mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 21:25:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: STAFFORDSHIRE BULLTERRIER - čvek
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: STAFFORDSHIRE BULLTERRIER - čvek  (Prebrano 99436 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kalli
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #60 : sreda, 22.06.2005 : 17:29:58 »

Desobediencia, lahko vprašam, zakaj nebi kupovala pri zgoraj omenjenih ljudeh?
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #61 : sreda, 22.06.2005 : 18:12:55 »

Sploh nisem vedela, da je pri nas tudi psarna Staffyjev Shocked. Vidim pa, da vzrejajo tudi Ameriške.

lp
Pri njih dobiš kar češ Wink  Wink Kalli, to je lahko tudi odgovor na tvoje vprašanje Smiley
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #62 : sreda, 22.06.2005 : 18:14:23 »

Sploh nisem vedela, da je pri nas tudi psarna Staffyjev Shocked. Vidim pa, da vzrejajo tudi Ameriške.

lp
Glede na to da so v psarnah rodovniški psi, nevem če bi jim dala ravno to ime Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #63 : sreda, 22.06.2005 : 18:30:34 »

No malo sem preštudirala stran in dve stvari mi ne gresta v glavo. Je Kuba mešanec med AST in APBT? Skratka AmStaff brez rodovnika  Roll Eyes. In pa, kako da ima Sharona, ki je Staffordshire Bull Terrier kupirane uhlje?  Shocked
No, drugače mi je pa Dark Star lep predstavnik pasme. Desobediencia, ti vzreditelje poznaš?

lp
Logiran
Kathy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 28


« Odgovor #64 : sreda, 22.06.2005 : 18:34:25 »

Da ne pozabimo omenit, da so parili ASTxAPBT z AST samcem tako, da je psarna mela nerodovniške mladiče.  Undecided
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #65 : sreda, 22.06.2005 : 18:43:10 »

Citat
Glede na to da so v psarnah rodovniški psi, nevem če bi jim dala ravno to ime

Aja, no potem mi je pa jasno. Sem mislila, da so resni vzreditelji, pa sem pogledala malo stran in mi določene stvari niso bile popolnoma jasne. Upam samo, da ne parijo Staffije in ASTje ker je to (poleg tega, da sploh načrtno mešaš dve pasmi) izredno nepremišljeno. Osebno namreč poznam en primer nekega "genijalca", ki je paril svojo Staffordshire Bull Terrierko z AmStaffom in je uboga reva pri porodu skoraj poginila zaradi prevelikih mladičev.  Cry Angry

lp
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #66 : četrtek, 23.06.2005 : 11:31:17 »

Da ne govorimo se o preprodaji, s katero se na veliko ukvarjajo...
Logiran
kalli
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #67 : četrtek, 23.06.2005 : 15:00:38 »

Preprodaja? A s Staffiji? Sem šokirana...Kar ne morem verjet. Cry
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #68 : četrtek, 23.06.2005 : 15:02:27 »

Preprodaja? A s Staffiji? Sem šokirana...Kar ne morem verjet. Cry

Ce bi samo Staffije, bi bilo se dobro...
Logiran
kalli
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #69 : četrtek, 23.06.2005 : 15:12:11 »

Groza.... Angry
Se lahko ponarejajo tudi rodovniki? Ali poznate te ljudi? Kako pa veste da se ukvarjajo s tem?
Logiran
kalli
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #70 : četrtek, 23.06.2005 : 15:33:13 »

Ali vozijo kužke iz tujine?
Logiran
Gallčica
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #71 : petek, 24.06.2005 : 17:17:31 »

No kakorkoli že, jaz sem zelo vesela, da obstajajo ljudje kot ste vi, ki pomagate, svetujete in opozarjate!!! Hvala!
Logiran
kalli
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #72 : petek, 24.06.2005 : 20:09:03 »

Samo, jaz pa še vedno nisem dobila odgovora. Ali kdo zanesljivo ve, da se ti ljudje ukvarjajo s preprodajo? Jaz namreč nisem tega mnenja. Jih poznam in imam o njih in njihovih psih dobro mnenje...Sicer pa, kje pa piše. da nekdo ki ima psarno ne bi smel imeti tudi recimo mešančka če si ga recimo želi? Ali pa dati svojemu psu kupirati ušesa, če si to želi in če tega psa nima za vzrejo?
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #73 : sobota, 25.06.2005 : 00:50:57 »

Ja, nikjer ne piše da ne smejo kupirati ušes, če jim to paše. Res pa je, da bi se človek vprašal, zakaj kupirati ušesa, če ni popolnoma nobene potrebe? Predvsem pa, zakaj kupirati ušesa pri pasmi, kateri se ušesa sploh ne kupira! Noben resen vzreditelj in pravi ljubitelj te pasme ne bi tega naredil. To je približno tako, kot da bi se nekdo ki ima npr. Labradorca odločil, da mu bo kupiral ušesa, ker mu je to pač všeč. Neka pravila obstajajo in vzreditelji bi se jih še posebej morali držati! Ne samo kar se tiče ušes, pač pa predvsem mešanja dveh pasem in načrtno proizvajati mešance/nerodovniške pse..... in to vzreditelji, ki bi nam morali biti vsem v zgled.  Angry Pa kalli, ljudje sami po sebi  verjamem, da so čisto o.k.  Wink. Jaz jih tako ali tako ne poznam, zato jih absolutno ne sodim (pravzaprav sem šele sedaj, ko ste dali link gor sploh videla da obstajajo), lahko pa sodim to kar sem videla in prebrala na njihovi strani.

lp
Logiran
mike
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 35


« Odgovor #74 : sobota, 25.06.2005 : 09:39:31 »

Ne se preveč prerekat otroci no!! Jst imam enega njihovega mladička in lahko samo rečem, da je CAR!! Full lep in zdrav in ni da ni....!! Videl sm pa tudi skrb, ki jo nudita svojim psem in lahko samo rečem svaka čast!! Imata ogromno psov kateri znajo biti pri nepravilni vzgoji zelo nevarni psi ampak sem se jst in moja hčerkica igrala prav z vsemi kot bi bili moji čeprav so me prvič videli ti kužiji. Prav tako pa tudi sami psi med sabo se full razumejo!! Vsi poznavalci Sttaffordov pa itak veste, da je to ze mal umetnost!! Kar se tiče pa križanja med ast in apbt pa ne vem v čem je problem? Do sedaj še nisem videl junaka, ki bi znal te dve pasme ločiti vizuelno!! Itak imata pa psarno SBT-jev!! Če jima poleg tega paše imeti še kakšno drugo pasmo pač za svojo dušo je pa to njuna stvar!! Poznam pa več takih ljudi, ki hočejo imeti nerodovniškega psa kot pa rodovniškega paač iz preprostega razloga, ker je tak kuža precej cenejši in si ga lahko privoščijo tudi ljudje z manjšimi dohodki kot jih imate pa VI, ki jih obsojate!! 
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: STAFFORDSHIRE BULLTERRIER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines