mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:49:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Šetlandski ovčar
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Šetlandski ovčar  (Prebrano 46318 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
DemiF.
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #210 : ponedeljek, 15.12.2008 : 21:11:49 »

Nezzek, hvala za kompliment Smiley
Sedaj pa čakam, da še jaz Baskio spoznam, upam da čimprej najdemo čas Wink
Baskia, boš svojo psičko pripeljala na razstavo britanskih pasem? Jaz razmišljam da Demi bi. Grem pa definitivno v Lj, da vidim še ostale predstavnike te čudovite pasme Smiley
Logiran
Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #211 : sobota, 20.12.2008 : 16:25:23 »

Ja, ja, z Baskio definitivno pridema, ampak verjetno samo na ogled. Upam, da bodo spustili tudi kužke, ki se ne bodo razstavljali.

Lep pozdrav
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #212 : sobota, 20.12.2008 : 16:30:43 »

Na razstavo komot prideš s psom, ki se ne razstavlja.  Wink
Agresivni pa naj bi imeli nagobčnik; kot razstavni kot "obiskovalci".
Logiran
Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #213 : sreda, 21.01.2009 : 19:46:21 »

Hej, da ne bo tema zamrla. Je bil kdo na specialki v soboto? No, Baskia se spet redi, komaj čakava lepše vreme za daljše sprehode.
Lep pozdrav
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #214 : sreda, 21.01.2009 : 20:03:45 »

DemiF krasno psičko imaš. šetlandski ovčar je tudi v mojem ožjem izboru za enkrat v prihodnosti.
Jaz sem tudi iz Mb. Imam mešančka iz Zavetišča Horjul Bucija, morda se pa kdaj kje srečamo- bi bila vesela jaz in Buci. Tongue
Logiran
Cassiopea
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #215 : torek, 21.04.2009 : 15:50:29 »

Pa mi dovolite, da še jaz malo pobrišem prah s te teme Smiley
V družini smo si prvič omislili psa in glede na vizualne in karakterne lastnosti, do katerih sem se dokopala, sem spoznala, da bi bil šelti za nas idealen. Sicer izkušenj z lastnimi psi nimamo, v stiku z njimi smo bili le preko sosedov, babice, počitniška pažnja itd., saj veste... Smiley Zanima me, kje v Sloveniji bi se ga še dalo dobiti? Za kakšno solidno ceno, seveda. Ima ali pričakuje morda kdo od vas, izvedencev, kakšno leglo? Psički so namreč res sanjski. ...

lep dan vsem Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #216 : sreda, 22.04.2009 : 08:06:17 »

Pozdravljena Cassiopea. Za mladicke povprasaj tukaj:
http://www.sheltiko.com/

Mislim, da so parili eno od svojih psick ali pa jo se bodo.  Smiley
Logiran

Cassiopea
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #217 : ponedeljek, 25.05.2009 : 18:50:37 »

Hvala, Kaja Smiley
Ja, Sheltiko pričakuje tricolor leglo sredi junija. Vmes sem se še pozanimala pri vzrediteljih v tujini.
Zdaj pa me zanima, ali ima kdo od vas izkušnje s psarno **** iz Srbije ali (predvsem) Madžarskimi psarnami (podrobneje: vzrediteljica ****) ? Rada bi preprečila neprijetne izkušnje, v kolikor gre verjeti govoricam o Madžarskih vzrediteljih,čeprav je kinologija sicer pogosta v tistih krajih...

Logiran
Reira
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #218 : ponedeljek, 17.01.2011 : 10:46:19 »

Pozdravljene! Smiley
Po dolgem premisleku sem se odločila za nakup psa pasme shetlandski ovčar! Ker je v Sloveniji Sheltiko edina psarna, sem se odločila malo pokukat tudi v tujino. Zato vas prosim za kakšen predlog, katere tuje psarne so zaupanja vredne?? In pa kako je kej s ceno??

Lp
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #219 : ponedeljek, 17.01.2011 : 12:24:00 »

Razpravam o vzrediteljih je clanom namenjena rubrika Vprašanja o vzrediteljih, ni pa nujno, da kdo od clanov pozna tuje vzreditelje sheltijev.

Pri odgovorih na taka vprasanja je vedno prisotna velika mera subjektivnosti, saj ni nujno, da je nekdo, ki meni ni vsec, tebi vsec, kot ni nujno, da je nekdo, s katerim imam jaz slabe izkusnje, slab tudi zate. Zacne pa se vse pri osebnih odnosih - vzreditelja do psov, vzreditelja do nas, nas do vzreditelja ... Zacni sama komunicirati z vzreditelji, ki so v izboru. Za zacetek po mailu. Bo izbor hitro skrcen na samo nekaj potencialno zanimivih vzrediteljev.
Logiran

Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Šetlandski ovčar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines