mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:13:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Tema: Grobe pasje blazinice
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Grobe pasje blazinice  (Prebrano 23990 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


« Odgovor #45 : nedelja, 18.03.2007 : 18:51:30 »

A ni Bivacyn sam na recept?
Kako in kje ga dobite?

Hvala in LP
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #46 : nedelja, 18.03.2007 : 21:10:35 »

V lekarni je brez recepta bil še pred par meseci, to je običajen prašek, ki se uporablja za posipanje odrgnin  ali manjših ranic. Sedaj sicer raje namažem kar z medom, je zelo učinkovito.
Za grobe blazinice pa elastopad, če ga pa slučajno ni je pa tudi Eucerin krema za roke zelo dobra, ne pušča nobenih flekov po parketu,se zelo hitro vpije v blazinice.
Logiran
ena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


« Odgovor #47 : ponedeljek, 19.03.2007 : 14:25:58 »

A mi lohk zaupaš v kateri lekarni k v Kamniku mi ga ne dajo brez recepta. Je pa to Bivacyn od Leka, a ne?
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #48 : ponedeljek, 19.03.2007 : 16:56:10 »

Če ga kupiš v malem pakiranju in poveš da je za male rane ti ga dajo brez recepta. Je v obliki praška.  Načelno pa je potreben recept, sem ravnokar preverila.
Logiran
ena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


« Odgovor #49 : sreda, 21.03.2007 : 11:53:02 »

Sej za blazinice jst tud uporabljam kar ognjičevo kremo. Je pa Bivacyn super za mnajše rane, zato sm upala da se ga da kje dobit kr tko.
Logiran
copatkica
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1


« Odgovor #50 : nedelja, 06.05.2007 : 09:51:40 »

Zdravo!!

Naš Bart ima tudi precej hrapave blazinice, pa mu jih namažem kar z navadno kremo recimo nivejo ali pa ognjičem. Problem je le v tem, da on to ustrajno liže dol iz šap, ker mu je očitno dobro. Dvomim, da bi lizal kremo iz šap ker mu bi bilo neprijetno  Shocked

lp!!

Katja
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #51 : nedelja, 06.05.2007 : 10:02:42 »

Jaz za take težave in za manjše ranice, odrgnine.-.. uporabljam Bepanten kremo in deluje tako pri ljudeh, kot pri živalcah. Ne mazilo, ne gel ampak krema! Dobi se v lekarnah brez recepta.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #52 : ponedeljek, 08.10.2007 : 18:26:05 »

Tudi jaz za razne ranice in odrgnine uporabljam kar Bepanten kremo. Za blazinice uporabljam pa navadno Niveo. Tudi pozimi jo redno uporabljamo zaradi soli na pločnikih pa še sneg se potem manj prime.

Moj ima tudi zelo rad kreme, najbolj je navdušen, če mi lahko da lupčka ko se ravno s kremo namažem. No, tudi make-up ima zelo rad, sploh mascaro bi najraje kar pojedel, če bi mu pustila seveda. Je tak mali narcisek.
Logiran
dog_lover*
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #53 : sobota, 21.03.2009 : 14:58:37 »

Heii
Jaz svoji ovčarki blazinice mažem z ognjičevim mazilom, predvsem pozami, saj se mi zdi, da ji jih vseeno vsaj malo ubrani pred soljo in snegom.
Logiran
KUŽEK
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


WWW
« Odgovor #54 : sreda, 05.08.2009 : 11:46:24 »

jaz mojemu yorkiju blazinice mažem s posebno kremo ki sem jo kupila v zooticu. je super. imel je zelo hrapave blayinice zdaj pa so čisto gladke. pred vsakim sprehodom mu jih namažem in to je to res super zadeva. če koga zanima kako se kremi reče naj pove.

lp
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Tema: Grobe pasje blazinice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines