mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 17:08:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Šetlandski ovčar
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Šetlandski ovčar  (Prebrano 46698 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #165 : sobota, 27.09.2008 : 08:14:27 »

Ne spomnim se, ce sem kdaj kaksne japonce gledala. Verjetno sem, ker sem pred leti precesala skoraj vse kar se je dalo najti na netu o seltijih. Smiley

Tukaj ne morem lepit povezav do vzrediteljev, ki niso clani mojpes.neta. Imam pa nekaj lustnih kuzkov, ki so mi res vsec. Pobrskaj za Pebbles in Blue Jeans van Rianshof. Lustna punca, krasnega znacaja. Sem jo spoznala pred leti v dortmundu, potem pa je Bagi prisla k hisi in z njenim mladickom ni bilo nic. Smiley Pa mi ni zal. Zdaj imam nekaj lepih seltijev se blizje, tako, da.... Grin
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #166 : sobota, 27.09.2008 : 08:38:01 »

Lepa slikca Baskia. Sem šele zdaj videla Smiley  Tam kjer sem bila doma, je imela ena gospa tudi psičko. Tako lepotičko. Sva jo z Rokijem prihajala vedno pozdravit. Šetlandci al pa škoti so mi bili vedno zelo všeč Smiley    Joj kakšna glavica  Roll Eyes   Slika za v okvir  Tongue
Logiran
Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #167 : nedelja, 28.09.2008 : 18:56:59 »

Oj,
hvala Moonbeam. Ta je meni tudi ena najljubših. Smiley Taka dama je gor.

Danes sma bili na vzrejenem in vesela sporočam, da sva dobili vzrejno dovoljenje z oceno A.

Zdej je pa na vrsti še samo ta težko delo Wink Wink Wink Wink

Vsak nasvet je dobrodošel.

Moonbeam-tvoje žverce so pa zakon. Ful fajn, da se tako razumeta med sabo, ker js na žalost nisem te sreče. kadar so skupaj na dvorišču, zgleda tako kot da bi Baski mačke zamenjala za ovce in jih preganjala z dvorišča. Prav smilijo se mi te naše mucke od kar imamo Baski.

Kaja,kako je bilo na pikniku?

Lep pozdrav
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #168 : nedelja, 28.09.2008 : 19:52:02 »

Sem cakala na novice.  Smiley Cestitke za prvo vzrejno. Sicer je bilo pa za pricakovat. Wink Je prisel se kak Sheltiko, mogoce?

Na pikniku je bilo ful fajn, tako kot vedno. Vsakic spoznam se kaksnega novega forumovca in je prav lustno dodat obraz k imenu. Smiley

Komaj ze cakam budimpesto. Bodo imeli seltiji in siperke cisto blizu ringe, tako, da si bom lahko oboje ogledala. Bom imela kar precej dela z navijanjem: pri seltijih bosta Riki in Sandra, pri siperkah pa Bagijina vzrediteljica z mamico in bratcem. Cheesy Potem moram pa se nekaj pasme it poslikat, da bo bolj pestro. Smiley lp
Logiran

rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #169 : nedelja, 28.09.2008 : 21:25:19 »

Basika super psičko imaš. Upam, da jo enkrat spoznam. Mogoče na kakšni agility tekmi. Smiley Meni je ta pasma res super.


P.S.: Kaja, mi bomo pa navijali za Bagijino vzrediteljico. Meni je ful dobra. Smiley
Logiran
Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #170 : ponedeljek, 29.09.2008 : 18:39:47 »

Hej,
Rapgirl mogoče pridem na tekmo v Trbovlje, malo pogledat pa navijat,ker pride nekaj kužkov iz našega KD.

Kaja, hvala za čestitke. Js sm bla kar v skrbeh, predvsem zarad njene hrbtne linije, zadnji del ima previsoko nastavljen. Drugače pa je vse v redu. Razen kolikor sem jaz štor in je ne znam vodit. Angry
Imam pa še eno strokovno vvprašanje zate,ki bi sicer bilo bolj primerno za rubriko vzgoja, ampak ...
Do kdaj se še da psa prevzgojit? Js imam namreč težave z Baskio. Izkorišča me. Že od začetka poskušam z njo samo s pozitivno motivacijo, ampak vse kar se mi je zgodilo je bilo, da se je zredila in pa da hoče vse izsilit z lajanjem. Odpoklic je...katastrofa.

Danes sva bile namreč zopet na agilityju in je spet "Baskio vžgala". Malo sem potrta, ker od kar jo imam, je ona moj center in se mi za njo ni problema odpovedovat čemu drugemu. In vse kar si želim od nje je, da bi vsaj malo ubogala, ker se gre dosti tudi za njeno dobro. Drugače je pa moj cuker in je ne bi spreminjala, samo malo bolj uboga naj.

Tudi jaz se pridružujem navijanju za Bagijine sorodnike in vzrediteljico. Upam, da ti uspe čim več odnest in pa da napaseš oči, tudi na šeltijih. Kdaj bojo pa kej fotke iz piknika? Upam, da bosta Riki in Sandra tudi uspešna in da bosta spoznala,kake zanimive samčke.

Aja, na vzrejen so bili še Lendavski šeltiji- Carmella in pa Adi. Taka cukra sta. Carmella je tak mini šelti-ful je dobra pa ful luštno glavco ima, Adija si pa tako videla v Trbovljah-taka babika, bizgec mali.

Zdej vsak večer pridno brskam po netu in iščem Shocked Shocked Shocked Roll Eyes
Zelo zanimivi so sorodniki Double Jeuxa, ki si ga tudi slikala v Trbovljah.
Angleži pa so pač Angleži. Po moje je zelo težko dobit koga,ki bi bil pripravljen z neangleškim parit. Vsaj glede na to, kako ponosno poudarjajo, da so to šeltiji angleške linije. Sad Angry Sad
No, ja. Kot sem rekla, ta težko delo še pride na vrsto... Tongue Tongue

Lep pozdrav
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #171 : sreda, 01.10.2008 : 19:24:32 »

Cav! Mislim, da nisem pravi naslov za nasvete glede vzgoje, res ne. Grin Grin Grin Vprasaj rajsi v katerod tem v rubriki vzgoja, pa ti bo kdo odgovoril.  Wink

Fotke s piknika bodo, samo ne vem kdaj. Mi jih niti s digitalca ni uspelo potegnit. Roll Eyes

Le pridno isci kaksnega lepega fanta. Cheesy  lp
Logiran

Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #172 : ponedeljek, 06.10.2008 : 18:35:30 »

Hej, Kaja

komaj čakam poročilo iz Budimpešte... Cheesy Cheesy

Lep pozdrav
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #173 : ponedeljek, 06.10.2008 : 20:57:07 »

Ne vem, ce ves, ampak Ori je dobil CAC in R CACIB. Cheesy In to v kar precejsnji konkurenci v razredu odprti. Ful dobro! Tamaucek pa odlicno pri mladickih oz. zelo perspektivno ali kaj ze imajo za en naziv.  Smiley

Drugace pa guzva na cesti za crknit, oznacb nobenih, po razstaviscu pa sploh ne. Ko pa si koga kaj vprasal, pa ti je pol ure razlagal v madzarscini. Ja, valjda smo vsi razumel kaj govorijo. Roll Eyes  Anglescina jim ni ravno blizu. Grin Ce mene vprasas je bila tole se ena slabsa razstava kot evropska v zagrebu, ceprav sem mislila, da slabse ne bom dozivela.  Angry Upam, da se "nasi" ucijo na tujih napakah in da ne bomo kaksnih neumnosti doziveli tudi na evropski v celju.
No, ampak mi smo se imeli kljub temu fajn. Nasa mama Beira je bila najlepsi veteran in je dobila taksno lepo rozetko, bratec pa je prvic v zivljenju pokasiral prav dobro. Grin Grin lp
Logiran

Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #174 : torek, 07.10.2008 : 19:41:47 »

Ja sem slišala, da je bila organizacija na nuli. Škoda. No, ampak glavno, da je bilo ful lepih bizgecev.

Ja, Ori je zakon. Čestitke. Pa tudi "le petit garcon francais" je pravi posebnež. Sem bila zelo vesela, ko sem prebrala tvoje sporočilo.

Seveda tudi čestitke Bagijini mamiki in bratecu.
Zakaj pa Bagi ne razstavljata? Po slikah sodeč je to ena zelo fejst punca. Black magic woman.

Js sm se pa kr založila s pasjo literarturo, ki sem jo dobila po okoliških knjižnicah. Zdej se z Baski zvečer skobacama v posteljo, se zabubima in pridno berema. Čeprav bolj kot berem te knjige, bolj me nekako odvračajo od misli imeti leglo, ker se zjočem zraven, ko berem "zadnji skupni dnevi" ali pa "mladički se poslovijo". Kar na jok mi gre. Cry Cry Cry Ne vem, kako mi bo uspelo oddat jih, potem ko se bom enkrat zaljubla v njih. Cry Cry

Kaj ti je uspelo dost fotografirat?

Lep pozdrav
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #175 : četrtek, 16.10.2008 : 17:22:17 »

Hoj! Sem nasla se nekaj slik iz Budimpeste. Zal niso pretirano dobre, ker je bil tisti del hale precej temen. Upam pa, da mi ta vikend uspe naredit kaj lepsih fotk. Wink

http://baguette.moj-album.com/album/13816261/

Bagi se je nekaj malega razstavljala, potem pa smo prenehali zato. Zal njeni zobki niso taksni kot bi morali biti, pa tudi veselja ni vec imela. Je bilo stresno zanjo in za nas. lp
Logiran

Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #176 : petek, 17.10.2008 : 12:55:00 »

Oh, škoda.
Sej naša ima tudi nekaj z zobki narobe-kar naprej meljejo hrano... Angry Angry Angry

Hvala za fotke.
Pa še iz tega podforuma: Vse najboljše!!! Grin

Lep pozdrav
Logiran
Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #177 : ponedeljek, 20.10.2008 : 15:36:50 »

Prišla od veterinarja, potrebovala nekaj časa, da pridem k sebi.
Če se do petka nosek ne poceli, gre po vsej verjetnosti za dermatosis. Sad
Upam, da je bil samo ježek.  Huh
Seveda bom v primeru slabih izvidov obiskala še drugega veterinarja.

Lep pozdrav
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #178 : ponedeljek, 20.10.2008 : 19:03:48 »

Baskia, upam, da se hitro pozdravite. Ti nasi psi nas pa res znajo spravit v skrbi.  Undecided Tudi mi smo danes bili z Donom ponovno pri vetu.  Se mu delajo nekaksni izpuscaji na razlicnih koncih po telesu in eden se je v teh dneh, ko naj ni bilo malo prevec "razrasel". Zdaj jih cistimo in mazemo, pa se antibiotike smo dobili. Sad Kaja je pa tudi nekako slabo prenesla pocitnice pri moji mami. Me je ze skrbelo, da ni kaj bolj resnega. Ampak je zdaj ze cisto OK.  Kiss

Slikce bodo pa upam, da jutri. Danes res ni bilo casa. Sad lp
Logiran

Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #179 : torek, 21.10.2008 : 17:12:35 »

Hej, Kaja, kdaj se dobiva? Huh
lp
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Šetlandski ovčar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines