mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 03:33:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim  (Prebrano 107510 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #450 : nedelja, 13.06.2010 : 20:19:26 »

Ojla,

vsem se opravičujem za pozen odgovor, res smo bolj malo na forumih.

Hvala za pohvalo za članek.

Kaja- jaz ne vem za nobenega od naših, ki bi tebi pošiljal kaj za objavo. Smo pa mi dobili prošnjo za
objavo dveh muckov (oranžen in črn) od Mojce iz Škofje Loke. Med drugim mi je omenila, da je poslala
tudi nekomu na mojpes... samo ona ni "naša". Več pa ne vem.

LP, Z.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #451 : ponedeljek, 14.06.2010 : 13:55:32 »

Aha, to bo to. Bilo pa je brez podpisa, brez kontakta, tudi potem ko sem poslala mail nazaj, da bi razjasnila kam naj sploh objavim macke. Objavila nisem, ker ni imelo ne repa ne glave, sneto nekje s facebooka, ce sem prav razumela. Lahko pa ve objavite s kontakti seveda, ce zelite. Smiley
Logiran

Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #452 : ponedeljek, 14.06.2010 : 13:58:40 »

Verjetno je to to - http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,37100.0.html ?
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #453 : ponedeljek, 22.11.2010 : 23:59:25 »

Pozdrav,

Z veseljem vam sporočamo, da je na voljo Žverca koledar za leto 2011!
 
Da bi vam letos ponudili nekaj lepega in hkrati posebnega, smo se odločili za posebno vrsto analogne fotografije, ki se ji reče lomografija. Za lomo-fotografije so značilni močni kontrasti, prenasičene barve, mehki robovi, nenavadni izrezi in fotografska spontanost. Za močne barve in efekte na fotografijah torej ni kriv Photoshop, temveč izbira analognega fotoaparata, bliskavice in drugih dodatkov. Na končni izdelek, ki je rezultat prostovoljnega dela lomo-fotografov ter prostovoljcev Žverce, smo zelo ponosni. Je namreč prava umetnina in bo primeren okras na steni vsakega ljubitelja živali. Poleg fotografij kosmatincev koledar vsebuje tudi koristne napotke o tem, kako lahko sami pripomorete k reševanju problema brezdomnih živali, kako ukrepate v primeru, da najdete zavrženo žival ali opazite nepravilno ravnanje z živaljo in na koga se lahko v takih primerih obrnete.
 
Na pasji in mačji različici koledarja (dimenzije 32 cm × 34 cm) vam bosta Vsak mesec vam bosta polepšali vsak mesec leta 2011 polepšali 2 pasji oz. mačji fotografiji.

Cena koledarja je 9,5 €.

Za naročilo nam prosim pošljite elektronsko sporočilo na info@zverca.si , napišite svoje ime, priimek in naslov, dopišite pa tudi ali želite mačjo ali pasjo izvedbo ter koliko izvodov. Koledar boste v roku nekaj dni prejeli po pošti (stroške poštnine krije kupec).

V izogib stroškom poštnine lahko koledarje (zaenkrat) kupite tudi v:

V Škofji Loki v trgovini Aro na Spodnjem trgu 36.

V Kranju v trgovini Aro v Stražišču (Delavska cesta Cool

KMALU: v Ljubljani, v trgovinah Doget.

Z nakupom koledarja boste pokazali, da vam ni vseeno in da želite pomagati. Najlepša hvala za vašo pomoč!

Društvo Žverca

Predogled pa na voljo tule:
http://www.zverca.si/nakupnasihizdelkov/711-napovedujemo-vercin-koledar-za-leto-2011.html

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #454 : četrtek, 25.11.2010 : 10:36:57 »

Lalala, danes so pa ene par minut v najbolj udarnem terminu na Radiu Hit ob 7.00 zjutraj pri poročilih v temi ˝Dobra novica˝ delali reklamo za vaš novi koledar Cheesy Afro Afro
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #455 : ponedeljek, 20.12.2010 : 17:58:56 »

Kocka, hvala obvestilo Smiley

Neverjetno, kako so se nekateri Radii kar sami odzvali! Kar sami so nas klicali turi z Radia Belvi in Radia 1 Smiley

Hvala vsem, ki ste naročili koledarje! Malo pozno obveščam, vendar ne prepozno...
letos nam lahko pomagate tudi z nakupom čisto nove zadeve - novoletnih voščilnic! Smiley

http://www.zverca.si/nakupnasihizdelkov/720-verca-novoletne-estitke.html

V kompletu je 10 čestitk, ki jih krasijo izključno fotografije muckov najdenčkov, ki so s pomočjo prostovoljcev društva Žverca našli tople domove. To so mucki, ki so se iz zapuščenih, bolnih, tudi na pol mrtvih, umazanih bitjec z našo in vašo pomočjo spremenili v zadovoljne mačje lepotce. Predogled in več informacij pa na zgornjem linku...

Lepe praznike vsem in LP, Zala.
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #456 : torek, 01.02.2011 : 18:59:11 »

Najprej en lep pozdrav vsem!

Marec bo tu kot bi mignil in dvoživke bodo spet začele svojo vsakoletno selitev proti mrestiščem. V društvu Žverca se že veselo pripravljamo na letošnjo akcijo Pomagajmo žabicam v Hrašah 2011. Letos bo akcija potekala v sodelovanju z Zavodom RS za varstvo narave, še bolj natančno bomo beležili število dvoživk, saj so številke nujno potrebne za načrtovanje podhodov, ki so jih (a lahko verjamete?) letos na Zavodu že počasi začeli omenjati. Zadeva je sicer še v povojih, vendar se vse skupaj premika!
Ker akcija v Hrašah vsako leto pobere več kot 200% energije in zmožnosti prostovoljcev Žverce, žal ne moremo pomagati tudi na drugih črnih točkah po Sloveniji. Zato se je letos Andraž (ustanovitelj portala BodiEko) lotil zbiranja informacij o krajih po SLO, kjer so spomladi morije dvoživk na cesti. Točke bo vnesel v zemljevid (v stilu akcije Očistimo Slovenijo) in tako bi s pomočjo zainteresiranih prostovoljcev poskusili dvoživkam pomagati tudi kje drugje. Mi lahko pomagamo z nasveti v zvezi z organizacijo akcije, ljudje bi pa lahko pomagali nekje blizu svojega kraja in se tako npr. ne bi nekdo vozil z drugega konca SLO pomagat v Hraše. Celotna zadeva je itak tako simpl kot pasulj – na cesti, ki to omogoča (kakšne hitre nevarne ceste žal odpadejo) se dvoživke nosi z ene strani na drugo. Oprema: dobra svetilka, odsevni jopič in vedro. In dobra volja. Mislim, da smo v Žverci lahko za zgled, da je vse skupaj vredno truda – 4 leta nazaj smo orali ledino, ljudje so se nam smejali, itd... in prvo leto smo prenesli 3000 dvoživk. Lani, tretje leto zapored, pa že dobrih 18.000 dvoživk. Če bi kdo rad sodeloval pri letošnji akciji, naj se nam oglasi na zabe@zverca.si ali pa se nam pridruži na Žverca FB strani, kjer redno obveščamo o dogajanju.

No, Andraž je z namenom organizacije takih akcij po celotni Slo ustvaril stran na Fbju:  Pomagajmo žabicam 2011.
http://www.facebook.com/pomagajmo.zabicam?v=wall
Namenjena je vsem ljubiteljem živali, ki jim ni vseeno, da vsako leto vidijo na cestah na tisoče povoženih dvoživk (žab, pupkov, krastač) in bi jim radi pomagali varno čez cesto.

Na tej strani bodo zbrane informacije o reševanju, lokacijah in možnih načinih pomoči dvoživkam spomladi, ko bodo le-te množično prečkale cestišča proti vodnim območjem (mrestiščem) in nazaj.

Vsi, ki bi bili pripravljeni ali imate možnost v vaši občini organizirati pomoč dvoživkam čez cesto, se prosim pofočkajte tam   Vsi, ki se že udeležujete take akcije v vašem kraju, prosim sporočite lokacije, da bomo zainteresirane prostovoljce lahko usmerili na njim najbližje lokacije.

Zemljevid je zaenkrat takle, bo pa verjetno še dodelan:

http://www.bodieko.si/zabice-2011

Če ima kdo poleg želje po prenešanju žabi še kakšno idejo, predlog, naj prosim napiše na zid strani Pomagajmo žabicam 2011. Lepo vas tudi prosim, če lahko to stran tudi delite z vsemi potencialno zainteresiranimi ljubitelji živali, katerih ljubezen se ne konča v primeru, da žival nima mehkega kožuha

Hvala  in LP, Zala (društvo Žverca).
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #457 : sreda, 18.05.2011 : 23:31:04 »

Dokler ne bodo Žverce same uspele, bo tudi tole veljalo kot obvestilo

Pomagajmo - Zavetišče za zavržene mačke Žverca - KLIK Smiley

Žverce, srečno!
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #458 : četrtek, 19.05.2011 : 08:58:28 »

Čestitke Žvercam in srečno Smiley!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #459 : četrtek, 19.05.2011 : 09:40:53 »

Super, čestitam!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #460 : četrtek, 19.05.2011 : 10:03:49 »

Žverce, bravo bravo! Bomo pomagali.
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #461 : četrtek, 19.05.2011 : 16:12:05 »

Evo nas, evo nas Smiley

Hvala Jani, ki je že napopala link. Tule je še eden s 24ur.com, kjer je novinarka Urša tudi zelo lepo opisala vse skupaj:
http://24ur.com/novice/slovenija/zavrzene-muce-bodo-v-skofji-loki-dobile-nov-dom.html

Torej, še vedno zbiramo sredstva, vsak prispevek pride prav Smiley Če ima kdo morda odveč kakšna dobra, rabljena vrata, okna... vse bi prišlo prav. V kratkem pa bo potrebna tudi fizična pomoč (lažja, kozmetična dela), tako da bodo tudi prostovoljci prišli prav!

Hvala in LP, Zala (društvo Žverca).
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #462 : četrtek, 19.05.2011 : 18:20:31 »

O, končno bo tudi Škofja Loka imela svoje zavetišče Cheesy veselje
Logiran
all
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 216


WWW
« Odgovor #463 : četrtek, 19.05.2011 : 23:08:21 »

Super, čestitke! Se že veselim. Smiley

Če bom lahko pomagala, pa seveda bom.
Logiran
Rozalija
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 183


« Odgovor #464 : sreda, 25.05.2011 : 00:53:33 »

Živijo,

najprej vsem hvala za pomoč! Donacije zbiramo še naprej, da pa bo vse skupaj transparentno, smo v tekst dodali tudi povezavo do dokumenta, v katerem lahko spremljate koliko sredstev smo že zbrali in koliko je kdo doniral. Zadeve se počasi premikajo in upamo na najboljše.

http://www.zverca.si/obvestila/762-zavetie-za-zapuene-ivali-verca-.html

Imamo pa še eno novičko Smiley Kmalu bodo na voljo naše nov majčke. S potiskom, ki se nam ultra dopade Wink Phhhh!
http://www.zverca.si/nakupnasihizdelkov/763-napovedujemo-nove-majke.html

Sredstva gredo za projekt "zavetišče".
http://www.zverca.si/nakupnasihizdelkov/763-napovedujemo-nove-majke.html

Hvala in LP vsem, Zala (društvo Žverca).
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines