mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:41:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Tema: Grobe pasje blazinice
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Grobe pasje blazinice  (Prebrano 23991 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #30 : ponedeljek, 04.10.2004 : 08:53:00 »

Vsakršna krema je boljša kot nobena. Obnesejo se tudi navadne negovalne kreme (solea, nivea, itd sistem), jih kupiš na pol kile. Meni za razpokane blazninice najbolj prime krema za roke z  arniko.
Da pa kratkodlaki in težki psi hočejo ležati na dekici je normalno. Mislim , da izgleda tudi kulturno, če pes v lokalu leži na dekici. Tako si predstavljajo , da si zaščitil tla pred dlakami in umazanijo.Pa še praktično je, ker lahko tako določiš , kje bo pes ležal. Meni gredo bolj na živce psi, ki jim daš dekico, da ne bodo umazani in mokri, pa jo zrinejo stran in ležijo v blatu.
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #31 : ponedeljek, 04.10.2004 : 09:44:20 »

 ???Smo poiskali račun, pred šestimi meseci je pri veterinarju stala 1580 sit, je pa večkrat tako ,da so cene pri vetiju drugačne kot v trgovini ali pa tudi med trgovinami Tongue tako, da raje malo pogledamo okoli in se pozanimamo za cene, potem pa kupimo Grin Grin
Logiran
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #32 : petek, 08.10.2004 : 13:05:22 »

Tudi jaz sem azzuronu kupila kar oglnjičevo kremo...imajo jo v DM za 800sit, in je super zadevica....pa ne samo na podplatih, tudi z repom (njegovim propelerjem) udarja vse povsodi in mlati ljudi, steno, debla, vse v glavnem z repom...pa se mu je na koncu začela delati groba kožica (ni imel dlake) pa sem mu mazala s to ognjičevo kremo, sedaj ima že pokrito z dlako in prav nič hrapave. tudi blazinice mu mažen približn 1x na teden, pa nimamo nekih čudnih problemov....tečemo pbčasno tudi po asvaltu???
Lp
Nina
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #33 : petek, 08.10.2004 : 14:40:41 »

O!
Če si kuža rani blazinice mu ponavadi namažem z ZEDANom pomaga pa tudi, če se kaj udari ali opraska in mu odpade dlaka - res zelo hitro zraste nazaj!!!
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #34 : sobota, 09.10.2004 : 15:53:04 »

 ;)Mi, pa posujemo s praškom  Bivacin, če ima kaj odrgnjeno uprablja se tudi za ljudi, se tudi hitro zacelijo odrgnine Wink
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #35 : sobota, 09.10.2004 : 16:38:15 »

;)Mi, pa posujemo s praškom  Bivacin, če ima kaj odrgnjeno uprablja se tudi za ljudi, se tudi hitro zacelijo odrgnine Wink
Mi smo tudi včasih z bivacinom, samo se mu pa z zedanom hitreje in bolje zaceli in zaraste!!

caw
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #36 : nedelja, 07.11.2004 : 17:06:58 »


Zmanjkalo mi je bivacina,pa bi probali Zedan, v lekarni ga nimajo veti, je pa rekel da ga bo probal naročit, kje si ga pa ti kupila ???kaj pa cena Huh Wink
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #37 : sreda, 10.11.2004 : 20:39:24 »

ZEDAN: mislim da bi ga v egousu skoraj 100% meli!!!
naslov: cest v mestni log 55.!( v Murglah)

cena?HuhHuh nevem točno, se bom pozanimala!!!

pa-pa
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #38 : sobota, 13.11.2004 : 00:53:01 »



Hvala, mi je veti obljubil, da mi naroči, če pa ne bo nič smo pa za vsak slučaj kupili bivacin, ker se da porabit Smiley Wink
Logiran
I_love_dogs
otrok do 14 let
*
Sporočil: 26


« Odgovor #39 : nedelja, 01.10.2006 : 17:33:54 »

Moj psiček Timi ni imel nikoli problemov s tem, svetujem ti, da se posvetuješ z veterinarjem.  Wink
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #40 : ponedeljek, 27.11.2006 : 10:14:54 »

Pa vaši kužki si tega nič ne poskusijo polizat s tačk? Jaz sem tudi razmišljala, da bi malemu blazinice namazala, ker ima zelo zelo grobe. Sicer je to moj prvi kuža in ne vem, kdaj so pregrobe in že tako ali tako paničarim za vsako stvar, tako da bom ob priliki veta povprašala, kaj meni. Ampak jaz VEM, da bo mali to lizal dol že medtem ko mu bom mazala...
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #41 : ponedeljek, 27.11.2006 : 10:47:18 »

S prsti potipaj blazinice, takoj čutiš, če so hrapave ali pa gladke na otip.

 Ko mu mažeš blazinice, je treba dati ukaz ne, če hoče polizati, pa zraven njega biti vsaj 10 mimut, da se krema vpije v blazinice. Če parkrat vztrajaš se obrestuje. Smiley
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #42 : ponedeljek, 27.11.2006 : 10:54:48 »

Malo smesno, ampak res pa je.

Od Garnierja krema za roke za zelo suho kozo (v rdeci tubi) se tako hitro vpije, da mrcine nimajo casa lizat kreme s tack, blazinice so pa po njej mehkejse, kot ce uporabim elastopad Wink
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #43 : ponedeljek, 27.11.2006 : 11:25:46 »

rem, hvala. bo treba namazat, ker so zelo hrapave. pa eno tačko na dan, ker bo potrebnih kar nekaj NE-jev, preden vse štiri namažemo Smiley
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #44 : ponedeljek, 27.11.2006 : 12:05:19 »

Kar veselo na delo, se mi zdi, da takrat, ko kosmatinček osvoji ukaz ne, grejo  vse stvari tudi pri ostali vzgoji veliko hitreje naprej.
Veliko uspeha vama želim, pa gladke blazinice Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Tema: Grobe pasje blazinice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines