mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 20:49:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: STAFFORDSHIRE BULLTERRIER - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: STAFFORDSHIRE BULLTERRIER - čvek  (Prebrano 99435 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #75 : nedelja, 26.06.2005 : 13:41:19 »

mike, da ne bo pomote. Tukaj ni govora o IMETI nerodovniškega psa, ampak o VZREJi le tega. Konec koncev imam tudi jaz doma nerodovniško psičko, ki je oh in sploh najboljša  Wink, ampak parila je pa definitivno ne bi.  Je pač sterilizirana in jo imamo kot našega ljubljenča, če pa se bom kdaj ukvarjala z kakršnokoli vzrejo, pa bom za to uporabila temu primerne pse.
Verjamem, da so njihovi psi zelo lepo vzgojeni in da jih imajo radi (čeprav se ljubezen do psov lahko kaže na 100 različnih načinov, ni nujno, da jih vzrejamo), vendar me ne bo nihče prepričal, da rodovnik in vzrejni pregled nista pomembna faktorja pri profesionalni vzreji.....

lp
Logiran
Gallčica
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #76 : četrtek, 30.06.2005 : 11:53:02 »

No spet imam vprašanje in sicer sem na forumu, na internetni strani **** zapazila, da je član odložil nakup kužka ker so pričakovali dojenčka. Tudi nam se bo konec leta  pridružil nov človeški član družine (bom drugič teta Wink), zato me zanima kaj je bolje-nakup psa pred ali po prihodu dojenčka?!? Imam močan občutek, da, zaradi ljubosumja, po prihodu. Ima kdo izkušnje? Je res bolje počakati?

Hmmm...
Logiran
kalli
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #77 : nedelja, 03.07.2005 : 11:10:47 »

Pozdravljena!

Iz svojih izkušenj lahko povem, da imata naša psa tako rada otroke, da ju je zelo težko zaustaviti, ko vidita otroke, pa ni važno al so naši otroci, ali pa od koga drugega. Na vsak način se morata it malo pocrkljat. To je res pasma, ki otroke dobesedno obožuje, tako da težko verjamem, da bi bil lahko pes te pasme ljubosumen na prihajajočega člana. Prej se ga bo razveselil. Mislim, da bi se ljudje ki jih poznam da imajo te kužke doma strinjali z mano glede tega.  Wink

Pozdravček
Logiran
Gallčica
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #78 : ponedeljek, 25.07.2005 : 16:45:08 »

No pred kratkim smo se odločili, da bomo počakali z nakupom psa in sicer kar dve leti-do upokojitve mojega očeta. Zdi se nam, da je tako najbolje, da naš kuža ne bo sam (sedaj smo dopoldne, no vsaj do 14ih odsotni) in mu bomo le tako lahko nudili pravi dom. Takrat bo sicer naš dojenček star dve leti...hmmm...se bomo pa trudili poskrbeti za pravilno socializacijo (vsaj primarno) obeh, tako da bo vse pod kontrolo...no, vse ob svojem času... Smiley
To je sedaj končna odločitev!!!
Bom pa z veseljem prebirala poste na forumih in se učila...
Logiran
Gallčica
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #79 : ponedeljek, 22.08.2005 : 11:16:43 »

Lahko bi že napisali kaj novega o tej pasmi!!! Lastniki, ljubitelji in vsi ostali...
Ve kdo za kakšno leglo? Jaz bi šla malo pogledat mladičke... Smiley
Logiran
AllStar
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #80 : sreda, 24.08.2005 : 12:13:39 »

A mi lohka en pove, jaz se ne spoznam tulk dobr na te pasme, katera vrsta psa je pol tista, tud je en pitbull al kaj ze, k te ugrizne pol kao nemore več spustit ker ga krč. Če mi lohka en pove prosm
Hvala
Logiran
zoey
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #81 : sreda, 24.08.2005 : 12:15:43 »

Kaj pa če bi pisal slovensko,da bi kdo razumel,kaj hočeš vprašat?
Logiran
AllStar
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #82 : sreda, 24.08.2005 : 12:59:48 »

Ah nč puzabi...
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #83 : sreda, 24.08.2005 : 16:12:54 »

Citat
A mi lohka en pove, jaz se ne spoznam tulk dobr na te pasme, katera vrsta psa je pol tista, tud je en pitbull al kaj ze, k te ugrizne pol kao nemore več spustit ker ga krč. Če mi lohka en pove prosm
Prosim če se vzdržite takšnih komentarjev, ker ne vem ali se delate norca ali mislite resno  Huh.....

lp
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #84 : sreda, 24.08.2005 : 18:32:15 »

allstar a nisi rekel, da se zanimas za rotta in da se ne zanimas zato, ker je nevaren. A je naklucje, da se zdaj zanimas za bullterrierja, ki je tudi nevaren in na druge teme kot teme nevarnih pasem se nisi pisal???
Logiran
AllStar
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #85 : sreda, 24.08.2005 : 19:43:27 »

Ni naključje ker se za to pasmo ne zanimam, pač mi je blo dovgčas in se mal bral in sem se spomnil da eni psi ugriznejo in nemorejo več spustiti ker jih krč (zdj nevem kera pasma) pa tud to nevem al drži al ne zato pa sprašujem
Logiran
Daen
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 143


« Odgovor #86 : sreda, 24.08.2005 : 21:14:41 »

Ni naključje ker se za to pasmo ne zanimam, pač mi je blo dovgčas in se mal bral in sem se spomnil da eni psi ugriznejo in nemorejo več spustiti ker jih krč (zdj nevem kera pasma) pa tud to nevem al drži al ne zato pa sprašujem

Pasme, ki se jim ob ugrizu zaskoci/zaklene celjust ne obstajajo. So zgolj urbani miti.

Ko si se vclanil na forum mojpes.net si potrdil da se strinjas s pravili uporabe. Eno od njih pravi:

- Uporabnik ne more brisati ali popravljati sporocil. Tako osnovni kot tudi internetni bonton velevata, da se pri pisanju potrudimo najbolje kot znamo. Zato se od piscev pricakuje, da bodo pisali slovensko (ne tako, kot govorite na ulici ali v kaficu) in da bodo pred oddajo sporocila le-tega se enkrat prebrali in popravili napake. Neberljiva sporocila bodo izbrisana.

Pri tvojih bodocih objavah sleng zamenjaj s slovenscino, ali pa bodo sporocila izbrisana.
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #87 : sreda, 24.08.2005 : 21:24:48 »

Pasme, ki se jim ob ugrizu zaskoci/zaklene celjust ne obstajajo. So zgolj urbani miti.

a ni andariell na mojpes.com-u to teorijo zavrgel? Da se psu dejansko lahko celjust zaskoci? Ne vem v kaksnih primerih, ampak njegova pisanja so bila dobro argumentirana.
Logiran
Daen
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 143


« Odgovor #88 : sreda, 24.08.2005 : 22:17:10 »

http://www.badrap.org/rescue/myths.cfm
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #89 : sreda, 24.08.2005 : 22:21:07 »

Mislim, da je bil ta mit za buldoge vendar nevem ce je res.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: STAFFORDSHIRE BULLTERRIER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines