mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 09:05:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Greyhound
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Greyhound  (Prebrano 24709 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #45 : ponedeljek, 12.03.2007 : 12:15:47 »

Naj povem, da sem spoznala Atlas-a ( prej Doon ) in njegova nova posvojitelja. Atlas je namreč sošolec od naše Pie  in moram povedati da je to en tak krasen, eleganten kuža Kiss , veliko bolj priden in vzoren učenec od naše  Tongue  in s svojima posvojiteljema so zelo lep trio  Wink

Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #46 : ponedeljek, 12.03.2007 : 12:19:01 »

Oooo, Rossy! Atlasa sem pa jaz mesece dolgo obcudovala na fotografijah, ko je bil se na Irskem in je iskal posvojitelje... Se zdaj me stisne pri srcu, ko pomislim nanj in na dejstvo, da trenutno nimam pogojev za taksnega lepotca.

Ko ga naslednjic vidis, mu povej, da ga pozdravlja neznana obcudovalka. Wink

PS: O kateri soli pa govoris?
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #47 : ponedeljek, 12.03.2007 : 14:11:26 »

Kalsang, mu bom prišepnila, a ima skrivno oboževalko  Wink. Hodimo pa v ŠKD Celeia - Škofja vas pri Celju.
Lp
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #48 : sreda, 28.03.2007 : 10:16:38 »

Laško je od nedelje bogatejše za predstavnico, posvojeno preko omenjene organizacije.
Gre za dve leti staro angleško hrtinjo, črne barve, imena zaenkrat še ne vem, sem jo pa videla in malo počvekala z novo lastnico kar čez balkon. Aisha je seveda dodala svoj piskrček zraven.
Lastnico poznam, dolgo se je odločala in mislim, da se je odločila prav. Ko kaj več izvem, napišem in morda tudi narišem.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #49 : sreda, 28.03.2007 : 10:55:59 »

O, drobtinica, to je pa že bliže mojemu izvornemu domicilu (čeprav živim v Ljubljani, sem sicer Zasavka)....

Te zverinice so mi res všeč in redno spremljam posvojitve. Upam, da bom tudi jaz nekoč lahko katero od teh mrcinic k sebi vzela.

lp
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #50 : sreda, 28.03.2007 : 11:02:41 »

Bom to punco, ki jo ima, nekak prepričala, da se spravi na forum. Sem pa zelo vesela zanjo, pa veš zakaj? Prebrodila je nemalo težav, tako družinskih kot službenih. Nazadnje ji je uspelo opraviti diplomo, s tem pridobiti boljše delovno mesto, kar je pa najbolj pomembno, si uskladiti delovni čas (prej so jo metali sem ter tja kolikor se jim je ljubilo).

In potem to človečnjakinjo včeraj z balkona opazim s prelepo črno mrcino. Žal mi je, da zaradi poškodovanega gležnja nisem mogla do nje, da mi več pove, ampak saj bo bolje.
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #51 : sreda, 28.03.2007 : 11:31:24 »

V naših koncih pa živi posvojenec Ozi. Kuža je zelo prijazen, na trenutke sicer malce plašen,nežnega karakterja in milih oči.
Me je že prvi hip, ko sem ga videla, očaral, in glede na to, da ga videvam že tri mesece sem šele včerak zvedela, da je posvojenec
iz akcije Pomagajmo hrtom. Pa sem si potem malce ogledala njiovo spletno stran in prebrala zgodbice in me je tako ganilo, da sem skoraj Cry.
Erik, ti si res car! Resnično si lahko ponosen, da ti je uspel tak podvig in da si polepšal  življenje več hrtom in seved njihovim lastnikom.
Oza in njegovo lastnico je prav fino pogledati, ker sta oba suha in velika, prav pašeta skupaj. Sicer ga še nisem videla  v tku, ker se v družbi
mojega weimy-ja Erosa še ni opogumil, ampak upam, da bo to kmalu. Wink
Ko ju kaj srečam ji bom naročila, da prilima kako Ozijevo sličico še na ta forum.
Lp, Nina & Eros
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #52 : sreda, 28.03.2007 : 13:44:36 »

drobtinica, tale zgodba se res super sliši!

Ja, zobek, se strinjam! Fanta, ki vodita to akcijo sta res faci...

Lepo bi bilo, če bi katera od lastnic sodelovala na forumu. Imam veliko vprašanj... Wink

lp
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #53 : torek, 03.04.2007 : 20:15:17 »

Danes sem dobila na mail ppt projekcijo z naslovnom : Ni vse zlato kar se sveti...narejeno s strani Sandre Burja....naceloma sem proti mnozicnemu posiljanju mailov in veriznih pisem ter podobnih stvari, vendar pa ppt projekcija je vredna ogleda...

Govori namrec o problematiki hrtov...

http://www.tangice.info/medicina/hrti/

Projekcijo si lahko downloadate z zgornjega linka (na zalost ne znam dati boljse povezave  sram )

Ne vem ali je to kaj v povezavi s posvojitvami s katerimi se "ukvarja" Echo ali je to druga zadeva...

L.P.

Nina
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #54 : sreda, 04.04.2007 : 10:40:41 »

Ninca10, ta ppt projekcija je povezana s posvojitvami, s katerimi se ukvarja Echo. Mislim, da je tudi Sandra prek njega poslovila hrta, veliko slikic s projekcije in podroben opis problematike je tudi na internetni strani, ki jo je ustvaril Echo za namen posvojitev.

lp
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #55 : sreda, 04.04.2007 : 21:50:44 »

Sem sklepala ja, da je to v povezavi z Echom, vendar nisem bila 100% Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #56 : sreda, 04.04.2007 : 22:14:07 »

Jaz sem pa a mail dobila danes in se zjokala zraven. Kakšna groza! Sicer sem slišala, kaj se dogaja s psmi, ki ne tekmujejo več, pa vendar, ko to vidiš je seveda še bolj grozno. Sem mail poslala vsem, ki jih poznam in jim zatežila, da ga pošljejo naprej, nujno! Morda tudi jaz s tem kaj pripomorem k pridobitvi toplega doma za njih. Sicer se pa moj bratranec ravno odloča, če bi posvojil enega. Prebral je že veliko literature in ugotovil, da bi bil ta pes idealen zanj. Živi sicer v bloku, ampak kot sem prebrala tudi jaz, to ni problem, če je pes veliko na sprehodu. Bratranec vsak dan preteče par kilometrov in bi pes užival v taki družbi-sploh ta ki je tekač. Malo ga je strah samo fobij teh psov iz zavetišč, saj so nekateri seveda ranjeni v dno duše. To pa je težko odpraviti. Za enkrat se še odloča in še naprej bere lieraturo in ko bo 100% pripravljen, bo sporočil.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #57 : četrtek, 05.04.2007 : 19:06:38 »

Tudi jaz sem dobila mail in moram reči, da je super zadeva za okoli pošiljat in osveščat. Sem celo njihovo stran že pred časom pregledala, prebrala ampak če dam naprej link od cele strani bog ve koliko ljudi bi vse pregledalo in prebralo, ta mail pa je kratek a vseeno dovolj dolg, da zadane in pritegne koga, da gre potem tudi sam na njihovo stran in prebere še ostalo.
lp
Logiran
mavrica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #58 : petek, 16.11.2007 : 13:16:02 »

V našo pasjo šolo (KD Zreče) hodi tudi en greyhound, rešenec is Šanije. Lepotec do konca! Wink
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #59 : nedelja, 30.12.2007 : 18:24:51 »

V našo pasjo šolo (KD Zreèe) hodi tudi en greyhound, rešenec is Šanije. Lepotec do konca! Wink

To je kuža po imenu Lun, ki pa ni greyhound ampak galgo espanol-španski hrt.

http://shrani.si/f/g/sR/2LFhRRJ9/1/lepotec-lun.jpg

Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Greyhound
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines