mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 28.05.2024 : 21:28:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Merlin
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21   Dol
Natisni
Avtor Tema: Merlin  (Prebrano 51579 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #225 : ponedeljek, 21.09.2009 : 18:33:35 »

Merlinčica Kiss Kiss
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #226 : ponedeljek, 21.09.2009 : 19:18:31 »

Obesity drzi tezo (nekje med 8-9kg), Light ne deluje oz. se macka - od kar jo imam - po vsem (razen Obesity) redi oz. pridobiva na tezi, tudi po  vet. verzijah neutered cat.


Zanimivo; Light je pri maminih mačkah 100% deloval, moj Rocco je tudi shujšal eno malenkost, Byron pa niti malo(mi ni bilo jasno zakaj)  Undecided.
Če se ne motim,so Obesity malo večji briketi, ki pri nas ne grejo v promet.
Me zanima,če so kakšni sensible- light briketi-se bojim,da mi bo po kakšni drugi light verziji Byron spet bruhal.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #227 : ponedeljek, 21.09.2009 : 19:43:32 »

dejte no, nesramneži - samo na špehec ste se sfokusirali! Angry Angry Angry

Kaj pa vsa tistale nežnost, milina, pripadnost, ma ena sama čista ljubezen, ki jo simbolizira Merlinin objem? A?
 Cheesy

Fletna maca. Kiss
Ja, pa res! Meni deluje takooo skulirana, mila in nežna, kot en mali Buda Kiss
Lubica, če te bo še kdo osiral in obiral, bomo v Sindikatu samo in posebej zate eno sekcijo "Big cat" odprli Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #228 : torek, 22.09.2009 : 17:43:37 »

Me zanima,če so kakšni sensible- light briketi-se bojim,da mi bo po kakšni drugi light verziji Byron spet bruhal.

sensible vsaj pri rc pomeni visoko vsebnost proteinov in ne poznam macke, ki se ne bi vsaj za pol kg zredila po sensible. Sem samo 1x kupila in so sli vsi gor za 1 kg poleg tega sta mi dve bruhali vsak 2. dan.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #229 : torek, 22.09.2009 : 17:59:09 »

Po sensible so šle pri nas kile gor, gor, gor... pa še ful so žrli in še več bi!!!!  Roll Eyes
Zdaj kombiniramo RC Light (bljak Tongue), FIT 32 in SCH Sterelized&Overweight, pa smo samo "malce" (pre)debeli...




Tole pa res še moram:
Gargamelca, vaš bivši muc Sonček (ali po domače zdaj šunka Roll Eyes) se ti RES LEPO zahvaljuje za tole slikico!  Kiss
(sem mu morala - božčku shiranemu - takoj nasut ŠE mal' briketkov... je namreč ugotovil, da ON niti pod razno NI takooo debel, da bi moral "dietirat"!)  Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #230 : torek, 22.09.2009 : 19:29:14 »

Merlin,  Kiss  - prava lepotica si!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #231 : torek, 22.09.2009 : 21:05:45 »

Jst sem lihakr ugotovila, da je stara (ze) 2 leti (!!!!!!) oz. 2 leti in 2 meseca, ce smo natancni  Shocked Shocked Shocked Koliko so ze potem drugi macki stari! Bom kar nehala stet...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #232 : torek, 22.09.2009 : 21:14:40 »

Merlinka, res si lepa muca in zelo podobna eni muci, v bistvu identična, ki je tudi predebela. Stara 13 let in se komaj premika. Matra jo že vse po vrsti in počasi se bo treba posloviti od nje. Res upam, da vam uspe vsaj malo zmanjšati kile, ne se vdat.    
Pa vse najboljše  Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #233 : sreda, 23.09.2009 : 12:20:30 »

Se mi zdi da zadnja leta med mački razsaja ena huda viroza "debeloritis" ali drugače tudi "bauchgranditisGrin Grin Grin

Ena moja ima tudi 6 kg in z RC Light in Obesity glih komaj držimo težo...zdaj ko sta prišla še dva malčka pa itak spet raste, ker jih ima vseh 5 manijo jest vsaka od vsake hrano...se kar menjajo in obhode delajo pri vsakem obroku  Cheesy

Solidarnost pa taka  Roll Eyes Grin

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #234 : petek, 25.09.2009 : 19:42:00 »

Jst sem lihakr ugotovila, da je stara (ze) 2 leti (!!!!!!) oz. 2 leti in 2 meseca, ce smo natancni  Shocked Shocked Shocked Koliko so ze potem drugi macki stari! Bom kar nehala stet...
Gargamel, mene pa nekaj zanima. Glede na to, da je gospodična Merlinka stara 2 leti in (predvidevam) da je tudi ona imela tipično najstniško "suha glista" fazo tam okoli 5., 6. meseca (popravi me, če se motim, sodim po svojih mulcih - Micka je zdaj taka anoreksičarka), kdaj si potem opazila, da se je teža začela višati? A je šlo to precej na hitro ali kako?
Me zanima zaradi mojih dveh, da bom znala bit dovolj pozorna, ker verjamem, da zna bit res kar muka kile dol spravljat zaradi ljubega zdravja. Moj gospodič Ficko je zdaj star 1 leto, lepo atletski s 4 kilami, od kastracije ima "young male" brikete - samo, tu je še Micka s svojimi "RC kitten", ki jih on veselo krade (in obratno).

Ne bom več smetila tvoje teme z intimnimi podatki o svojih "sindikalistih", draga Merlin, ti pa priznam, da bi te takooo rada enkrat v živo mal pomečkala, ker so mi v resnici take lepe mehke gospodične, kjer te vsaka kost posebej ne žuli v naročju fuuuu ampak res ful všeč Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #235 : ponedeljek, 28.09.2009 : 22:44:57 »

Merlin ni bila prav nikoli suha glista Smiley Smiley Smiley

Najprej je bila okrogla, ko je prisla (polna notranjih zajedalcev). Potem so ti odsli in se je v busi naselila hrana. Sem ze veckrat napisala, da je bila taksna, kot da je pozrla tenis zogico. In nato je rastla (malo v eno smer, malo v drugo), vrat se je nekje vmes izgubil (ocitno jo je moral nekdo kresnit s hlodom po glavi Roll Eyes) oz. ga sploh ni bilo, tacke so postajale vedno mocnejse...poleg drugega. Mislim, da je bila stara cca 6 mesecev, ko sem jo prinesla domov (feb), pa je ziher imela ze ene 3 kg. Ni bila nikoli manekenka  Wink

Lepo bodi,

Maja

Ps. smetenje pa vedno  odobravamo Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #236 : torek, 29.09.2009 : 01:23:29 »

 Wink Hvala!
Ja, saj če bi jaz malo matematiko vklopila, pa po datumih iz starih postov zračunala, kolk je bila Merlin stara, ko si začela opažat ... khm ... bolj hitro rast v širino, bi lahko že sama do teh podatkov prišla  Grin Ja, ni kaj, eni so pri rasti očitno bolj brzinski  Wink
Merlinki pošiljam pa še enga  Kiss!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #237 : torek, 08.12.2009 : 20:02:33 »

Sporocam, da so nas pred casom obiskale letece mravlje. Merlin je eno na vsak nacin hotela spoditi - jo je fiksirala, zalezovala, ucke je imela cist izbuljene, kod da jo bo vsak cas infarkt...po 5 min se je histerija polegla in jo je opazovala iz lezece poze...se 5 min kasneje pa je mravlja lezla okoli njene glave, ko je revica od vseha hudega ze smrcala
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #238 : torek, 08.12.2009 : 20:17:26 »

Ps.: pa znorela bom tudi. Vsi prijatelji jo imajo za bogo, ker se pred novimi se vedno skriva pod kavcem. In tako milo bulji v ta nas svet, da se najbrz res vsakemu v dno srca zasmili...ko bi le kdo vedel kako je, ko smo doma z njo sami domaci...imam jo na vrh glave in se dlje Tongue ampak tako cist zares, ker mi tezi kakor je siroka in dolga.

Mau, mau, mauuuuuu, mau. MAU. MIIIIIIIIJJJJAAAUUUU!!!!!! Maja, daj, pejdi se igrat z mano. Maja, daj mi se malo konzerve no...saj vem da sem vceraj samo omako polizala, meso pa pustila, ampak bom - obljubim! - danes vse pojedla. Maja, daj mi nove brikete dotresi - ti v skledici so se ze razdisali. Maja, a ze spis? Ojoj, a sem te ustrasila? Nisem hotela, samo cakaj, da se nastimam na tvoj poster...kaj pravis, da ne smem riti dat na tvojo glavo? Maja...a si ze budna...mau. MAU. Mau. Majaaaa!!!!!!! Maja, kaj imas v roki? A se lahko poleg tebe vsedem? A da ni dovolj placa? Maja, a me bos danes pocesala? Maja, a te lahko malo umijem?

in tako naprej v nedogled....prisezem, da se prav skrivam pred njo Evil Pa lahko se tako trdno spi, ampak je v sekundi za menoj v drugem delu stanovanja. Ze skoraj kot v grozljivki. Zjutraj se zbudim in je rjuha opkoli mene pomarkirana - ko vstanem in pogledam precudovit vzorec, ki ga je uspela ustvarit okoli mene, izgleda kot prizor zlocina iz kaksne forenzicne serije, ko truplo obrobijo z kredo.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #239 : torek, 08.12.2009 : 20:19:56 »

Sori, ampak jst crkujem od smeha
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Merlin
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines