mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 05:19:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 187230 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #105 : torek, 26.10.2004 : 06:55:47 »

Čivava:

A mi lahko pošlješ zasebno raje po mailu? ZS mi na žalost noče odpirati, tvojega maila(da bi  ti odgovorila po mailu) pa tudi nimam...  Huh Roll Eyes



Lp
Logiran
rina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 260


« Odgovor #106 : torek, 26.10.2004 : 16:41:41 »

kako kaj tvoja papilonka?? je kakšna možnost da si bila ti dones v city parku?? z tvojo malo???

lp Nina Kiss

Čivava! A je kakšna možnost, da si bila danes zjutraj, malo pred osmo s svojo papilonko v Ljubljani na Viču? Grin Sem šla v šolo in sem videla papilončka, ki je šel nasproti. Čisto bel, samo ušeska in glavo je imel temno. Pa še nek mešanec je bil zraven. Saj bi kaj rekla, ampak sta mi ušle (če si sploh bila ti?), meni pa se je mudilo v šolo.

Lp
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #107 : torek, 26.10.2004 : 17:16:11 »

Ojla!

Rina: Danes ob tsiti uri sva bili z Geri še v postelji sram, tako da to ni možno. Najverjetneje je bil mešanček in ne papillon. V Ljubljani sta še dva papillona. Ena nečakinja od Geri, ki pa ima lise tudi po telesu in ima 4 mesece in en nerodovniški samček, pa mislim, da ima okrog 9 let, kakšne barve pa je ne bi vedela.
Moja mala je še mladiček- ima 1,3 kg in je visoka okrog 15 cm (tako na oko...). Ja pa res po celem telesu bela, le glavico ima temno.

Rincy: sem komaj sedaj zasledila, da si vprašala če me spustijo v trgovino. Seveda me, pa še vsi prodajalci jo počohajo Grin. Ponavadi jo mam v torbi, tako je še bolj smešna ko samo glavo moli ven in se vidi samo ušesa Wink.

Lp!

Logiran
rina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 260


« Odgovor #108 : torek, 26.10.2004 : 17:30:37 »

Aha. No potem pa nista bile vidve. Sem papilone že videla na razstavah pa so bili večji, kot ta danes zjutraj in sem zato (in zaradi barve) mislila da sta vidve. Je pa res da je imel že bolj dolgo dlako in odlakana učesa. Sem pa skoraj 100% da je papilon. Taka velika ušesa in zavihan repek... Mogoče je bil tisti nerodovniški samček. Je pa res da je bilo zgodaj zjutraj in sem tudi jaz še napol spala.

lp,rina
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #109 : torek, 26.10.2004 : 17:40:59 »

Rina: no saj možno je, da je še kakšen nerodovniški papillon v Ljubljani, pa jaz tega ne vem. Rodovniški papillon v Sloveniji je bil zadnjič (pred Geri) vpisan/a v SLO rodovno knjigo leta 1996. Ena samička iz Idrije (ne vem če je še živa, ker bi mela že kar precej let) je imela enkrat leglo- 2 mladička. Samca so kastrirali (vsaj po mojih podatkih), samičko pa (po podatkih Sassy) sterilizirali sedaj, pri mislim da 8h letih. Potem je tu še Lady od Jane B. iz Velenja in ena samička blizu Kranja, ki ima 4 leta in nikoli ni imela mladičkov. No Lady tudi še ni imela mladičkov. To bi bilo to o papillonih (rodovniških) v SLO. Nerodovniških pa nihče popisuje, tako da ne vem koliko jih je v SLO. No pa še lastniki psičke iz Kranja so imeli 4-5 let nazaj prav tako papillonko, ko je poginila so vzeli to.

Lp!
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #110 : torek, 26.10.2004 : 17:45:49 »

Rincy: sem komaj sedaj zasledila, da si vprašala če me spustijo v trgovino. Seveda me, pa še vsi prodajalci jo počohajo Grin. Ponavadi jo mam v torbi, tako je še bolj smešna ko samo glavo moli ven in se vidi samo ušesa Wink.
Lp!

aha Geri je majhna...rine verjetno nebi spustili noter... Grin Wink

počohi Geri

lp Nina
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #111 : torek, 26.10.2004 : 17:52:41 »

Rincy: pomoje tudi ne Grin. Na vsaki trgovini je nalepka, prepovedan vsto psom Roll Eyes, no le v pasje trgovine lahko vstopijo.
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #112 : sreda, 27.10.2004 : 21:45:00 »

LP!
Danes je bil prečudovit, topel dan, ki smo ga izkoristili na najboljši možni način!
http://www.moj-album.com/album/22266/
LP,Miša
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #113 : sreda, 27.10.2004 : 21:52:03 »

sem komaj dočakala slikice.. lepo lepo.. ti boš lahko počasi računat začela za ves tale trud.. potem ti pa še kot zanalašč katea ritko pokaže..   Wink
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #114 : sreda, 27.10.2004 : 21:57:09 »

Uradno razglašamo Mišo za našega osebnega fotografa Grin!
Je pa bil res lep dan, Geri se je pošteno naigrala in nadelala, tako da sedaj počiva. Komaj čaka naslednja srečanja oz. sprehode. Zraven ste vabljeni vsi lastniki podobnih malčkov vseh pasem in nepasem, le da se znajo igrat in niso agresivni. Samo pazite na paparaza Mišo Cool
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #115 : sreda, 27.10.2004 : 22:03:37 »

LP!
Nič hudega, če kažejo ritke. Meni je Gerina najljubša slikca tam, ko je vsa užaljena pokazala hrbet. Drugače pa najhujših "ritk" nisem objavila, če niste opazile. Tiste slike dobite na privat!
In lepa hvala za častni naslov " osebnega  papataza"
LP,MIša
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #116 : sreda, 27.10.2004 : 22:13:27 »

Geri je zelo zadovoljna s slikami. Rekla je edino, da na slikah kjer je sama zgleda ogroooomen pes Tongue Je pa vesela, ker je lepo vidna njena tretja barva, da ji končno ne bodo ljudje več govorili, da je črno-bel pes... Pravi, da se priporoča ponovno za model:)
Rekla je še naj pozdravim njenega malega Grin prijatelja Zorota, pa da se kaj vidita.
Spi kot ubita (hvala bogu ne divja več po hiši Cheesy), no le če pomigam z žogico je takoj pokonci!

So pa res vsi, ki so dobili slike od Geri in jo potem videli v živo rekli: Kaj?? tako majhna je.. na slikah zgleda velika... ja dokler je na slikah sama.. če je Zoro zraven je pa druga zgodba Wink
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #117 : četrtek, 28.10.2004 : 14:03:15 »

ja jaz že čakam kdaj se vidimo naslednjič.., škoda ke gresta z gei vsak vikend domov.  Sad
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #118 : četrtek, 28.10.2004 : 14:06:11 »

LP!
Kaj pa, če naredimo tako, da greš ti domov, Geri pa počaka pri nama v LJ?
LP,Miša
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #119 : četrtek, 28.10.2004 : 14:18:27 »

Missa: probat ni greh pravjo.. ampak tvoj poskus žal ne bo žel uspeha Cool. Geri gre kar z mano k mojima zverinica na počitnice do torka, saj imamo sedaj podaljšan vikend. Si pa vabljena k nama spoznat še ostali dve mrcinici Cheesy.

Lp!
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines