mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 09:59:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 185329 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #15 : četrtek, 02.09.2004 : 09:57:56 »

Kaja: če bi vedela Sad Škoda... a ti si gledala? Kaj so kaj lepega povedali?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #16 : četrtek, 02.09.2004 : 20:33:59 »

Nisem videla cele oddaje, pa tudi poslusala sem bolj z enim usesom!  Grin Nekaj je bilo govora, da v Ameriki pasmi metuljcek in vesca sploh ne locujejo in se v leglih kotijo ali eni ali drugi. Je pa pokazalo nekaj res luskanih mladickov, so imeli take velike uhlje ze pri dveh mesecih! Grin Res simpaticna pasma. lp
Logiran

Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #17 : nedelja, 05.09.2004 : 16:59:40 »

no kaj je zdaj novega s tvojim metuljčkom?
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #18 : nedelja, 05.09.2004 : 18:34:54 »

Moj metuljček čaka da dopolni 8 tednov Grin Vzrediteljica mi je potrdila da je mala rezervirana zame, papirje je že dala delat, tako da ostane le čakanje Tongue
Datum ni še dorečen, mi pa že komaj čakamo da spoznamo malo kepico in njene vzreditelje Cheesy
Ko bo pa doma jo takoj poslikam in prilepim slikice Wink

Lp!

PS: ime ji je Geraldine... imate kakšen predlog za ljubkovalnico, ker je ime malček predolgo sram
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #19 : nedelja, 05.09.2004 : 18:40:56 »

pejt čimprej, ker je 2 meseca že več kot dovolj. da ne bo predolgo tam. pa poročaj hitro.. pol bi jo pa rada vidla če lahko. ke pvič slišim za to pasmo.

lp,
urša
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #20 : nedelja, 05.09.2004 : 18:45:41 »



PS: ime ji je Geraldine... imate kakšen predlog za ljubkovalnico, ker je ime malček predolgo sram

Če misliš okrajšavo potem Gery, mah neki izpel iz imena.  Wink
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #21 : nedelja, 05.09.2004 : 21:43:19 »

lahko bi bila gery kot je predlagala jessy lahko pa tudi gera ali pa gercy ali pa kaj podobnega!!

lp nina
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #22 : nedelja, 05.09.2004 : 21:45:02 »

Jeeee, čivava, koncno! Grin Cheesy Grin

Cestitke in cakam slikice Wink

Okrajsava pa je lahko tudi Dina ali Ina.
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #23 : nedelja, 05.09.2004 : 22:13:35 »

ja lahko je gery ali pa gercy kot sta predlagali jessy in rincy, pa pobaj tisti g izgovoit kot ž bo zvenelo bolj francosko. žeri, žercy, aldi, kar hočeš.. ali ima še kakšno ime ali pa priimek?
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #24 : ponedeljek, 06.09.2004 : 13:35:22 »

PS: ime ji je Geraldine... imate kakšen predlog za ljubkovalnico, ker je ime malček predolgo sram
LP!
Moji predlogi: Gea, Goga, Goldy, Gaja,Gina, Geny...
Sama po navadi počakam, da kuža pride v novi dom z imenom, ki ga prinese s seboj, potem pa v kakšnih treh do petih dnevih iz njegovega obnašanja ali karakterja izluščimo kakšno ljubkovalno ime. Ki mu po navadi tudi zelo ustreza. Pomaga tudi, če se zapreš v prazno kopalnico in se delaš, da kličeš svojega psa, ki ti je zbezljal ali te ne uboga.
LP,Miša
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #25 : ponedeljek, 06.09.2004 : 15:00:23 »

Sassy: Nam je vzrediteljica predlagala, da lahko že 17. vzamemo malo (22. ma 2 meseca), ker ne pije več mleka pri mami ampak ne vem.. nekako raje počakam do 2 mesecev, ker baje da ni dobro prezgodaj jemat male od mamice. 27.9 pa ma še drugo cepljenje... no nekako smo se menili za 30. ampak ni še čisto sigurno. Zakaj pa ti misliš, da je bolje da jo vzamemo čimprej?
Glede tega da bi jo rada videla, pa se lahko nekje doviva in imava privat igralne urice s tvojo malo, pa še kom če se bo želel pridružit Grin Grin Je pa Geraldine De Pompadour.
Ljubkovalnic vidim, da se je že nekaj nabralo. Bom pa še vzrediteljico vprašala, če mogoče že ima kakšno ljubkovalno ime na katero je vajena.
Miša: dober ta predlog s kopalnico, bom poskusila, ko ne bo nobenega doma, da ne bo mama v skrbeh kaj mi je Tongue

Bom poročala kako se bo odvijalo Wink
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #26 : ponedeljek, 06.09.2004 : 15:05:16 »

Pa čeprav ni čivava...hehe Grin :Pti vseeno čestitam za malo pikico...Tile metuljčki so tudi pravi cukri...Včeraj sem enega videla in res pravi prikupnež je Grin Grin Grin
čestitke čivava Grin Grin Grin

lp mymy
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #27 : ponedeljek, 06.09.2004 : 15:07:50 »

MyMy: Hvala za čestitke Grin
Čivava pa nam očitno ni bila usojena, saj je po pol leta nismo nikjer dobili Huh Geraldine pa (skoraj) takoj Tongue
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #28 : ponedeljek, 06.09.2004 : 19:44:10 »

ja super se bomo dobili.. komaj čakam. ja jst mislim da če vzameš takoj ko neha sesati je najbolje. 8 tednov= 2 meseca, od Sassy bratec je šel pri 3 in je rabil dalj časa da se je privadil. jaz sem mojo vzela pri dveh in ni bilo nobenega problema. sicer pa pasme ne poznam tako da ne smem bit preveč pametna. sej verjetno bo vse ok.  poročaj o vseh novostih. pa takoj ko jo dobiš slikice in ogled v živo posim. sm že tok firbčna kašna je mala. mymy: ti pa tudi da prideš enkat v lj. in še kdo seveda vabljen, da se dobimo. bi rada vidla tvojga Oryja. lahko tudi takrat ko čivava dobi metuljčico...??
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #29 : ponedeljek, 06.09.2004 : 20:07:43 »

Sassy: tudi jaz jo bom vzela pri dveh mesecih, ampak to bo konec septembra Smiley
Komaj čakam, da se dobimo, da bo mala imela malo pasjo družbico  Grin mymy: vabljena v Ljubljano! Pa vsi ostali tudi Grin
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines