mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:16:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 185777 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #30 : ponedeljek, 06.09.2004 : 20:17:24 »

Jaz bi ji dala ime Žiži! Ne vem zakaj ampak meni deluje kot...ŽIŽI!  Grin lp
Logiran

MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #31 : ponedeljek, 06.09.2004 : 20:34:22 »

Miša: dober ta predlog s kopalnico, bom poskusila, ko ne bo nobenega doma, da ne bo mama v skrbeh kaj mi je Tongue

Bom poročala kako se bo odvijalo Wink
LP!
Čivava, jaz sem to počela vsako jutro pod tušem, dokler nisem videla zgroženih pogledov mojih sosedov. Nikakor se nisem mogla sprijazniti, da  bom morala po ulici vpiti za Zoyo njeno rodovniško ime: Crepesuzet of the Thatch Roof, pa sem pristala na ljubkovalni Žabi. Pod tušem ni padlo drugega na pamet.
In kdaj boš poročala dogodke iz kopalnice?....hecam se!
Še kakšen predlog za ljubkovalno ime: Popy, Popsi, Pixi. Če lahko dopolnim Kajin predlog na Ž potem predlagam Žuža - po zelo dobri madžarski umetnostni drsalki izpred 30 let.
LP,Miša
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #32 : ponedeljek, 06.09.2004 : 20:39:27 »

Kaja: Moja psička Kaja je ljubkovalno Žiži, to pa zato, ker mi je kot ena francoska damica. Je kot da bi bila vedno nališpana. Glavo ima svetlo rjavo, okrog oči pa črno črto, ki se potem razpotegne do ušesk, pa še obrvi ma temno rjave, pa je pol kar Žiži Grin Grin
Miša: Ime tvoje Žabice je pa res malček preveč dolgo  Grin Grin da bi kričala za njo. Preden bi izgovorila kdo ve kje bi že bila Tongue
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #33 : petek, 17.09.2004 : 19:13:33 »

čivava, že kaj novega o metuljčici? se velikokrat spomnem nate, pa me zanima kako poteka zadeva...  upam da jo dobiš čimprej in brez zapletov..
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #34 : sobota, 18.09.2004 : 14:14:33 »

Ojla!

Mala je prestala prvo cepljenje in sedaj čaka še na drugo. Med cepljenjem nič ni jokala, jokala sta le dva bratca (vzrediteljica je rekla, da so samčki ponavadi bolj boječi Grin). Z vzrediteljico sva stalno v kontaktu preko mailov in SMSjev. Mislim, da bo oktobra (na začetku) že pri nama Grin Grin Grin. Seveda pa takoj ko jo dobim poslikam malo in jo pokažem še vam Wink da se malo považiva.

Lp!

Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #35 : sobota, 18.09.2004 : 15:27:16 »

LP!
Mala slikca, da bo čakanje krajše!
http://www.foto-ljubimac.com/foto/albums/userpics/10039/Utravi2.jpg
Upam, da bo slika vidna. Na žalost kužika nima pedigreja.
LP,Miša
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #36 : sobota, 18.09.2004 : 18:21:05 »

Missa: ful je luškana! Glede pedigreja pa- na češkem dobiš papillona okoli 300 EUR pa s pedigrejem, ok za to konkretno res ne vem kakšna psarna je (sva samo preko maila kontaktirali), bi se bilo potrebno pozanimati pa to ampak ta kužika brez pedigreja pa verjetno ni bila nič manj Roll Eyes. Škoda... vse se da dobit po zmarni ceni... je pa res, da bo naša, ki je iz priznane psarne več kot še enkrat toliko Undecided.
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #37 : četrtek, 23.09.2004 : 08:19:55 »

http://balkancinology.com/dogs/viewtopic.php?t=494

čivava, če še nisi videla in če razumeš si poglej..  je že kaj novega? september se bliža koncu.. jaz že komaj čakam da vidim tvojo malo..
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #38 : četrtek, 23.09.2004 : 08:21:15 »

a veš da sem brala da naj bi bili nekje daleč nazaj čivava in papilon križana.. sicer nisem čisto vsega razumela.. samo nekaj takega je bilo..
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #39 : četrtek, 23.09.2004 : 12:08:08 »

No tu je še ena zanimiva stran o papillonih:http://www.showpaps.com/index.htm, kjer veliko piše, pa še slikice se dobijo Wink.
Sassy: sem prebrala, res da nekaterih stvari ne razumem, ampak bistvo pa povzamem Grin.
Še nekaj bi rada povedala o pasmi. V nekaterih državah je papillon in phalene isto- oboje je papillon le da ima dve različici. Lahko jih križajo med sabo in tisti, ki imajo pač ušesa dol so potem različica 2. No, pri nas to ni dovoljeno in če bi se v leglu skotil mladiček z ušeski dol (ko se skotijo imajo vsi ušesa dol, ki se potem dvignejo- da ne bo pomote Tongue) ne bi bilo lih ok...
Tako da je potrebno bit zelooo previden pri nakupu v tujini glede standarda v tamkajšnji državi.
Sassy: to o čivavi pa je čisto možno, saj je bil papillon križan z veliko pasmami, tudi s špicem... tako da sta morda čivava in papillon v dalnjem sorodstvu Wink
No 30. gremo po papillonko, kdaj pridemo domov (bomo malo bivali še pri vzrediteljici Grin in se igrali z vsemi njenimi papilloni, pa videli bomo še 3 tedensko papillonko Shocked...) pa še ne vem, tako da boste za slikice morali malo potrpet Grin

Lp!
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #40 : četrtek, 23.09.2004 : 12:10:18 »

LP!
A mi spadamo pod ostale???
LP,Miša
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #41 : četrtek, 23.09.2004 : 12:13:06 »

Ups, ušel mi je citat, pa nimam več možnosti popravljanja. Moj odgovor se je nanašal na čivavino vabilo s prejšnje strani!
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #42 : četrtek, 23.09.2004 : 12:23:40 »

Missa: Seveda si vabljena tudi ti (tvoji dve marcini Grin pa lahko še malo počakata da malčica zrase, ker bi jo kap ob pogledu na dva oooogromna psa sram). Ko pa bo malo zrasla pa gremo lahko na kakšen sprehod skupaj Wink
Sporočim ko bo doma! Cool
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #43 : četrtek, 23.09.2004 : 12:54:44 »

LP!
Čivava, nič se bat. Kerozinci ostanejo doma! Pridem z eno majhno baterijco.
LP,Miša
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #44 : četrtek, 23.09.2004 : 22:09:07 »

ne Missa jst bi pa rada vidla tudi tvoje...  
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines