boljše polovice (čeprav smo se ''zmenili'' za dva pesjana Roll Eyes ), ker je Maik pač na srečo majhen, pa ne pušča dlak (ma ja Tongue ), neopazen, pa ga lahko pod pazduho skriješ...hehe Wink
brezkompromisno je tudi sam pesjanko sprejel moj življenjski stil Cheesy

odpoklic deluje, talanje ljubčkov še bolj Grin

lp
krdelo Grin

Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #29 : petek, 04.04.2008 : 10:33:37 »

to je en tako super kuža!!!!

Res je mega super kužolin. Srčkan za pojest. In priden, ne pa tako kot moj, ki je... Hm.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: MAIK, frajer božičnega večera
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines