mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:31:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Tema: Katran na pasjih tacah
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Katran na pasjih tacah  (Prebrano 5250 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tamara
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 74


« : sreda, 01.09.2004 : 09:30:42 »

Vceraj zvecer sem psicko peljala na sprehod. Hodile smo po novem asfaltu, ki je bil polozen kak dan prej. Padal je dez. Ko smo prisle domov sem se dobesedno limala na tla :-((. Obe smo fasale katran: jaz na cevlje, mala pa na tace. Nisem imela ideje kako naj to spravim dol z njenih tac, ker je bla cist "polimana" :-(((. Tako sem ji po tackah postrigla vso dlako, ki je bila s katranom popacana. Blazinice sem ji drgnila z acetonom, ker je bila to edina stvar, ki ga je malenkost odstranila. Potem sem ji tacke se skopala. Po tem je se dolgo casa cvilila, vendar se ni nic lizala - je mozno, da jo to pece?

Vprasanje pa: s cim naj ji tacke - blazinice scistim, ker imam obcutek, da ima se vedno napacane in jo to moti???

Hvala za pomoc.
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1 : sreda, 01.09.2004 : 13:09:24 »

Ajjjoooojj to ste pa imele srečo...

Najprej je tudi meni padel na pamet aceton  Huh, ki pa je precej agresiven do blazinic...vem, da moja mama za katranske svinjarije uporablja bencin (na cunjah seveda...) da bi pa to uporabla na pasjih tačkah Shocked  Undecided...

Jaz mislim, da bo najboljše če pustiš pri miru in se gresta spehajat kam po mokrem travniku (tek in hoja bo zbrusla stran zadevo) ...večkrat na dan pa bo šlo po moje samo od sebe stran, če tega ni preveč...

Če pa boš še poskušala odstranjevat takoj spiraj sproti s čisto vodo in potem blazinice namaži s kakšno zaščitno kremo (bepanthen al kaj podobnega)
Logiran
Tamara
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 74


« Odgovor #2 : sreda, 01.09.2004 : 13:58:39 »

Sprehod definitivno  Grin,ampak med blazinicami pa ostaja. Mislim, da ji bom tace zdrgnila s tisto pasto, ki jo imajo mehaniki za roke umivat (saj vem kaksne roke imajo). Porocam jutri!
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #3 : petek, 04.05.2007 : 18:33:11 »

Jutri, zdaj je pa že skoraj 3 leta minilo  Sad
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #4 : petek, 23.01.2009 : 17:21:55 »

Pa še skoraj dve dodatni... Cheesy
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Tema: Katran na pasjih tacah
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines