mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 17:13:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Šetlandski ovčar
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Šetlandski ovčar  (Prebrano 46726 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #150 : nedelja, 21.09.2008 : 18:27:07 »

Baskia, si bila v Mariboru? Sem gledala, ce te bom kje vidila, pa ni bilo srece.  Smiley lp

Oj, pardon,ker te nisem prej obvestila.  Roll Eyes
Ne, nisem bila. Nihče ni hotel z mano. Upam, da ne boš preveč jezna name. Če pa še velja tvoja ponudba za knjige, bi bila pa vesela,če se lahko enkrat dobiva v tvojem koncu ali pač kje drugje in da se ti oddolžim s kako kavo ali s pivom. sram No, pa ne samo zaradi knjig, ampak predvsem zarad pasjega čveka. Če si za, seveda. res me zanimajo tvoje izkušnje s psi-tem, ki jih imaš doma in tistim,ki jim kakor
berem goreče pomagaš.

Naslednji teden greva z Baskio na vzrejni pregled, drugače pa tudi lepo napreduje v agilityju.

Lepo bodi.
Še enkrat, oprosti. sram Sad

P.S. A je blo fajn? Huh
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #151 : nedelja, 21.09.2008 : 19:41:35 »

Daj, no, kaj se opravicujes? Wink Saj nisva bili zmenjeni za sigurno. Samo skoda, ker se nisva videli.  Smiley Knjige te seveda cakajo, jih dobis ob prvi priliki. Smiley

Ja, je bilo fajn. Malo mrzlo sicer, ampak se je dalo prezivet. Jaz sem ves cas migala, tako, da sem se kmalu ogrela. Bolj me je skrbelo za mojo zapisnicarko, ki je ves cas pri miru sedela. Upam, da ni pljucnice fasala. Huh

Po katalogu sodec sta prisli dve tvoji sorodnici, Unesco Blue of Silver Shadow in Fata Morgana Blue of SS. Ampak videla ju pa nisem.

Veliko srece na vzrejnem, pa agilityju tudi. Smiley lp
Logiran

Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #152 : nedelja, 21.09.2008 : 20:50:59 »

Ja, res je hladno. Js že tudi smrkam Angry Angry Angry

Ej, zdej mi je še bolj žal, da me ni bilo. Da bi videla Baskiine sorodnice in ga. Langer. Ful mi je blo hudo, posebi, ker sem vidla, da je kr dosti šeltijev bilo prijavljenih, pa očitno tudi neki novi šeltiji,ki jih jaz še nisem zasledila na naših razstavah. Angry

Superca glede knjig. Glede na to, da bom ponovno zletela moj zadnji izpit na faksu, bom sedaj res imela kar nekaj časa prebirat pasjo literaturo. No, sicer to delam tudi takrat,ko bi se mogla učit za faks(hmmm, le zakaj so mi naenkrat izpiti tako težki), ampak si preprosto ne morem pomagat.

Kdaj pa bi js to lahko prišla iskat? Če se ne motim si kr čez oni vijugast hrib. Še bolj bom pa vesela, če greva na en skupen sprehod z bizgeci.

Lep pozdrav

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #153 : ponedeljek, 22.09.2008 : 14:29:28 »

Kaj pa ce prides na piknik v soboto?
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,24858.0.html

Midva prideva. Smiley Imas cas? lp
Logiran

Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #154 : torek, 23.09.2008 : 16:18:17 »

Hej, trenutno je moja denarnica malo bolj tanka, še posebej ta teden me čaka en kup stroškov-vzrejni pa še za faks, tako, da mi je tudi 20 evrov kar velik zalogaj. Posebi po tem, ko sem danes po butastem spet zavila v pasjo trgovino... Angry Bi pa z veseljem šla. Po moje bo ful fajn.
Jo že poslušam, kako se izživlja nad svinjskim uhljem. Tongue
Sej bi rekla staršem, sam sem en izpit-zadnji, spet zletela in ne bi blo ravno fer oz. varno da ju prosim. Že itak me malo grdo gledata Angry Angry Angry, ker sem na netu namesto za knjigam in brskam po pasjih straneh. Kadar pa ni to na sporedu, pa itak divjamo vzuni.  Shocked Shocked
Čeprav-lahko bi bila vesela, da nisem napol alkoholik kot večina študentov, ampak sem dog-o-holic Cool Tongue Roll Eyes. Je bolj zdravo.

Aja, drgha pa sem bila včeraj na vadbišču in sta mi dva starejša gospoda, ki ju sicer ne poznam, rekla, da mi je lahko žal, da nisem Baskio prijavila na razstavo v Mariboru, ker bi ziher dobila lepo oceno glede na izbor šeltijev tam. Sicer ne vem, kakšna poznavalca pasme sta, zato pa me zanima tvoje mnenje, kakšni so kaj bili. Pogledala sem si fotke od BOB-jev in se mi nista zdela tako slaba. Je pa res, da sem ju prvič zasledila na slovenskih razstavah-to je od kar imam Baskio. No, ampak glede na to, da so na razstavi bili tudi Silver Shadow šeltiji, po moje izbor ni bil slab. V bistvu če so šeltiji, itak ni moglo biti slabo. Wink

Lep pozdrav
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #155 : sreda, 24.09.2008 : 19:08:13 »

Ja, saj stekam to o tanki denarnici. Smiley Se bolj pa tisto o padcu na izpitu. Grin Grin No, sprejmi en nasvet od izkusenega "studenta": ne puscaj si izpitov! Wink Grin Grin

Zal si nisem ogledala seltijev, ker sem delala, potem pa sem se grela in kofetkala v njihovi gostilni. Zal jih tudi ales ni nic poslikal. Sem pa sla pogledat kako izgledata oba njena psa na njeno spletno stran in sta mi oba vsec. No, itak, ce pa padam na blue merle. Cheesy

Tudi jaz mislim, da bi lahko Baskio pripeljala na kaksno razstavo. Kaj pa vzreditelja pravita? lp
Logiran

Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #156 : sreda, 24.09.2008 : 19:54:41 »

Oj,
sej si ne puščam izpitov, ampak en me bo očitno pokopal, in še bolj žalostno-ta zadnji. Angry Angry Angry

Kaj pa si ti študirala?

Ja, blue merle šeltiji so zakon. Js bi jih tudi imela. Hmmm, mogoče pa kdaj, mogoče že v bližnji prihodnosti. Wink Wink Wink In ena bizgica bo ostala doma. Zadnjič nisem mogla zaspat in sem razmišljala o imenih in sem se odločla, da tista, ki bo ostala doma bo Coco Chanel Cool Cool Cool Cool. Ljubkovalno bo pa Kokica. Grin Grin Grin Grin


Ja, očitno bo treba Baskio res spet malo peljat na kakšno razstavo. Ko le ne bi imela takega štora za lastnico.
Ja, vzreditelja sta že na začetku rekla, da je Baskia primerna za razstave. Samo ne vem, kaj si kej sedaj mislita, ko je malo bunkica postala.No, malo fejst.

Aja, pa še ta fora. najboljši opis šeltijev sem zasledila v enem otroškem albumu, takemu za nalepke lepit, in sicer so napisal, da so po značaju taki veseli klovni Cheesy Cheesy Cheesy Kratko in jedrnato.

Kaj so tvoje male črne pupike tudi takšne? Po slikcah sem videla, da majo skupno mržnjo do vode.
Sam Kaja pa v Žovneku plava boljš k ribe. Pa oni NO je tudi tvoj? Ful ti je fajn, k lahko maš toliko živalc. Js bi tudi imela pa vem, da je mami že itak sama sebe presegla, s tem ko je pristala, da bomo lahko imeli mladičke. Čeprav imamo po mojih kalkulacijah še čist dovolj placa še za enga kužka in pa kako muco al pa dve...Hmmm, tik po diplomi bo treba plan narest.

Lep pozdrav


Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #157 : sreda, 24.09.2008 : 20:16:33 »

Ja, ja, ta zadnji izpit zna tud koga pokopat. Grin Al pa se zavlece v nedogled... Cool kaj vec o mojem faksu pa enkrat osebno. Wink Wink Wink

Upam, da najdes kaksnega lepega samcka v merle barvi, da si bomo lahko napasli oci na mladickih. Sicer pa so itak vsi mladicki lustni, ne glede na barvo. Smiley Mislim, da bo ime Kokica izredno lepo pristajalo eni majhni igrivi seltiki. Cheesy

Kaja ima ze celo zivljenje zelo rada vodo, Bagi in Don pa jo sovrazita. Don je NO in ja, tudi on je najin. Jaz sem si vedno zelela imeti psa, pa so mi ga doma vedno branili. No, pri 14. sem ju totalno spravila ob zivce in takrat je moj ati rekel moji mami, da  me ne more vec prenasati in naj se koncno ze zmenimo za psa. Grin In je prisla Kaja. In potem ni bilo vec vrnitve med normalne ljudi. Cheesy Povsem samoumevno je bilo, da ko bom enkrat zivela za sebe, da bom imela se kaksnega psa in druge zivali. K sreci sem s tem okuzila tudi Alesa in tako si je pred 5. leti nabavil se Bagi, Don je bila pa itak ze prej pri hisi.  Smiley Bos videla, ko boste imeli mladicke, bo mama sigurno vsa raznezena in bo sama rekla, da naj kaksen doma ostane. Wink In ko imas enkrat dva, se hitro zgodi tretji. Grin Grin Malo moras biti sicer usekan, ampak mislim, da si na dobri poti. Grin Grin Grin

lep pozdrav cez hrib  Cool
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #158 : sreda, 24.09.2008 : 20:18:48 »

Aja, naslednji vikend greva na evropsko v budimpesto in sigurno bova kaj poslikala. Upam, da bo kaj lepih seltijev. Smiley
Logiran

Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #159 : sreda, 24.09.2008 : 20:52:36 »

Komaj čakam slike Cheesy Cheesy Cheesy
Ziher bo ful fajn.
Glede mame pa itak vem, da se bo raznežla. Drgač pa bom js svojo bikovsko trmo dala na dnevni spored.

Sam kužati ti res čist spremenijo svet. Js sm tud čisti freek postala. Shocked Shocked
Pa ne samo to- mislim, da sem postala odvisna od pasjega vonja.

Glede barve mladičkov-meni so vse všeč, ampak bi dodala še kako drugo, za pestrost.
Mami in ati nista ravno nad blue merlim navdušena, js tudi nisem bila dokler jih nisem videla v živo. Res je zanimiva barva. Pa še bolj klovnasti zgledajo. Se meni tudi zdi, da bi Coco Chanel pasalo taki blue merle, ker bi bla taka posebna ekstravagantna kot je bla Coco. Kokica-skokica. Wink

Sem spet malo gledala tvoje slikce in sem videla, da si tudi Marceline sheltije videla. Midve sva se že pogovarjali, če bi imela na voljo kakega samčka. Od blue merlov ima trenutno samo Perryja, za katerega pa pravi, da je bolj tak-tak. Je pa ful prijazna punca in z njo bi lahko v nedogled čvekala.

No, za popestritev mojih sporočil- Baskia v sliki. Upam, da nisem prekršila kakih pravil foruma.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #160 : četrtek, 25.09.2008 : 19:15:31 »

Ful dobra slika! Shocked Shocked Res je lepoticka. Wink

Kdo je Marcele? sram sram imena, ce niso pasja, mi ne ostanejo ravno v spominu. Grin
Logiran

Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #161 : četrtek, 25.09.2008 : 19:29:40 »

 Cheesy Cheesy Cheesy :DImama podoben sindrom!!! Js tudi večino ljudi zdej samo po psih poznam.
Marcela je pa Nizozemka s prelepimi šeltiji-kratka frizurca, Howard je njen. Vidla sem, da jo imaš na eni sliki-CAC Maribor.



Še ena najina z Žovneškega...

Lep pozdrav
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #162 : četrtek, 25.09.2008 : 19:43:29 »

Sliko bos morala najprej dat nekam na net, potem pa linkat sem.

Aja, tista iz lanskega Maribora. Zdaj se je spomnim. Smiley
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #163 : četrtek, 25.09.2008 : 20:17:37 »

Joj Baskia, samo tvoja psicka je pa fenomenalna ... ne spoznam se na pasmo, samo ce bi morala izbirati, bi si izbrala natancno tako barvo  Wink Smiley. Krasna je!

lp
Logiran
Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #164 : petek, 26.09.2008 : 14:35:42 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Hej, Ory,hvala.
Bom prenesla pohvalo.
Kaja-js sm pravi štor za kompjutrom. Sicer sem prebrala navodila, ampak očitno bolj slabo.
Bom še kdaj drugič poslala.

Ej,kaj ti je že uspelo kdaj na kako japonsko stran od šeltijev prit?
Ful me zanima kakšni so, glede na to, da so najbolj popularna pasma tam.
Baje, da so bolj ameriškim tipom šeltija podobni-malo večji,pa bolj dol ušesa.
No, men imajo skandinavci lepe-no,ne sam skandinavci, S Evropa.
Zdej se bom mogla kr resno lotit raziskovanja.

Imaš mogoče kak predlog,kako psarno posebej nagledano,preštudirano?

Lep pozdrav
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Šetlandski ovčar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines